آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

ادامه مطلب...
مدیر جهاد کشاورزی ری اعلام کرد: با تخریب ۲۳بنای غیرمجاز احداث شده در اراضی کشاورزی بخش قلعه نو شهرستان ری، بالغ بر ۴ هکتار از اراضی شهرستان ری آزاد سازی شد.

محمد عباسی با بیان این مطلب گفت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ۲۳فقره از ساخت وسازهای غیرمجاز دربخش قلعه نو تخریب شد.
وی ادامه داد: با اجرای این عملیات قلع و قمع، بیش از ۴هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی روستای زمان آباد بخش قلعه نو به چرخه تولید محصولات کشاورزی بازگشت.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید برحفاظت از اراضی کشاورزی اظهار داشت: با هرگونه ساخت وساز غیرمجاز و دخل وتصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.
وی تصریح کرد: تیم های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده های این منطقه شهری را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.
عباسی از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.
بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری هم اکنون دارای ۴۰ هزار جمعیت است که در ۲۰ کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد و یکی از مناطق عمده تولید محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو است.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
رییس شبکه دامپزشکی ورامین از آغاز اجرای تشدید نظارت بر عرضه دام ویژه عید قربان در این شهرستان خبر داد.

محمد جعفرپور در جلسه هماهنگی اجرای طرح نظارت بر عرضه دام که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت مردم و نظارت بر عرضه دام سبک و سنگین در ایام عید قربان، طرح تشدید نظارت با حضور ۵ اکیپ سیار و یک اکیپ ثابت در مناطق مختلف ورامین آغاز شده است.
وی افزود: در اکیپ های سیار شبکه دامپزشکی، یک دامپزشک و ناظران شبکه دامپزشکی و ناظر شرعی بر ذبح دام در عید قربان نظارت می کنند تا تمام مراحل انجام ذبح دام، زیرنظر کارشناسان انجام و محصول به دست آمده تا زمان رسیدن به دست مردم از نظر بهداشتی با مشکل مواجه نشود.  
وی تصریح کرد: اکیپ ثابت شبکه دامپزشکی در محل شبکه بهداشت واقع در مجتمع ادارات ورامین مستقر است.  
جعفرپور اظهار داشت: کشتارگاه خورین خیرآباد، دانشسرا، میدان پوئینک و اداره مرکزی دامپزشکی به عنوان مراکز عرضه دام تعیین شده اند و مردم می توانند با حضور در این مراکز، نسبت به تهیه دام و ذبح شرعی و بهداشتی آن اقدام کنند.
وی گفت: در بازرسی های به عمل آمده، از ذبح دام دارای علائم بیماری نظیر تب و با آثار درمانی غیر طبیعی خودداری می شود.  

رییس شبکه دامپزشکی ورامین تصریح کرد: در راستای اطلاع رسانی عمومی، بنرهایی در سطح شهرستان نصب می شود تا شهروندان با آگاهی کامل نسبت به بیماری هایی که ممکن است از دام به انسان منتقل شود نسبت به تهیه و ذبح دام اقدام کنند.  

وی از شهروندان خواست تا با مراجعه به مراکز عرضه مستقیم دام نسبت به خرید و ذبح دام اقدام تا محصولی که بیشتر جهت نذورات تهیه می شود، پاک و بهداشتی باشد.  

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
۱۰ ذی الحجه مصادف با ۲۱ مرداد ماه، عید قربان است.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پیشوا گفت: شهر پیشوا از مناطقی است که با جاذبه های سیاحتی، زیارتی و گردشگری فراوان، پذیرای عموم مردم از اقصا نقاط کشور است.
 
مجید ژاله نیا بیان کرد: مهمترین آثار شهر پیشوا وجود امامزاده جعفر (ع) برادر حضرت امام رضا(ع) است که بواسطه آن ابنیه های تاریخی در کنار مرقد از زمان صفویه ساخته شده است.

 وی افزود: مهمترین قسمت بنا این امام زاده گنبد دوپوش آن است که از معماری خاص و مستحکمی برخوردار است.

 ژاله نیا گفت: اب انبار پیشوا که در مرکز شهر قرار دارد در نوع خود منحصر به فرد است که حجم آب ۱۵۰۰ متر مکعب را در خود نگهداری می کرده است.

 وی افزود: بازار سرپوشیده پیشوا نیز به طول ۵۰۰ متر به دوره صفویه بر می گردد که از آن زمان تا کنون مرکز خرید مردم جنوبشرق استان تهران است.

 ژاله نیا اظهار کرد: با قدم زدن در این بازار قدیمی می توان گذر تاریخ را به خوبی دید.

 رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: مغازه ها و حجره های قدیمی این بازار کمتر شکل مدرن و امروزی به خود گرفته اند و در آن معماری دوره صفویه قابل مشاهده است و انتهای این بازار به مرقد مطهر امامزاده جعفر (ع) ختم می شود.
 
ژاله نیا افزود: از دیگر جاذبه های شهر پیشوا بوستان جنگلی ۵۰ هکتاری است که مکانی مفرح برای شهروندان و مسافران است.

 وی در پایان گفت: شهرستان پیشوا جاذبه های گردشگری، زیارتی و سیاحتی فراوانی را در گوشه و کنار خود جای داده که بسیاری از آنها در استان تهران، کشور و حتی جهان منحصر بفرد می باشند.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 


 

ادامه مطلب...
فرمانده انتظامي شرق استان تهران گفت: ماموريت هاي نوروزي پليس شرق تهران تا بازگشت کامل مسافران ادامه دارد.

سردار عبدالرضا ناظري اظهار داشت: ماموران پليس شرق استان تهران از 20 اسفند 97 طرح نوروزي را آغاز کردند و در اين طرح پليس در تمام نقاط مشخص شده استان حضور مستمر و موثر داشت و در تامين امنيت مردم و رقم خوردن نوروزي آرام براي آن ها تلاش کرد.

فرمانده انتظامي شرق استان تهران گفت: هنوز تعدا زيادي از مسافران نوروزي به منازل خود بازنگشتند و لذا پليس راه و نيز ماموران انتظامي در شرق استان تهران ماموريت خود را تا پايان بازگشت کامل مسافران ادامه خواهند داد، در واقع ماموريت ما زماني به پايان مي رسد که مسافرين عزيز نوروزي به طور کامل به منازل خود برگردند.

ناظري هدف اصلي اجراي طرح نوروزي را تامين آرامش شهروندان دانست و افزود: تاکنون طرح نوروزي بدون هيچ مشکلي در شرق استان تهران برگزار شده و اميدواريم بتوانيم با موفقيت ماموريت خود در خدمت رساني به مردم عزيز را به پايان برسانيم.

وي با تاکيد بر رعايت حقوق شهروندان توسط ماموران پليس گفت: ماموران انتظامي در عين رعايت حقوق شهروندان اغماضي در برخورد با مجرمان نخواهند داشت.

عبدالرضا ناظری,سردار عبدالرضا ناظری,سردار ناظری,فرمانده انتظامی شرق استان تهران,سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق تهران,رضا نورمحمدی,عطيه مومنی

ادامه مطلب...

ژیلا خدادادی رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ورامین اظهار داشت: تورهای رایگان ورامین گردی همزمان با ایام نوروز و با هدف معرفی آثار شاخص تاریخی شهرستان برای شهروندان استان تهران برگزار می شود و طی آن، علاقمندان به آثار تاریخی با حضور در این شهرستان از روستاهای هدف گردشگری، آثار تاریخی و طبیعت بازدید می کنند.
وی اظهار داشت: در نخستین روز از اجرای این طرح، ۴۰ نفر از گردشگران استان تهران توسط اتوبوس های گردشگری ورامین به این شهرستان منتقل شده و از مسجد جامع، برج آرامگاهی علاءالدوله، امامزاده یحیی(ع) و روستای هدف گردشگری خاوه و آثار تاریخی این روستا بازدید کردند.
وی افزود: این تور تا روز نهم فروردین ماه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر برگزار می شود و علاقمندان به طور رایگان از آثار شاخص تاریخی ورامین بازدید می کنند.
خدادادی افزود: علاقمندان برای هماهنگی شرکت در این تورهای گردشگری رایگان می توانند با شماره ۳۶۲۵۹۷۹۵ تماس گرفته و ثبت نام کنند.
ورامین بیش از ۴۰۰ اثر و محوطه مهم تاریخی دارد که از این تعداد، ۷۸ اثر در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.

