ادامه مطلب...

همایش پیاده روی خانوادگی ویژه مناسبت های بهداشتی مهرماه و هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

طاهره مویدی - خبرنگار خبرتهران:به مناسبت ایام بهداشتی مهرماه و هفته تربیت بدنی و ورزش ، همایش پیاده روی خانوادگی صبح امروز سه شنبه 30 مهرماه , با همکاری فرمانداری، اداره ورزش و جوانان، شهرداری و شورای اسلامی شهر و ادارات محیط زیست، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر و با حضور حداکثری مدیران و کارکنان ادارات شهرستان  به ویژه کارکنان شبکه بهداشت و درمان ، داوطلبان سلامت، بهورزان و مراقبین سلامت مراکز، کارکنان اداره ورزش جوانان برگزار شد.

در این همایش باشکوه ، جمعی از ورزشکاران و دانش آموزان مسیر سالن ورزشی هلال احمر تا ساختمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیشوا واقع در میدان شهید اردستانی را طی کردند.سیدمهدی محور رکورددار طناب زنی جهان که رکوردهای متعددی را در سال های گذشته برپا کرده است ، در طول مسیر به اجرای برنامه پرداخت.
در حاشیه این مراسم , غرفه های سلامت ، مسابقه نقاشی برای دانش آموزان و نونهالان ، غرفه آتش نشانی و آموزش اطفاء حریق برگزار شد.

ادامه مطلب...
مدیر جهاد کشاورزی ری گفت: سالانه ۱۷۶ هزار تن سبزی در این شهرستان برداشت می‌شود که ۳۰ درصد آن بدلیل نبود صنایع تبدیلی ضایع می‌شود.

محمد نادری اظهار داشت: فصل کشت سبزی جنوب پایتخت هر سال از اوایل اسفندماه آغاز و تا آذرماه سال بعد ادامه دارد و در سال زراعی گذشته چهارهزار و ۲۰۰ هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان زیر کشت سبزی و صیفی رفت که سه هزار و  ۲۰۰ هکتار آن مختص سبزی بود.

وی تصریح کرد: امسال ۱۷۶ هزار تن سبزی در این شهرستان برداشت شد که در حدود ۵۳ هزار تن  آن به ضایعات تبدیل شد.

نادری نبود صنایع تبدیلی، سیستم حمل و نقل، سیستم توزیع مناسب و مراکز فروش خاص در این شهرستان را از دلایل ضایع شدن این حجم زیاد از سبزی عنوان کرد.

وی یادآور شد: بخش اعظم سبزی و صیفی‌جات این منطقه جهت توزیع به سایر نقاط کشور به میدان میوه و تره‌بار تهران منتقل می‌شود، این در حالی است که این مکان فاقد زیرساخت‌های لازم برای نگهداری است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری احداث میدان تره بار و فرآوری سبزی را یکی از راه‌های نجات این حجم وسیع از ضایعات عنوان کرد و گفت: این شهرستان تنها سه واحد فرآوری سبزی فعال دارد که نیاز این منطقه را تامین نمی‌کند.

وی اضافه کرد: راه‌اندازی صنایع وابسته مثل بسته بندی و فرآوری و عصاره‌گیری و احداث میدان تره بار می‌تواند در حدود پنج هزار و ۵۰۰ شغل را در این منطقه ایجاد کند.

نادری بهینه‌سازی روش‌های برداشت، انبارداری، حمل و نقل و بکارگیری فن‌آوری‌های نوین با دیدگاه تولید محصول سالم و جدید را از دیگر رویکردهای اداره جهاد کشاورزی ری عنوان کرد و گفت که در این زمینه سرمایه‌گذاری خواهیم کرد.

وی موانع اداری را از دیگر مشکلات این حوزه دانست و افزود: تعدادی از کشاورزان با احداث صنایع تبدیلی در مزارع سعی در تغییر کاربری دارند به همین دلیل دریافت مجوز در این زمینه بسیار سخت شده است.

مدیر جهاد ری بیان کرد: اراضی منطقه بدلیل همجواری با تهران از حساسیت‌های خاصی برخوردار است و در برخی از موارد کشاورز با کشیدن فنس، زمین را با قیمت چند برابر می‌فروشد.

وی با بیان اینکه تقاضا برای صنایع تبدیلی سبزی و صیفی بیشتر در اراضی کشاورزی است، گفت: این پیشنهادها نشان از خطر انحراف اراضی کشاورزی در این منطقه را دارد، بنابراین این صنعت نیز در ری توسعه نیافته است.

شهرستان ری با دارا بودن ۲۹ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان تهران، سالانه در حدود ۸۵۰ هزار تن محصولات کشاورزی و زراعی تولید می‌کند.

این شهرستان دارای رتبه اول در تولید گندم، ذرت علوفه ای، صیفی‌جات، شیر و رتبه دوم را در تولید جو و تخم مرغ در استان است.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
دادستان پیشوا از تخریب ۸ ویلای غیرمجاز به دست صاحبان ویلاها و با حکم قانون در پیشوا خبر داد.

عادل رحمانی در جمع خبرنگاران از تخریب ۸ ویلای غیر مجاز در روستاهای یوسف رضا و پلنگ دره شهرستان پیشوا خبر داد و اظهار داشت: در خصوص ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان به هیچ عنوان مماشات نداریم و به طور جدی با آنها مبارزه می کنیم.

رحمانی با بیان اینکه ویلاهای مذکور به طور غیر مجاز و بدون اخذ مجوزهای لازم از دستگاه های مربوطه ساخته شده بودند گفت: صاحبان این ویلاها پس از ابلاغ تذکر و مهلت قانونی در برابر قانون تسلیم شدند و با دست خود ویلاهای غیر مجاز را تخریب کردند.

وی در ادامه بیان داشت: این ویلاها که در زمین های کشاورزی ساخته شده بوند بیش از یک هکتار از زمین های بکر را تصرف کرده بودند که خوشبختانه مورد تخریب واقع شدند.

دادستان پیشوا از ادامه تخریب های ساخت و ساز های غیر مجاز در شهرستان پیشوا خبر داد و اظهار داشت: ۱۲ ویلای غیر مجاز دیگر در این شهرستان در نوبت تخریب قرار دارند که تا یک هفته آینده نسبت به تخریب این ویلاها اقدام خواهد شد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
مهندس حسین عباسی فرماندار محبوب پیشوا به همراه رمضان زاده رئیس پرتلاش اداره آبفا و زمانی مسئول بازرسی فرمانداری از عملیات حفر دو حلقه چاه جدید به منظور رفع مشکلات آب شهرستان بازدید کردند.

به منظور تامین منابع آبی و  در راستای رفع مشکلات آب شهرستان حفر دو حلقه چاه جدید در دستور کار آبفا شهرستان پیشوا قرار گرفت.
 
فرماندار پیشوا در جریان این بازدید بر تسریع عملیات احداث و وارد مدار شدن این چاه ها تاکید کرد.
 
گفتنی است، حداقل آبدهی این چاه ها ۵۰ لیتر در ثانیه برآورد می شود.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
رضا نورمحمدی از خبرنگاران پیشکسوت استان تهران و مدیر پرتال های خبری "خبرتهران"و"شهرداری ها" از زحمات و تلاش های مهندس رمضان زاده مدیر توانمند اداره آب و فاضلاب شهرستان پیشوا , قدردانی کرد.

نورمحمدی با درج پستی در تلگرام گفت:پیگیری های خالصانه و مجدانه مهندس رمضان زاده و همکاران تلاشگر ایشان , در رفع و تقلیل مشکلات اهالی محترم پیشوا در حوزه آب و فاضلاب بر کسی پوشیده نیست و بر خود وظیفه می دانم مراتب امتنان و تشکر خود و مردم شریف پیشوا را به ایشان اهدا نمایم.

وی افزوده:در اساس آموزه های دینی هر چه مقام و جایگاه بالاتر و مهم تر، وظیفه خدمتگزاری بیشتر و سنگین تر. بر همین مبنا وظیفه پیامبران الهی در قبال مردم بالاترین بود و خدماتشان شایان توجه تر.بی شک تامین آب شرب سالم و بهداشتی و رشد و توسعه صنعت آب و فاضلاب کشور مدیون تلاش گسترده و شبانه روزی مدیران، کارکنان و متخصصانی است که دانش و عمر گرانبهای خود را سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده اند.

تلاش و همت والای جنابعالی در راستای تحقق اهداف اداره آب و فاضلاب شهرستان پیشوا و رضایتمندی اهالی شریف و قدرشناس منطقه، توفیقاتی را به همراه داشته است که مسئولیت جنابعالی را سنگین تر می کند.بی شک توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مرهون همت بلند انسان های وارسته ای است که در جهت قرب الی ا.. تلاش می نمایند.

توفیق روز افزون شما و پرسنل پرتوان آن اداره را از خداوند متعال خواستاریم.امید است تلاش های خالصانه شما مورد پذیرش درگاه احدیت قرار گیرد.  

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
نشست خبری اصحاب رسانه با محوریت مناسبت های بهداشتی مهرماه، سیاستهای ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص فرزندآوری و اهداف و برنامه های شبکه بهداشت و درمان در دفتر مدیریت برگزار شد.

دکتر امینی مدیر شبکه بهداشت در این نشست به خبرنگاران گفت:

خبرنگار باید راست بگوید و درست بنویسد، از هرگونه ایجاد تشویش و شایعه پراکنی بپرهیزد و قبل از اشاعه خبر،  صحت و سقم خبر را از مرجع معتبر در میان بگذارد.، خبرنگار فقط در حیطه خبری کار نکنند و در حیطه آموزش، اطلاع رسانی و راهنمایی مردم نیز بکوشند.

امینی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاران و مطالبه عمومی مردم در خصوص بیمارستان، طب سنتی، سگ های ولگرد، معاینات دانش آموزی در مدارس و داروخانه شبانه روزی اینگونه گفت:

رایزنی ها و پیگیری ها در خصوص بیمارستان پیشوا را در دست اقدام داریم و در پاسخ به مسئولان دانشگاهی که اذعان داشتند فاصله پیشوا تا بیمارستان مفتح به چند دقیقه هم نمی رسد گفته ایم، اگر اینچنین بود که با کلیه  ارگان های ورامین فاصله ی چندانی نداریم ولی همانگونه که آنها جدا شده اند وجود بیمارستان جداگانه نیز حق مردم شهرستان مقدس پیشواست.

تعین تکلیف بیمارستان دانشگاه آزاد باید انجام شود و با حمایت های فرمانداری و امام جمعه شهرستان در صورت تحویل،  ما آماده شروع به کار هستیم.

در خصوص سگ های ولگرد، کار اجرایی با شهرداری است و شبکه بهداشت و درمان به عنوان ناظر عمل می کند.

دو داروخانه شبانه روزی در سطح شهر وجود دارد که یکی از آن ها در درمانگاه شبانه روزی مهتدی می باشد و دیگری در سطح شهر

از طب سنتی حمایت نمی کنیم مگر آنکه پزشک متخصص طب سنتی باشد.

مردم شکایات خود را جهت رسیدگی، در سامانه ۱۹۰ ثبت کنند.

معاینات و ویزیت دانش آموزان در مدارس توسط پزشک، دندانپزشک و مراقبین سلامت، ماما، کارشناس تغذیه و روانشناس و آموزش به آنها انجام می شود.

نظارت کارشناسان بهداشت محیط به صورت روزانه جهت کلرسنجی آب وجود دارد.

مهاجر معاون امور بهداشتی شبکه نیز در خصوص عملکرد شبکه بهداشت و درمان و کسب رتبه نخست طرح ملی کنترل فشارخون در سطح دانشگاه از حیث ثبت فشارخون، ابلاغ سیاستهای رهبری در خصوص فرزندآوری و همکاری با رسانه ملی جهت ارتقای سواد سلامت مردم با محتوای آموزشی استاندارد، معرفی سایت آوای سلامت و ربات خودمراقبتی به عموم مردم سخن گفت.

در انتهای این نشست که به همت خانم طاهره مویدی مدیر پرتلاش روابط عمومی برگزار شد , با اهدای لوح تقدیر از خبرنگاران تقدیر به عمل آمد.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ورامین از برداشت محصول پسته ازبیش از ۳هزار هکتار باغات مثمر این شهرستان خبر داد . احمد فدایی اردستانی اظهار داشت: در حال حاضر بیش ۶ هزار و ۵۵۵ هکتار از اراضی کشاورزی ورامین زیر کشت پسته قرار دارد که از این میزان، ۳ هزار و ۹۹ هکتار نهال غیر بارور(یک تا ۴ ساله) و ۳ هزار و ۴۵۵ هکتار آن بارور میباشد.
وی افزود: مهمترین ارقام پسته ای که در شهرستان ورامین کشت میشود شامل احمدآقایی، اکبری، کله قوچی و فندقی است که ۷۰ درصد از پسته های ورامین را نوع احمدآقایی تشکیل میدهد.
وی گفت: میزان برداشت پسته کشور به طور میانگین، یک هزار و ۲۰۰ کیلوگرم محصول خشک از هر هکتار است ولی در ورامین، از هر هکتار یک هزار و ۸۰۰ کیلوگرم پسته خشک برداشت میشود که از این نظر، ورامین رکورد دارد تولید پسته در استان تهران و کشور است.
فدایی اظهار داشت: مرغوبیت پسته تولیدی در ورامین باعث میشود تا بخش عمده ای از محصول تولیدی شهرستان، به سایر کشورها صادر شود.
شهرستان ورامین بیش از ۸۰ هزار هکتار اراضی قابل کشت دارد که به دلیل محدودیت های آبی، تنها ۳۸ هزار هکتار آن زیر کشت انواع محصولات باغی و زراعی می رود.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
مدیر جهاد کشاورزی ری اعلام کرد: با تخریب ۲۳بنای غیرمجاز احداث شده در اراضی کشاورزی بخش قلعه نو شهرستان ری، بالغ بر ۴ هکتار از اراضی شهرستان ری آزاد سازی شد.

محمد عباسی با بیان این مطلب گفت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ۲۳فقره از ساخت وسازهای غیرمجاز دربخش قلعه نو تخریب شد.
وی ادامه داد: با اجرای این عملیات قلع و قمع، بیش از ۴هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی روستای زمان آباد بخش قلعه نو به چرخه تولید محصولات کشاورزی بازگشت.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان ری با تاکید برحفاظت از اراضی کشاورزی اظهار داشت: با هرگونه ساخت وساز غیرمجاز و دخل وتصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می شود.
وی تصریح کرد: تیم های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده های این منطقه شهری را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.
عباسی از همه مالکان و کشاورزان خواست که قبل از هرگونه اقدامی در زمینه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی حتما با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مکاتبه کنند.
بخش قلعه نو از توابع شهرستان ری هم اکنون دارای ۴۰ هزار جمعیت است که در ۲۰ کیلومتری جنوب ری و در مسیر جاده ورامین قرار دارد و یکی از مناطق عمده تولید محصولات کشاورزی از جمله گندم و جو است.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
رییس شبکه دامپزشکی ورامین از آغاز اجرای تشدید نظارت بر عرضه دام ویژه عید قربان در این شهرستان خبر داد.

محمد جعفرپور در جلسه هماهنگی اجرای طرح نظارت بر عرضه دام که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت مردم و نظارت بر عرضه دام سبک و سنگین در ایام عید قربان، طرح تشدید نظارت با حضور ۵ اکیپ سیار و یک اکیپ ثابت در مناطق مختلف ورامین آغاز شده است.
وی افزود: در اکیپ های سیار شبکه دامپزشکی، یک دامپزشک و ناظران شبکه دامپزشکی و ناظر شرعی بر ذبح دام در عید قربان نظارت می کنند تا تمام مراحل انجام ذبح دام، زیرنظر کارشناسان انجام و محصول به دست آمده تا زمان رسیدن به دست مردم از نظر بهداشتی با مشکل مواجه نشود.  
وی تصریح کرد: اکیپ ثابت شبکه دامپزشکی در محل شبکه بهداشت واقع در مجتمع ادارات ورامین مستقر است.  
جعفرپور اظهار داشت: کشتارگاه خورین خیرآباد، دانشسرا، میدان پوئینک و اداره مرکزی دامپزشکی به عنوان مراکز عرضه دام تعیین شده اند و مردم می توانند با حضور در این مراکز، نسبت به تهیه دام و ذبح شرعی و بهداشتی آن اقدام کنند.
وی گفت: در بازرسی های به عمل آمده، از ذبح دام دارای علائم بیماری نظیر تب و با آثار درمانی غیر طبیعی خودداری می شود.  

رییس شبکه دامپزشکی ورامین تصریح کرد: در راستای اطلاع رسانی عمومی، بنرهایی در سطح شهرستان نصب می شود تا شهروندان با آگاهی کامل نسبت به بیماری هایی که ممکن است از دام به انسان منتقل شود نسبت به تهیه و ذبح دام اقدام کنند.  

وی از شهروندان خواست تا با مراجعه به مراکز عرضه مستقیم دام نسبت به خرید و ذبح دام اقدام تا محصولی که بیشتر جهت نذورات تهیه می شود، پاک و بهداشتی باشد.  

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
۱۰ ذی الحجه مصادف با ۲۱ مرداد ماه، عید قربان است.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پیشوا گفت: شهر پیشوا از مناطقی است که با جاذبه های سیاحتی، زیارتی و گردشگری فراوان، پذیرای عموم مردم از اقصا نقاط کشور است.
 
مجید ژاله نیا بیان کرد: مهمترین آثار شهر پیشوا وجود امامزاده جعفر (ع) برادر حضرت امام رضا(ع) است که بواسطه آن ابنیه های تاریخی در کنار مرقد از زمان صفویه ساخته شده است.

 وی افزود: مهمترین قسمت بنا این امام زاده گنبد دوپوش آن است که از معماری خاص و مستحکمی برخوردار است.

 ژاله نیا گفت: اب انبار پیشوا که در مرکز شهر قرار دارد در نوع خود منحصر به فرد است که حجم آب ۱۵۰۰ متر مکعب را در خود نگهداری می کرده است.

 وی افزود: بازار سرپوشیده پیشوا نیز به طول ۵۰۰ متر به دوره صفویه بر می گردد که از آن زمان تا کنون مرکز خرید مردم جنوبشرق استان تهران است.

 ژاله نیا اظهار کرد: با قدم زدن در این بازار قدیمی می توان گذر تاریخ را به خوبی دید.

 رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: مغازه ها و حجره های قدیمی این بازار کمتر شکل مدرن و امروزی به خود گرفته اند و در آن معماری دوره صفویه قابل مشاهده است و انتهای این بازار به مرقد مطهر امامزاده جعفر (ع) ختم می شود.
 
ژاله نیا افزود: از دیگر جاذبه های شهر پیشوا بوستان جنگلی ۵۰ هکتاری است که مکانی مفرح برای شهروندان و مسافران است.

 وی در پایان گفت: شهرستان پیشوا جاذبه های گردشگری، زیارتی و سیاحتی فراوانی را در گوشه و کنار خود جای داده که بسیاری از آنها در استان تهران، کشور و حتی جهان منحصر بفرد می باشند.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 


 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس