b_300_300_16777215_00_images_nazeriV9.jpg
فرمانده انتظامي ويژه شرق استان تهران از دستگيري دو آدم ربا در شهرستان قرچک خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظري روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پي دريافت خبري مبني بر وقوع يک فقره آدم ربايي در شهرستان قرچک ، مأموران انتظامي ويژه شرق استان تهران اجراي طرح مهار و شناسايي آدم ربايان را در دستور کار قرار دادند.
وي در خصوص علت اين گروگان گيري گفت: در تحقيقات اوليه پليس مشخص شد که اختلاف حساب 2 ميليارد ريالي در يکي از شهرستان هاي استان ايلام ، طلبکاران را به دنبال فرد بدهکار به شهرستان قرچک کشاند که اين افراد در موقعيتي مناسب ، فرزند اين فرد را با تهديد چاقو و با استفاده از يک دستگاه خودرو پژو 405 گروگان گرفتند.
وي اظهار داشت: مأموران انتظامي با اجراي طرح مهار موفق شدند تا خودرو آدم ربايان را در همان شب وقوع جرم شناسايي کنند ولي سرنشينان خودرو بدون توجه به دستور توقف پليس ، با تيراندازي به سمت عوامل انتظامي ، خودرو را در يکي از مناطق قرچک رها کرده و از محل گريختند.
ناظري افزود : در اين تعقيب و گريز ، فرد ربوده شده سالم از دست آدم ربايان نجات پيدا کرد.
وي تصريح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتي پليس، يکي از متهمان در مخفيگاهش شناسايي و بلافاصله دستگير شد.
فرمانده انتظامي ويژه شرق استان تهران با اشاره به تلاش پليس در دستگيري آدم رباي ديگر گفت: روز بعد ، متهم اصلي با شاکي پرونده تماس گرفت که با راهنمايي عوامل انتظامي، وي با متهم در مقابل يکي از مراکز درماني قرچک قرار صوري گذاشت.
وي افزود: متهم اصلي با استفاده از يک خودرو پژو با پلاک مخدوش سر قرار حاضر شد ولي به محض اطلاع از محاصره منطقه توسط پليس ، با حرکاتي جنون آميز ضمن خسارت وارد کردن به چندين خودرو ، اقدام به فرار کرد ولي با تلاش عوامل انتظامي و با شليک پليس دستگير شد.
ناظري با بيان اين که متهمان با تکميل پرونده به دستگاه قضايي ارجاع داده شدند از تلاش پليس براي شناسايي همدستان احتمالي آدم ربايان خبر داد.
فرماندهي انتظامي ويژه شرق استان تهران تأمين امنيت هفت شهرستان ورامين، قرچک، پيشوا، پاکدشت، پرديس، دماوند و فيروزکوه را برعهده دارد.

عبدالرضا ناظری,سردار عبدالرضا ناظری,سردار ناظری,فرمانده انتظامی شرق استان تهران,سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق تهران,رضا نورمحمدی,عطيه مومنی