میراث فرهنگی ورامین,گردشگری ورامین,اداره میراث فرهنگی شهرستان ورامین,اداره گردشگری شهرستان ورامین,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...
فرماندهی نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: تردد عمده مسافران در ایام نوروز در محور هراز، فیروزکوه و محور امام رضا(ع) می‌باشد که باید با پلیس همکاری ویژه‌ای داشته باشند.

سردار عبدالرضا ناظری با اشاره به برنامه های پلیس شرق استان تهران در ایام نوروز اظهارکرد: فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از همه ظرفیت ها و امکانات موجود در ایام نوروز استفاده می کند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران افزود: طرح ویژه نوروزی پلیس با مشارکت مأموران حوزه های مختلف در ۷ شهرستان تحت پوشش فرماندهی انتظامی شرق استان تهران اجرایی می شود.

وی ادامه داد: ایستگاه های نوروزی پلیس در مناطق مختلف شرق استان تهران راه اندازی شده و به مسافران، گردشگران و مردم شرق استان خدمت رسانی لازم را انجام خواهد داد.

سردار ناظری با اشاره به افزایش حجم تردد وسائل نقلیه در محورهای مختلف شرق استان تهران در ایام نوروز اظهار کرد: پلیس شرق استان تهران برنامه های ویژه ای را در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اجرایی می کند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران تأکید کرد: پلیس به دنبال ایجاد امنیت و آرامش در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران است، به همین خاطر به صورت پررنگ در جاده ها حضور داشته و با رانندگانی که سلامت خود و دیگر افراد را به خطر می اندازند، با جدیت برخورد خواهد کرد.

وی با تأکید بر این نکته که رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، ضامن انجام سفری پرخاطره و ایمن خواهد بود، گفت: گشت های پلیس در قالب پلیس محسوس و نامحسوس، گشت های خودرویی، موتوری و غیره در ایام نوروز به ارائه خدمت به مسافران می پردازند.

سردار ناظری یادآور شد: پلیس راهور شرق استان تهران به صورت ویژه در ایام نوروز در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران در شهرستان های ورامین، پیشوا، پاکدشت، قرچک، دماوند، فیروزکوه و پردیس حضور داشته و در راستای تحقق سفری ایمن برای رانندگان و مسافران نوروزی تلاش می کنند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: نیروهای پلیس راهور شرق استان تهران به نرم‌افزار هوشمند موبایل مجهز هستند و در این طرح از کاغذ دیگر استفاده نخواهد شد و به‌صورت آنلاین این اقدامات جهت جریمه و ثبت تخلفات انجام می‌شود.

ناظری تصریح کرد: به مناسب سال نو، یک بالگرد برای کنترل جاده‌های شرق استان تهران توسط هوافضای ناجا در اختیار فرماندهی شرق استان قرارگرفته است تا معابر و جاده‌ها از طریق بالگرد کنترل شود.

وی ادامه داد: بیشترین عامل تصادفات عوامل انسانی است و ۸۵ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها صورت می‌گیرد که باید مدیریت شود.

سردار ناظری در پایان افزود: تردد عمده مسافران در ایام نوروز در محور هراز، فیروزکوه و محور امام رضا(ع) می‌باشد که شهروندان باید با پلیس همکاری ویژه‌ای داشته باشند.

عبدالرضا ناظری,سردار عبدالرضا ناظری,سردار ناظری,فرمانده انتظامی شرق استان تهران,سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی

ادامه مطلب...

احمدی خطیر رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ورامین گفت: طرح نوروزی راهداری شهرستان ورامین با استفاده از از ادوات و خودورهای راهداری و عوامل راهدار به منظور تأمین امنیت سفرهای نوروزی در دو مرحله قبل و حین تعطیلات اجرا می شود.
وی افزود : در اجرای این طرح پیش ازآغاز تعطیلات نوروزی، عملیاتی همچون تسطیح محیطی، اصلاح و رفع افتادگی شانه ها، اجرای خطوط و نقوش خط گرم و سرد، تعویض و نصب تابلوهای ترافیکی، رفع نواقص سامانه روشنایی و پاکسازی و جمع آوری ضایعات آسفالتی و نخاله های حاشیه راه های حوزه راهداری است.
وی گفت: در این طرح کلیه علائم راهنمایی و رانندگی در مناطق مختلف به ویژه راه های روستایی نوسازی و پاکسازی شد تا در هنگام حضور مسافران نوروزی کمترین مشکل در سطح معابر به وجود آید.
احمدی افزود: بیش از ۲۱ نفر از عوامل راهداری با حضور در محورهای مواصلاتی شهرستان، نسبت به پاکسازی معابر اصلی اقدام کردند.
وی اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی نیز عوامل راهداری با حضور در مناطق مختلف شهرستان های ورامین در قالب ستاد اجرایی خدمات سفر ، خدمات مناسب را به مسافران و میهمانان نوروزی ارائه می دهد.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان های ورامین گفت: سامانه تلفن گویای ۱۴۱ به طور شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماسهای تلفنی هموطنان گرامی در راستای ارائه اطلاعات وضعیت راه های کشور است.

فرمانداری ورامین,فرماندار ورامین,فرمانداری شهرستان,فرماندار شهرستان,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...
فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان این که پلیس همواره در کنار مردم است، نه روبروی آن ها گفت: امروز کلانتری ها محل تظلم خواهی مردم هستند.

سردار عبدالرضا ناظری در صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شرق استان تهران طی سخنانی گفت: نیروی انتظامی تمام اقتدار خود را از فرمانده کل قوا می گیرد، نیروی انتظامی مظهر اقتدار نظام اسلامی است و این اقتدار از فرهنگی برگرفته شده است، که در دفاع مقدس رزمندگان اسلامی بر دشمن غلبه کرد.

ناظری اضافه کرد: نیروی انتظامی در شرق استان تهران ۱۲۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، که ۸۰ نفر از این شهدا در دوران دفاع مقدس و ۴۰ نفر در مقابله با اشرار و قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم و امنیت به شهادت رسیده اند و این امر مایه افتخار پلیس بوده و خواهد بود.

وی با بیان این که پلیس همواره در کنار مردم است، نه روبروی آن ها، اضافه کرد: در اغتشاشات دی ماه سال گذشته مردم با کناره گیری از اخلالگران پلیس را یاری کردند، ما تا آخرین قطره خونمان همراه مردم، نظام اسلامی و سرباز ولایت هستیم و مردم همواره به پلیس ایمان داشته و به آن تکیه کرده نیروی انتظامی را امین خود می دانند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اضافه کرد: امروز پلیس در دل مردم و کلانتری ها و پاسگاه های پلیس پناهگاه تظلم خواهی مردم است و افتخار پلیس به این دلیرمردانی است، که با الگوگیری از رزمندگان و شهدای دفاع مقدس برای برقراری نظم و امنیت تلاش کردند، اقتدار پلیس از خط ولایت و با بصیرت گرفته شده است، ما مانند رزمندگان دفاع مقدس همواره در این خط حضور داریم و خواهیم داشت.

ناظری توانمندی، اقتدار و کارآمدی نیرو های انتظامی را یادآورشد و افزود: همه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از ناجا، ارتش، سپاه و بسیج همگی در خدمت امنیت و آسایش مردم هستند.

وی با بیان اینکه توطئه های دشمنان ایران اسلامی با تلاش نیروهای مسلح کشورمان خنثی شده است، تصریح کرد: نیروی انتظامی قاطعانه با مخلان نظم و امنیت برخورد می کند.

در این مراسم از افسران، کارکنان و سربازان نمونه نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران و همچنین بازنشستگان نیروهای انتظامی با اهدای جوایزی تجلیل به عمل آمد.

در ششمین روز از دهه مبارک فجر ، صبحگاه مشترک فرماندهی انتظامی شرق استان تهران با حضور سردار ناظری فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، حجج الاسلام حجت الله اسماعیلی امام جمعه قرچک، روح الله باقری امام جمعه پیشوا و حسین کاغذلو، حسین عباسی و بهمن خطیبی، فرمانداران شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک و جمع دیگری از مسئولین شهرستان های شرق استان تهران برگزار شد.

عبدالرضا ناظری,سردار عبدالرضا ناظری,سردار ناظری,فرمانده انتظامی شرق استان تهران,سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی

ادامه مطلب...
همزمان با هفته نیروی انتظامی، حسین عباسی فرماندار پیشوا با سردار عبدالرضا ناظری فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران دیدار و با اهدای لوح تقدیر از زحمات وی و همکارانش تقدیر نمود.

حسین عباسی فرماندار پیشوا به همراه احمد ملایری بخشدار مرکزی، سیدعابد سلیمانی مسئول حراست فرمانداری، سرهنگ علیزاده فرمانده انتظامی پیشوا، امیری شهردار، عابدی عضو شورای اسلامی شهر و جمعی از مدیران شهرستان با سردار ناظری فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران دیدار کردند.

سردار ناظری در این دیدار گفت: حضور جمعی مسئولان پیشوا در این محفل نشان از علاقه آنان به نیروی انتظامی دارد و این حضور احساس مسئولیت  و احساس تعامل بیشتری در ما ایجاد می کند تا به سهم خود تلاش مضاعفی را در این شهرستان انجام دهیم.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران با اشاره به حضور عباسی به عنوان فرماندار در پیشوا اظهار کرد:  حضور شما باعث سرعت دهی به کارها شده است و انرژی بیشتر و مضاعفی در شهرستان ایجاد کرده که بسیار ارزشمند است.

ناظری بیان کرد: فرماندهی انتظامی پیشوا مانند سایر شهرستان ها یک ظرفیت است اما با توجه به نزدیکی به ستاد استان، این ستاد ظرفیتی علاوه بر ظرفیت شهرستانی است و پیشوا می تواند در ماموریت های مختلف از این ظرفیت استانی بیشتر استفاده کند.

فرماندار شهرستان پیشوا نیز در این دیدار گفت: نیروی انتظامی باعث فخر و آبروی نظام و مظهر اقتدار و عظمت کشور است.

عباسی افزود: ستاد فرماندهی انتظامی شرق استان تهران علیرغم وسعت منطقه تحت ماموریت توانسته است نظم و امنیت را به خوبی برقرار و رضایت مردم را کسب نماید.

وی اظهار کرد: در سال جاری دو پروژه انتظامی در شهرستان پیشوا در دستور کار قرار گرفته است که یکی ساختمان پلیس راهنمایی و رانندگی و دیگری ساختمان کلانتری پیشواست.

عباسی در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر از سردار ناظری فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران قدردانی کرد.
23مهر97

ادامه مطلب...
فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت:

سردار عبدالرضا ناظری در جلسه کمیته راهبردی فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران با تعدادی از مسئولین قضایی این منطقه طی سخنانی اظهار داشت: در خصوص وضعیت عمومی و امنیتی شرق استان تهران باید اعلام کنیم که این منطقه از سال ۹۰ از استان تهران جدا شد و با ۷ شهرستان امنیت این حوزه را بر عهده داشته است.

ناظری در ادامه با اشاره به اینکه نزدیک ۵۲ درصد از مساحت استان تهران را در شرق با ۷ شهرستان داریم و از شهرستان های شمالی تا جنوب شرق استان تهران در حوزه ما قرار دارد افزود: موقعیت شرق استان تهران دارای ۲ میلیون ۴۰۰ هزار نفر  جمعیت با احتساب ۵۲۰ هزار اتباع و ۴۸۰ هزار جمعیت شناور که عمدتا در شهرستان های شمالی و بخش کارگری قرار دارند بسیار حساس است.

وی با بیان این که در شرق استان تهران توفیق داشته ایم که ۱۲۲ شهید در عرصه نظم و امنیت تقدیم کنیم و خدمتگزار خانواده این شهدا هستیم گفت: در این حوزه  ۲۰۲ شهید مدافع حرم هم داریم که پیکر مطهر و خانواده هایشان در این منطقه حضور دارند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه ۸۵ درصد جمعیت دانشگاهی این منطقه غیر بومی است، افزود: در حوزه دانش آموزی نیز از ۲۰۷ هزار دانش آموز ۴۰ هزار نفر اتباع هستند و ترکیب جمعیتی در مناطق مختلف متفاوت است.

عبدالرضا ناظری,سردار عبدالرضا ناظری,سردار ناظری,فرمانده انتظامی شرق استان تهران,سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس