×

خطا

There was a problem loading image IMG_0022.jpg

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/futsal1.jpg'
There was a problem loading image 'images/futsal1.jpg'

futsal1.jpg

شهر اصفهان و سالن 25 آبان مجموعه ورزشی نقش‌جهان از روز جمعه 9 مردادماه میزبان ششمین دوره جام باشگاه‌های فوتسال آسیا خواهد بود.


شهر اصفهان و سالن ۲۵ آبان مجموعه ورزشی نقش‌جهان از روز جمعه ۹ مردادماه میزبان ششمین دوره جام باشگاه‌های فوتسال آسیا خواهد بود.
در این رقابت‌ها، ۱۲ تیم از کشورهای صاحب‌نام فوتسال آسیا به مدت ۸ روز با هم رقابت خواهند کرد.
تماشای این دوره از مسابقات برای تماشاگران رایگان است. همه مسابقات در سالن ۲۵ آبان ورزشگاه نقش‌جهان برگزار می‌شود.
در دوره گذشته این رقابت‌ها، تیم ناگویا ژاپن موفق شد به عنوان قهرمانی دست یابد.
گروه‌بندی این دوره از مسابقات به شرح زیر است:
گروه A: تأسیسات دریایی (ایران)، القادسیه (کویت)، الخلیج (امارات)
گروه B: ناگویا (ژاپن)، ام اف سی امجک (قزاقستان)، لوکوموتیو (ازبکستان)
گروه C: چونبوری (تایلند)، الریان (قطر)، نفت الوسط (عراق)
گروه D: شنژن نانلینگ (چین)، بانک بیروت (لبنان)، تایسان نام (ویتنام)

برنامه کامل مسابقات فوتسال جام باشگاه‌های آسیا به شرح زیر است:
جمعه ۹ مردادماه (۳۱ جولای)
شن‌زن چین – تایسان نام ویتنام، ساعت ۱۲
 چونبوری تایلند – نفت الوسط عراق، ساعت ۱۴:۳۰
 ناگویا ژاپن – لوکوموتیو ازبکستان، ساعت ۱۷
 تأسیسات دریایی ایران – الخلیج امارات، ساعت ۱۹:۳۰
 شنبه ۱۰ مردادماه (اول آگوست)
بانک بیروت – تایسان نام ویتنام، ساعت ۱۲
 الریان قطر- نفت الوسط عراق، ساعت ۱۴:۳۰
 ام اف سی امجک قزاقستان – لوکوموتیو ازبکستان، ساعت ۱۷
 القادسیه کویت – الخلیج امارات، ساعت ۱۹:۳۰
 یکشنبه ۱۱ مردادماه (۲ آگوست)
شن‌زن چین – بانک بیروت، ساعت ۱۲
 چونبوری تایلند – الریان قطر، ساعت ۱۴:۳۰
 ناگویا ژاپن – ام اف سی امجک قزاقستان، ساعت ۱۷
 تأسیسات دریایی – القادسیه کویت، ساعت ۱۹:۳۰
 دوشنبه ۱۲ مردادماه (۳ آگوست)
استراحت تیم‌ها
 سه‌شنبه ۱۳ مردادماه (۴ آگوست)
مرحله یک چهارم نهایی:
۱- تیم اول گروه D – تیم دوم گروه C، ساعت ۱۲
 ۲- تیم اول گروه C – تیم دوم گروه D، ساعت ۱۴:۳۰
 ۳- تیم اول گروه B – تیم دوم گروه A، ساعت ۱۷
 ۴- تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B، ساعت ۱۹:۳۰
 چهارشنبه ۱۴ مردادماه (۵ آگوست)
مرحله نیمه‌نهایی
 ۵- برنده دیدار ۱ – برنده دیدار ۳، ساعت ۱۶:۳۰
 ۶- برنده دیدار ۲ – برنده دیدار ۴، ساعت ۱۹:۳۰
 پنج‌شنبه ۱۵ مردادماه (۶ آگوست)
استراحت تیم‌ها
 جمعه ۱۶ مردادماه (۷ آگوست)
رده‌بندی: بازنده دیدار ۵ – بازنده دیدار ۶، ساعت ۱۶:۳۰
 فینال: برنده دیدار ۵ – برنده دیدار ۶، ساعت ۱۹:۳۰

نوشتن دیدگاه

نظراتی که حاوی توهین یا افترا می باشند، منتشر نخواهند شد.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی یابند.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس