×

خطا

There was a problem loading image IMG_0022.jpg

ادامه مطلب...
انوشیروان محسنی بندپی در مراسم اهدا و واگذاری ۳۰۰ فقره اسناد املاک بنیاد علوی که با حضور رئیس بنیاد مستضعفان کل کشور و مسئولان استانی و شهرستانی در سالن ورزشی روستای داودآباد قرچک برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: اقدامات بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در خدمات رسانی به مردم و بخصوص مستضعفان پس از انقلاب چشمگیر بوده است.

محسنی بندپی افزود: سپاه پاسداران فرزند این انقلاب بوده و در تحقق و پاسداری از آرمان‌های انقلاب، امام راحل و منویات مقام معظم رهبری سرآمد بوده است و بی‌شک خدمات سپاه در حوزه‌های سازندگی و پاسداشت خاک میهن عزیز اسلامی فراموش‌ناشدنی است.

استاندار تهران گفت: اگر امروز یکی از امن‌ترین کشورهای جهان هستیم، این مهم در گرو جانفشانی‌های پاسداران انقلاب بوده و خواهد بود که همه مردم قدردان این جانفشانی ها بوده و هستند و تمام قد برای دفاع از پاسداران سرافراز نظام اسلامی ایستاده اند.

وی با بیان اینکه اقداماتی که امروز شاهد آن هستیم، در راستای تحقق یکی از اهداف اولیه انقلاب اسلامی یعنی عدالت است گفت: واگذاری ۳۰۰ فقره اسناد املاک بنیاد علوی از اقدامات ارزشمند و درازمدت برای یاری محرومان و توانمندی مستضعفان است که امیدواریم بتوانیم در بازآفرینی مناطق فرسوده شاهد اقدامات بنیادی از سوی بنیاد مستضعفان و همراهی سایر دستگاه‌ها باشیم.

محسنی بندپی در پایان از بنیاد مستضعفان و مسئولان شهرستان قرچک برای برگزاری این مراسم تقدیر کرد و گفت: امیدوارم شرایطی فراهم کنیم تا افرادی که به دنبال دریافت اسناد مالکیت هستند، سند دریافت کنند.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
استاندار تهران گفت: خشک‌سالی باعث پایین رفتن سطح آب زیرزمینی می‌شود و همین موضوع باعث ایجاد شکاف و نشست زمین می‌شود، در دشت ورامین در بعضی از نقاط تقریباً ۳۵ سانتی‌متر گزارش‌شده و در بعضی نقاط نیز ما گزارش نشست یک‌باره یک حفره را داشتیم.انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران ظهر امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با بيان اينكه رود دره‌های شهر تهران باید به‌صورت علمی  ساماندهی شوند و با آبخیزداری که در بالادست این رود دره‌ها صورت می‌گیرد احتمال باران‌های سیل‌آسا را کمتر می‌کنیم گفت:در شهرهای جنوب غرب و غربی استان از ظرفیت حوضچه‌هایی داشتیم که می‌توانستیم از ظرفیت آن برای ذخیره‌سازی آب باران استفاده کرد.

استاندار تهران بیان کرد: به‌محض ورود سامانه بارشی با لغو مرخصی مدیران به‌صورت عملیاتی وارد مدیریت بحران شدیم، با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه شرایطی را فراهم کردیم که تاکنون  هیچ‌گونه  تلفات انسانی را در استان و شهر تهران را نداشتیم. محسنی بندپی تصریح کرد: ظرفیت خالی سد کرج هم‌اکنون  ۹۰ میلیون مترمکعب و بیش از نیمی از ظرفیت سد طالقان را خالی نگه داشتیم تا بتوانیم بارندگی‌های اردیبهشت و آب شدن برف‌ها را مدیریت کنیم. وی ادامه داد: میزان حجم و دبی رودخانه‌های شادچای و سیاه‌آب و سالور که از شعبات رودخانه کرج در استان تهران هستند کاملاً تحت مدیریت و کنترل هستند.   فرونشست زمین در تهران به علت خشک‌سالی‌ها است.

استاندار تهران در خصوص نشست زمین در برخی نقاط استان اشاره کرد و گفت: نشست زمین در رابطه با خشک‌سالی‌ها است و از لحاظ علمی نیز اثبات‌شده مکان‌هایی که درگذشته دارای آب و تالاب بوده‌اند با وزش باد تبدیل به ریز گرد می‌شوند. محسنی بندپی ادامه داد: در فرونشست زمین نیز این‌گونه است مکان‌هایی که درگذشته دارای سفره‌های زیرزمینی پر آب بوده حالا ممکن است براثر خالی شدن این سفره‌ها، زمین‌ها دچار فرونشست شوند. وی افزود: خشک‌سالی باعث پایین رفتن سطح آب زیرزمینی می‌شود و همین موضوع باعث ایجاد شکاف و نشست زمین می‌شود، ما در دشت ورامین در بعضی از نقاط تقریباً ۳۵ سانتی‌متر گزارش‌شده و در بعضی نقاط نیز ما گزارش نشست یک‌باره یک حفره را داشتیم. استاندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های ما این است که از سد لتیان ورودی‌مان رو به سد ماملو افزایش دهیم تا از ظرفیت این سد بتوانیم در بخش تأمین آب شرب مردم منطقه و سیراب کردن سفره‌های زیرزمینی استفاده کنیم.

استانداری تهران,استاندار تهران,فرمانداری شهرستان,فرماندار شهرستان,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...

خراسانی گفت:با پیگیری های استاندار تهران در شورای مسکن استان و همکاری دستگاه های مرتبط و خدمات رسان انشعابات مربوط به بالغ بر ۵۱۳۸ واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند آماده شده و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شرف افتتاح قرار گرفته است. 

علی اکبر خراسانی مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه ضمن اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای آماده سازی واحدهای مسکن مهر در سطح استان اظهار داشت: به رغم محدودیت ها در شرایط اقتصادی کنونی و هزینه‌های تحمیل شده از ناحیه پروژه مسکن مهر، اقدامات درخور و ارزنده ای در راستای آماده سازی واحدهای این طرح در شهرهای مجاور پایتخت صورت گرفته است.
 
وی افزود : در همین رابطه بالغ بر ۵۰۱۵ واحد مسکن مهر در شهر پردیس آماده شده و مورد بهره برداری قرار گرفته بود که با پیگیری های استاندار تهران در شورای مسکن استان و همکاری دستگاه های مرتبط و خدمات رسان انشعابات مربوط به بالغ بر ۵۱۳۸ واحد مسکن مهر در شهر جدید پرند آماده شده و در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شرف افتتاح قرار گرفته است.
 
خراسانی یادآور شد: همچنین با توجه به دستور استاندار تهران در خصوص رفع ۱۶ مورد از اشکالات موجود در حوزه مسکن مهر پردیس این مسئله نیز مورد رسیدگی قرار گرفته و مرتفع شده و دو جلسه و یک مورد بازدید نیز در این خصوص انجام گرفته است.
 
 مدیرکل امور عمرانی استانداری تهران همچنین ضمن اشاره به آماده سازی پروژه پل سیمان در منطقه پاکدشت اظهار داشت: این پروژه طرح هایی بود که از سال های متمادی در منظره پاکدشت و محور جاده امام رضا معطل مانده بود و یکی از اقدامات خوب استانداری تهران آماده سازی آن در راستای توسعه منطقه به شمار می رود.
 
وی افزود : اقدامات آماده سازی این سازه اجرا شده و عملیات زیرسازی و رمپ آن نیز مورد پردازش عمرانی قرار گرفته است اکنون جهت بهره‌برداری و افتتاح نهایی آن متوسط آماده سازی و ایمن سازی لوله بنزین از سوی دستگاههای مرتبط هستیم.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر
 

ادامه مطلب...

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت:حضور استانداری تهران در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته مازندران فرصت مناسبی برای عرضه و نمایش توانمندی های اقتصادی استان در نگاه فعالین اقتصادی داخلی و خارجی خواهد بود.
 
نخستین نمایشگاه انرژی، نفت،گاز و پتروشیمی استان مازندران از ۳۰ بهمن ماه لغایت ۲ اسفند در شهرستان ساری و با حضور  استانداری تهران در حال برگزاری است.

 در همین رابطه محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در گفتگو با خبرنگار این پایگاه ضمن اشاره به حضور استانداری تهران در این نمایشگاه اظهار داشت: این نمایشگاه به جهت موقعیت ژئو استراتژیک استان مازندران به عنوان محل کريدور شمال به جنوب و نقطه وصل دریای خزر تا خلیج فارس دارای موقعیت برجسته و قابل اعتنایی از منظر اقتصادی تلقی می شود.

 وی افزود: همچنین دریای خزر از طریق رود ولگا به اروپا متصل بوده از آنجا که اکنون در شرایط تحریم قرار گرفته و با مسائل مربوط به مشکلات نقل و انتقال ارز در کشور مواجه هستیم برپایی این نمایشگاه فرصت مغتنم برای بازرگانانی است که علاقمند به تبادل تجاری بدون نقل و انتقال ارز هستند.

 امامی امین خاطرنشان کرد: با توجه به حضور بازرگانان و تجار بیش از ۸ کشور در این نمایشگاه و همچنین ظرفیت و قابلیت های اقتصادی استان تهران در حوزه مبادلات اقتصادی بین المللی، استانداری تهران در نظر دارد تا با حضور در این نمایشگاه بستر لازم برای تبادل تجربیات بازرگانی میان تجار ایرانی و بین المللی را فراهم کرده و زمینه لازم را برای ایجاد مناسبات اقتصادی جدید میان استان تهران و سایر کشورها در حوزه اقتصادی ایجاد کند.

 معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران همچنین در پایان یادآور شد: حضور استانداری تهران در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته مازندران فرصت مناسبی برای عرضه و نمایش توانمندی های اقتصادی استان در نگاه فعالین اقتصادی داخلی و خارجی خواهد بود.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شمیرانات و دماوند در پنجمین روز از هفته دولت مقصد سفر استاندار تهران جهت کلنگ‌زنی، افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی و خدماتی خواهد بود.


رضا فتحی مسوول روابط عمومی فرمانداری شمیرانات اظهار کرد: استاندار تهران به منظور کلنگ‌زنی، افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی و خدماتی فردا عازم شهرستان شمیرانات می‌شود.

وی اضافه کرد: در این سفر معاونین و تنی چند از مدیران کل استان هم حضور خواهند داشت و استاندار را همراهی می‌کنند.

مسوول روابط عمومی فرمانداری شمیرانات یادآور شد: این سومین سفر استاندار به شمیرانات است که در آن بازدید از طرح‌های در دست اجرا و روند چگونگی اجرای آن‌ها توسط عالی‌ترین مقام اجرایی استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

*سفر عصرگاهی مقیمی به دماوند

فرماندار دماوند نیز در پایان برنامه‌های روز پنجم هفته دولت از سفر استاندار تهران به این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: محمدحسین مقیمی، بعد از ظهر فردا سه‌شنبه ششم شهریورماه جهت افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و خدماتی به شهر دماوند سفر می‌کند.

مجید صفری افزود: استاندار تهران ابتدا از سالن ورزشی کارگران در شهرک امامیه بازدید و آغاز عملیات احداث پمپ بنزین بلوار شورا در شهر دماوند را کلنگ‌زنی می‌کند.

وی گفت: کلنگ‌زنی پارکینگ طبقاتی و پایانه‌ دورن‌شهری میدان ۱۷ شهریور شهر دماوند و افتتاح جایگاه سی.ان.جی فتحعلی در حاشیه محور دماوند - فیروزکوه بعد از ورودی جاده وادان از دیگر برنامه‌های سفر استاندار تهران به دماوند خواهد بود.

 

 

 

ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استاندار تهران گفت:از همه صنعتگران و فعالان اقتصادی می‌خواهیم باقدرت و اتحاد بیشتر به امر تولید بپردازند و با مقاومت کردن در مقابل تحریم‌های ظالمانه امریکا می‌توانیم از این مسیر دشوار عبور کنیم.

محمدحسین مقیمی در خصوص مشکلات اقتصادی صنعتگران، کشاورزان، دامداران و کارگاه‌های تولیدی اظهار داشت: عمده مشکل فعالان اقتصادی در کشور، وام‌های اشتغال‌زایی و توسعه، مالیات بر ارزش‌افزوده، نامه‌نگاری در ادارات و غیره است.

وی گفت: در سفرهای شهرستانی، جلسات مختلفی با تولیدکنندگان و صنعتگران برگزار شد و تا حد امکان سعی شد مشکلات آن‌ها رفع شود. هر مورد از مشکلات فعالان اقتصادی را که توانستیم تصمیم‌گیری کنیم، انجام شد و مشکلاتی را هم که خارج از توان استانداری بود به وزارتخانه‌ها ارجاع داده شد.

مقیمی بیان داشت: در سفرهای به شهرستان‌ها، مشکلات و موارد جمع‌بندی شد و در جلسه شورای اداری که در استانداری برگزار می‌شود، مورد برسی قرار خواهد گرفت تا این مشکلات در کل شهرستان‌ها مرتفع شود.

استاندار تهران  تصریح کرد: مشکل ارزش‌افزوده تولیدکنندگان به وزارت‌خانه موردنظر ارجاع شد و این امر در مجلس شورای اسلامی در حال بازنگری است.

وی خاطرنشان کرد: از همه صنعتگران و فعالان اقتصادی می‌خواهیم باقدرت و اتحاد بیشتر به امر تولید بپردازند و با مقاومت کردن در مقابل تحریم‌های ظالمانه امریکا می‌توانیم از این مسیر دشوار عبور کنیم. مردم ایران اسلامی همیشه نشان دادند که در مقابل سختی‌ها استقامت کرده و موفق خواهند بود.

مقیمی در پایان بابیان این‌که حرکت چرخه اقتصادی کشور گامی مؤثر در پیشرفت جامعه است، گفت: دولت و تمام مسؤولان نظام سعی دارند تا مشکلات موجود بر سر راه فعالان اقتصادی را رفع کنند تا تولیدکنندگان با آرامش بیشتر به تولید بپردازند.

 

 

 

 

ادامه مطلب...


اولین همایش بین المللی اقیانوس شناسی غرب آسیا به همت پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و مرکز منطقه ای آموزشی پژوهشی اقیانوس شناسی غرب آسیا تحت پوشش یونسکو با حضور دانشمندان، صاحب نظران و محققان کشورهای عضو "مرکز منطقه ای اقیانوس شناسی غرب آسیا"، 8 و 9 آبان 96 برگزار می شود.
پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و مرکز منطقه ای آموزشی پژوهشی اقیانوس شناسی غرب آسیا تحت پوشش یونسکو در نظر دارند اولین همایش بین المللی مرکز منطقه ای اقیانوس شناسی غرب آسیا را با همکاری انجمن علوم و فنون دریایی ایران در تاریخ هشتم و نهم آبان ماه سال جاری در تهران برگزار نمایند.

رئیس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و این همایش با اعلام این خبر گفت: در همایش مذکور که با حضور دانشمندان، صاحب نظران و محققان کشورهای عضو «مرکز منطقه ای اقیانوس شناسی غرب آسیا» ازجمله: عراق، عمان، پاکستان، هند، ترکیه و چندین کشور غربی برگزار می شود، مباحثی چون هواشناسی دریایی، تغییر اقلیم، اقیانوس شناسی فیزیکی، اقیانوس شناسی زیستی، بیوژئوشیمی اقیانوسی، شیلات و آبزیان، زمین شناسی دریایی، آلودگی دریا، حقوق و سیاست دریا، مخاطرات دریایی و فناوری و مهندسی دریا مورد بحث و بررسی قرار می گیرند.

دکتر ناصر حاجی زاده ذاکر مهمترین اهداف برگزاری این همایش را به شرح زیر عنوان کرد:

تبادل نظر و انتقال تجربیات و دستاوردهای جدید در حوزه های مختلف دریایی و ارتقای سطح علمی ‏اندیشمندان، پژوهشگران و دانشجویان از طریق آشنایی آنها با آخرین دستاوردهای علمی و ‏جدیدترین متدهای پژوهشی در جهان.‏
برقراری ارتباط بین نیازهای صنایع مختلف دریایی با یافته های محققان و پژوهشگران حوزه های ‏مختلف دریایی.‏
ارتقاء جایگاه جمهوری اسلامی ایران در حوزه تحقیقات دریایی در منطقه با فراهم سازی بسترمناسب ‏برای انتقال دانش وتجربیات كشورهای مختلف.‏
ارتقای فعالیت های منطقه ای و بین المللی مرکز منطقه ای آموزشی –پژوهشی اقیانوس شناسی غرب آسیا در حوزه های مختلف علوم دریایی و ساحلی جهت حفاظت و مدیریت پایدار دریاها و سواحل
كمك به تعیین راهبرد و مسیر تحقیقات اساسی مورد نیاز كشور در زمینه علوم دریایی از طریق ‏گسترش و توسعه فضای تعامل بین ارگان های مختلف اجرایی و راهبردی دریایی.‏

طرح ایجاد «مرکز منطقه ای اقیانوس شناسی غرب آسیا» با هدف ارتقای علوم و پژوهش های اقیانوس شناسی در کشور و ‏منطقه توسط پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در سال 2010 میلادی به کمیسیون ملی یونسکو ایران ‏ارایه گردید و پس از پی گیری های کمیسیون ملی یونسکو، این طرح به کمیسیون بین دولتی اقیانوس شناسی یونسکو ‏‎(IOC)‎‏ ‏ارایه شد. پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران برای تاسیس این مرکز با تلاش ها‎ ‎و همکاری ارزشمند نمایندگی دایم جمهوری ‏اسلامی ایران در یونسکو در بیست و هفتمین اجلاس مجمع عمومی کمیسیون بین دولتی اقیانوس شناسی که در تیرماه 1392 در ‏مقر یونسکو در پاریس مطرح و با حمایت قاطع کشورهای عضو به تصویب رسید. سپس تاسیس این مرکز در صد و ‏نود و دومین نشست شورای اجرایی یونسکو در مهر ماه 1392 در پاریس مطرح و توسط شورای اجرایی ‏یونسکو تصویب شد. در اجلاس عمومی یونسکو در آبان 1392 نیز ایجاد این مرکز منطقه ای با اکثریت آرا تصویب ‏گردید. /

وی ادامه داد: پیشنهاد جمهوری اسلامی ایران برای تاسیس این مرکز با تلاش ها‎ ‎و همکاری ارزشمند نمایندگی دائم جمهوری ‏اسلامی ایران در یونسکو در بیست و هفتمین اجلاس مجمع عمومی کمیسیون بین دولتی اقیانوس شناسی که در تیرماه ۱۳۹۲ در ‏مقر یونسکو در پاریس مطرح و با حمایت قاطع کشورهای عضو به تصویب رسید.

به گفته وی،سپس تاسیس این مرکز در صد و ‏نود و دومین نشست شورای اجرایی یونسکو  در مهر ماه ۱۳۹۲ در پاریس مطرح و توسط شورای اجرایی ‏یونسکو تصویب شد. در اجلاس عمومی یونسکو  در آبان ۱۳۹۲ نیز ایجاد این مرکز منطقه ای با اکثریت آرا تصویب ‏شد.

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...


تیم فوتبال نوجوانان ایران برابر آلمان در مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی نوجوانان به پیروزی پر گل دست پیدا کرد.

تیم فوتبال نوجوانان ایران از ساعت 18 امروز (سه‌شنبه) در دومین دیدارش در مرحله گروهی مسابقات جام جهانی 2017 هند در ورزشگاه پاندیت جواهر لعل نهروی شهر گوا به مصاف تیم آلمان رفت که این دیدار با نتیجه 4 بر صفر به سود نوجوانان کشورمان به پایان رسید.

یونس دلفی در دقایق 6 و 42، الهیار صیادمنش (49) و وحید نامداری ( 75) زننده چهار گل ایران در این بازی بودند.

ملی‌پوشان نوجوان کشورمان با این برد با 6 امتیاز در صدر گروه C مرحله گروهی رقابت‌‌های جام‌جهانی 2017 قرار گرفتند و به دور بعدی مسابقات صعود کردند. تیم ایران در نخستین بازی خود با نتیجه 3 بر یک مقابل گینه به برتری رسیده بود.

نوجوانان ایران در آخرین بازی خود در مرحله گروهی روز جمعه 21 مهرماه به مصاف تیم کاستاریکای یک امتیازی خواهد رفت.

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

محسن هاشمی در گفتگویی ضمن قدردانی از مردم ایران و مقام معظم رهبری برای همدردی‌هایی که تا به حال انجام داده‌اند، این ابراز همدردی را وصف ناپذیر دانست و اظهار داشت: لازم است از مردم بخواهم که با آرامش کامل در مراسم تشییع شرکت کنند.

فرزند آیت الله هاشمی افزود: همانطور که دغدغه آیت‌الله هاشمی رفسنحانی وحدت بود و فقط برای وحدت و اعتدال در جامعه حرکت می‌کرد، فردا هم باید در مراسم تشییع پیکر آن مرحوم، وحدت خود را به رخ جهانیان بکشیم.

هاشمی با اعلام اینکه مراسم تشییع پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از فردا 8:30 صبح در دانشگاه تهران آغاز می‌شود گفت: پس از اقامه نماز، پیکر ایشان از دانشگاه تهران به سمت خیابان انقلاب و خیابان حافظ تشییع می‌شود و در صورتی که ترافیک اجازه دهد، مقداری هم در خیابان حافظ به سمت مرقد مطهر امام راحل (ره) حرکت خواهیم کرد و بعد پیکر ایشان برای تدفین به مرقد مطهر امام راحل (ره) منتقل خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 ادامه مطلب...

انتخاب اثر آقای اصغر فرهادی به عنوان بهترین فیلمنامه و اعطای جایزه بهترین بازیگر مرد به آقای شهاب حسینی از سوی این جشنواره نشانگر توان حرفه‌ای سینماگرانی است که بارها خلاقیت خود را به نمایش گذاشته‌اند.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی انتخاب اثر اصغر فرهادی به عنوان بهترین فیلمنامه و اعطای جایزه بهترین بازیگر مرد به شهاب حسینی از سوی جشنواره کن را تبریک گفت.

علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی در صفحه خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: «سینمای ایران که در طول سه دهه گذشته همواره بر قله‌های بلند خلاقیت و آفرینندگی ایستاده و دستاوردهای ارزشمندی را در صحنه‌های جهانی برای سینماگران ایرانی رقم زده است، بار دیگر با انتخاب فیلم «فروشنده» به عنوان فیلم برتر در جشنواره بین‌المللی کن صفحه جدیدی بر افتخارات گذشته خود افزود.

انتخاب اثر آقای اصغر فرهادی به عنوان بهترین فیلمنامه و اعطای جایزه بهترین بازیگر مرد به آقای شهاب حسینی از سوی این جشنواره نشانگر توان حرفه‌ای سینماگرانی است که بارها خلاقیت خود را به نمایش گذاشته‌اند.

اینجانب ضمن تبریک این موفقیت به همه هنرمندان و سینماگران متعهد، آرزومندم که سینمای ایران بتواند با ارتقای کیفیت خود و پرداختن به مسائل بنیادی فرهنگی جامعه و تأکید بر ارزش‌های ملی و اسلامی نقش بایسته خود را در پاسخگویی به نیازهای اساسی ملت بزرگ ایران ایفا نماید.»

 

 

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس