b_300_300_16777215_00_images_shahrodahmadi2.jpg
شهردار شاهرود با اشاره به وجود برخی محدودیت‌ها برای ورزش بانوان در محیط‎‌های باز گفت: اولین پارک بانوان شهر در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.

محسن احمدی شامگاه جمعه در مراسم جشن بزرگ شب یلدای شاهرود در محل تالار شقایق‌های دانشگاه صنعتی این شهر بابیان اینکه بانوان دارای محدودیت‌هایی برای فعالیت ورزشی در فضاهای باز شهری هستند و لذا طراحی پارک مخصوص بانوان در زمره برنامه‌های جدی شهرداری است، تأکید کرد: هم‌زمان با دهه فجر شاهد عملیات کلنگ زنی پارک بانوان خواهیم بود چراکه مطالعات و طراحی این طرح انجام‌شده است.

وی افزود: پس از اتمام عملیات طراحی، شاهد کلنگ زنی و سپس بلافاصله شاهد آغاز عملیات اجرایی این پارک مخصوص بانوان خواهیم بود که امیدواریم بتواند در رفع محدودیت‌های فعالیت بانوان درزمینهٔ استفاده از فضاهای سرباز شهر مؤثر باشد.

اولین روگذر شاهرود را اجرا می‌کنیم

شهردار شاهرود در دیگر بخش سخنان خود بابیان اینکه این سازمان توانسته در طول هشت‌ماهه نخست سال جاری به‌اندازه تمام سال ۹۶ درآمد کسب کند، تأکید کرد: این امر جز در سایه اعتماد مردم به عملکرد شهرداری از ابتدای سال جاری تاکنون میسر نمی‌شده است چراکه مردم معتقد هستند شهرداری در حال انجام خدماتی است که تداومشان قطعاً به اعتماد مردمی منجر خواهد شد.

احمدی به مقوله حمل‌ونقل نیز اشاره کرد و ادامه داد: شهرداری تمام تلاش خود را برای اجرای اولین تقاطع هم‌سطح در شاهرود به کار خواهد بست همچنین در توسعه شبکه معابر احداث رینگ شمال شرقی شهر به‌طورجدی در دستور کار است که می‌تواند به کاهش ترافیک شهری کمک کند.

وی افزود: شهرداری شاهرود همچنین در حال طراحی چند پل عابر پیاده است که یکی از این پل‌ها در ارتباط جاده تندرستی و جاده شهدای گمنام و دیگری در خیابان فردوسی در دو سمت پارک بلوار اجرا خواهند شد.

شهردار شاهرود همچنین از احداث یک پیاده راه در هسته مرکزی شهر شاهرود خبر داد و گفت: این اقدام در حوزه حمل و نقل می‌تواند نقش موثری داشته باشد.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری