b_300_300_16777215_00_images_moghimiostan.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شمیرانات و دماوند در پنجمین روز از هفته دولت مقصد سفر استاندار تهران جهت کلنگ‌زنی، افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی و خدماتی خواهد بود.


رضا فتحی مسوول روابط عمومی فرمانداری شمیرانات اظهار کرد: استاندار تهران به منظور کلنگ‌زنی، افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی و خدماتی فردا عازم شهرستان شمیرانات می‌شود.

وی اضافه کرد: در این سفر معاونین و تنی چند از مدیران کل استان هم حضور خواهند داشت و استاندار را همراهی می‌کنند.

مسوول روابط عمومی فرمانداری شمیرانات یادآور شد: این سومین سفر استاندار به شمیرانات است که در آن بازدید از طرح‌های در دست اجرا و روند چگونگی اجرای آن‌ها توسط عالی‌ترین مقام اجرایی استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

*سفر عصرگاهی مقیمی به دماوند

فرماندار دماوند نیز در پایان برنامه‌های روز پنجم هفته دولت از سفر استاندار تهران به این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: محمدحسین مقیمی، بعد از ظهر فردا سه‌شنبه ششم شهریورماه جهت افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و خدماتی به شهر دماوند سفر می‌کند.

مجید صفری افزود: استاندار تهران ابتدا از سالن ورزشی کارگران در شهرک امامیه بازدید و آغاز عملیات احداث پمپ بنزین بلوار شورا در شهر دماوند را کلنگ‌زنی می‌کند.

وی گفت: کلنگ‌زنی پارکینگ طبقاتی و پایانه‌ دورن‌شهری میدان ۱۷ شهریور شهر دماوند و افتتاح جایگاه سی.ان.جی فتحعلی در حاشیه محور دماوند - فیروزکوه بعد از ورودی جاده وادان از دیگر برنامه‌های سفر استاندار تهران به دماوند خواهد بود.