×

خطا

There was a problem loading image IMG_0022.jpg

ادامه مطلب...
شهردار پیشوا از اختصاص پنجاه میلیون تومان جهت کمک به مناطق سیل زده استان های لرستان و خوزستان خبر داد.

حکمت امیری در جلسه ستاد هماهنگی کمک رسانی به مناطق سیل زده کشور، گفت: با توجه به بازدید بنده از خرم آباد، پل دختر و معمولان، سیل خسارات جدی به این مناطق وارد کرده و کمک همه جانبه مسئولین و شهروندان را می طلبد.

وی افزود: با مساعدت و همیاری اعضای محترم شورای اسلامی شهر مبلغ پانصد میلیون ریال جهت کمک به سیل زدگان اختصاص یافت و به شماره حساب اعلام شده واریز خواهد شد.

شهردار پیشوا تصریح کرد: علیرغم آماده باش تجهیزات و ماشین آلات سنگین شهرداری در جهت مدیریت بحران شهر پیشوا ، تعدادی خودروی سنگین شامل کامیون و لودر اجاره و در اولین فرصت با هماهنگی فرمانداری شهرستان به مناطق ارسال خواهد شد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
دکتر علی اکبر مهدیزاده رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا و دکترحکمت امیری شهردار پیشوا در پیامی , فرارسیدن عیدسعید مبعث را به شهروندان تبریک گفتند.متن پیام به شرح زیر است:

«اقرأ باسم ربک الذی خلق، خلق الانسان من علق، اقرأ وربک الاکرم، الذی علم بالقلم، علم الانسان ما لم یعلم»

خجسته باد زیبا مبعثی که با اقرا باسم ربک آغاز و با انا اعطیناک الکوثر بیمه و با الیوم اکملت لکم دینکم جاودانه شد.


۲۷ رجب سالروز طلوع خورشید درخشان بعثت و برانگیخته شدن پیامبر عظیم الشأن اسلام، گل سرسبد بوستان هستى، پیام آور رحمت و مهربانی، حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله یکی از روزهای بزرگ خداست.
بعثت پیامبر اکرم (ص) سرآغاز راهی شد تا انسان از شرک،بی عدالتی،تبعیض،جهل و فساد بیرون آمده و به سوی توحید،عدالت و کرامت حرکت کند.
فرا رسیدن عید بزرگ مبعث، روز بارش برکت و میلاد ارزش های متعالی را به همه امت اسلامی ومردم ولایی دارالشهدای پیشوای مقدس تبریک و تهنیت عرض می نماییم و بر برگزاری باشکوه جشن و سرور در این روز تاکیدنمودند.

علی اکبر مهدیزاده ریاست شورای اسلامی شهر پیشوا
حکمت امیری شهردار پیشوا

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...
به پیشنهاد سایت های شهرداری (پرتال خبری شهرداری های کشور) و خبرتهران و بررسی تعدادی از پیشکسوتان رسانه ای ، شهرداران نمونه استان تهران در سال 1397 انتخاب شدند.

رضا نورمحمدی مدیر پرتال شهرداری گفت:شهرداری به‌عنوان مهمترین و تأثیرگذارترین نهاد شهری، نقش مهمی در زندگی روزمره مردم یک شهر دارد و الزاماً یک شهردار موفق، شهرداری است که بتواند این تأثیر را در روند روزمرگی مردم ایجاد کند.
وی افزود:مردم از شهردارشان وابستگی به جناح‌های سیاسی خاص را نمی‌خواهند و به‌دنبال کسی خواهند بود که بتواند عمران و آبادانی را برای‌شان به ارمغان بیاورد.
نورمحمدی ادامه داد:برای یک شهردار موفق، پارامترهای بسیار زیادی برشمرده می‌شود و مدیریت شهرداری یک مدیریت خاص، متفاوت، پیچیده و چند بعدی است و شهردار باید تعاملات اجتماعی با بخش‌های جامعه را بداند، با مبانی اعتقادی و ایدئولوژی و اداری آشنا باشد و مؤلفه‌های اقتصادی را هم رعایت کند.
وی افزود:از دیدگاه مدیریت شهری، شهردار موفق شهرداری است که بتواند از ایده‌های دیگران استفاده کند و با توجه به تأثیر شهرداری بر روند زندگی شهروندان، شهرداری همه روزه بیشترین انتقادها و پیشنهادها را از سوی مردم عادی و کارشناسان می‌پذیرد و از میان همه این انتقادات و پیشنهادات می‌توان ایده‌های مناسبی را استخراج کرد و پس از کارشناسی، اجرایی نمود.
نورمحمدی ادامه داد:همچنین یک شهردار باید بتواند از مدیریت اقتصادی قوی برخوردار باشد زیرا شهرداری سازمانی است با هزینه‌های بسیار و بودجه محدود. یک شهردار موفق باید بتواند از منابع موجود بیشترین استفاده را کرده و راه‌های درآمدزایی را بررسی و به بهترین نحو ممکن از آن‌ها استفاده نماید.

وی افزود:در کنار این‌ها، شهردار باید یک مدیر فرهنگی هم باشد. از آن‌جایی که نقش شهرداری در یک شهر، تنها نقش خدماتی نیست و در تمام مسائل فرهنگی شهر نقش برجسته‌ای دارد، مدیریت فرهنگی شهرداری می‌تواند در تعاملات اجتماعی تأثیرگذار باشد.

نورمحمدی در پایان گفت:در این راستا با عنایت به شاخص‌هایی مانند:مدیریت اقتصادی قوی ، نظارت منطقی ، تکمیل پروژه های عمرانی ، رضایت‌مندی از نحوه پاسخگویی به مردم ، ملزم بودن پرسنل و مدیران  شهرداری نسبت به اجرای مصوبه‌های شورا و کمیته‌های نظارتی ، رعایت قانون در کمیسیون‌های ماده 13 و 14 و مناقصات و مزایدات ، در دسترس بودن مدیر و معاونان شهرداری ، همکاری دائمی و ارائه اطلاعات مورد نیاز به شورای شهر در کوتاه‌ترین زمان و انجام اقدامات به صورت جهادی ، به عنوان ملاک‌های انتخاب شهردارنمونه ، و با بررسی تعدادی از خبرنگاران و کارشناسان سایت شهرداری ، آقایان دکترجعفر پرچ شهردار فیروزکوه ، دکترمسعود کرم زاده شهرداراوشان فشم ومیکون ، مهندس احسان درخشان نسب شهردارشهریار ، دکترمحسن تاجیک شهردارحسن آباد و دکترعلیرضا ناصری پور  به عنوان شهرداران نمونه استان تهران در سال 1397 انتخاب و تقدیرنامه های مربوطه به زودی تقدیم این عزیزان خواهد شد.

در قسمتی از متن تقدیرنامه آمده است:

اندیشه و تلاش خادمان صدیق عمران و آبادی ایران زمین ، هیچگاه از یادها نخواهد رفت.خدای متعال را شاکریم که با درایت ومدیریت شایسته جنابعالی ، شاهد رشد و پیشرفت روزافزون شهر ........ در حوزه های مختلف هستیم.بدینوسیله به عنوان شهردار نمونه استان تهران در سال 1397 از دیدگاه پرتال شهرداری های کشور انتخاب می شوید.درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق ومخلوق را به همراه داشته است.امیدواریم در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه ، کوشا و پویا باشید.

رضا نورمحمدی - مدیر پرتال شهرداری

شهرداران نمونه استان تهران , شهردار نمونه استان تهران , شهرداران نمونه , شهردار نمونه

ادامه مطلب...
اجرای برنامه‌های متنوع آموزشی و فرهنگی به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی و آگاهی عمومی از مباحث پیشوا شناسی از جمله برنامه‌های شاخص شهرداری در این ایام است.
حکمت امیری در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان پیشوا اظهار داشت: شهرداری پیشوا با چهل برنامه خدماتی، عمرانی و فرهنگی در طرح استقبال از بهار به پیشواز سال جدید می رود.
وی در تشریح اهم برنامه‌ها و اقدامات مدیریت شهری پیشوا در راستای اجرای طرح استقبال از نوروز ۹۸ بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و آغاز سفرهای نوروزی و عبور و مرور مسافرین، مجموعه مدیریت شهری پیشوا در راستای استقبال از نوروز با طراحی و تدوین چهل برنامه‌ و طرح متنوع اجرایی با محوریت معاونت خدمات شهری و با همکاری معاونت های اداری و مالی و شهرسازی و امور زیربنایی، سازمانهای تابعه با رویکرد یکپارچه سازی سیستم‌های نظارتی و خدماتی مربوطه در تمامی بخش‌ها اقدامات ویژه‌ای را به اجرا می‌گذارد.
شهردار پیشوا افزود: این طرح با هدف ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و شهروندان گرامی، بهبود سیما و منظر شهری، ارتقاء سطح بهداشت عمومی شهر، ارتقاء سطح فرهنگ عمومی، با هدف ساخت شهری سالم و زیبا، ایمن با اجرای برنامه‌های متنوع زیباسازی، ایمنی، فرهنگی و خدماتی از اواسط بهمن ماه سال جاری آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.
امیری هدف از اجرای طرحهای جهادی را به منظور بهبود سیما و منظر شهری و فراهم نمودن فضایی شاد و با نشاط نام برد و تاید کرد: کاشت انواع گل‌ و نهال فصلی با مشارکت مردمی در معابر، بلوار‌ها و میادین و منازل همچنین رنگ آمیزی جداول و مبلمان‌ها و المان های شهری، پاکسازی ضایعات و پسماندهای عمرانی از حاشیه‌ها و ورودی های شهر، جمع آوری تابلو‌ها و پلاکاردهای غیر مجاز، پاکسازی و شستشوی مستمر معابر جز الویت های شهرداری است.
وی با اشاره به آماده باش سازمان حمل ونقل شهری و ناوگان آتش نشانی و خدمات ایمنی در ایام نوروز اضافه کرد: اجرای برنامه‌های متنوع آموزشی و فرهنگی به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی و آگاهی عمومی از مباحث پیشوا شناسی از جمله برنامه‌های شاخص شهرداری در این ایام است.
شهردار پیشوا تصریح کرد: تجهیز و آماده سازی مبادی ورودی و تمامی بوستان های شهر از لحاظ تسهیلات رفاهی مورد نیاز مسافران، زائران و شهروندان اعم از فضاهای اقامتی با اجرای سکوهای مسقف و آلاچیق، امکانات رفاهی از قبیل سرویس های بهداشتی و مبلمان های پارکی از جمله اهم برنامه‌ها و اقدامات اجرایی در این ایام خواهد بود و در راستای حفظ سیما و منظر شهری طبق هماهنگی های صورت گرفته با ادارات خدمات رسان شهرستان از پانزده اسفند ماه ممنوعیت هرگونه حفاری در معابر شهری اعمال خواهد شد.
امیری در پایان ضمن تقدیر از مشارکت و همکاری شهروندان و دستگاه های خدمات رسان خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اقدمات عمرانی شهرداری پیشوا برای استقبال از بهار بحث آسفالت معابر شهری است که آن را در دستور کار داریم و امیدواریم با توجه به بررسی های صورت گرفته تا پایان سال بیش از بیست و پنج هزار مترمربع آسفالت انجام شود و این عملیات عیدی شهرداری و شورای اسلامی شهر به شهروندان باشد.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...
تکمیل پروژه های ناتمام و افزایش سرانه های فرهنگی،ورزشی و سلامت از اهم اولویت های شهرداری در سال آینده می باشد.
پنجمین نشست مشترک حکمت امیری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا با حسین عباسی فرماندار شهرستان با محوریت بررسی مسائل فرهنگی، ورزشی و امنیتی با حضور کاکاوند فرمانده نیروی انتظامی، طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و طاهری گندمانی رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست، حکمت امیری ضمن تقدیر از پیگیری مطالبات و حضور گرم فرماندار در جلسات شورای اسلامی شهر ، گفت: علیرغم وجود بحران اقتصادی در کشور و مشکلات مالی شهرداری ها ، فعالیت های عمرانی و خدماتی شهر پیشوا همچون آسفالت بلوار و خیابان های سطح شهر ، بوستان بانوان ، احیای تپه سلام و ساختمان اداری شهرداری در حال اجراست و علاوه بر پروژه های عمرانی، حقوق، مزایا و عیدی پرسنل شهرداری به طور کامل پرداخت شده و هیچ معوقه ای به پرسنل و کارکنان نداریم.

وی افزود : در اجرای پروژه های عمرانی ، خدماتی و شهری نگاهمان بخشی نبوده و با رعایت مسائل قانونی و عدالت محوری در کنار اعضای محترم شورا و شهروندان سیستمی عمل کرده ایم .

امیری اظهار داشت : فعالیت های فرهنگی، ورزشی را جزو فعالیت های اصلی خود می دانیم و در فراهم نمودن فضاهای شاد اجتماعی برای شهروندان فراتر از توان مجموعه کار کرده ایم.

شهردار پیشوا در ادامه ضمن تقدیر از همکاری و تعامل اعضای شورای اسلامی شهر، بیان کرد: تکمیل پروژه های ناتمام و افزایش سرانه های فرهنگی،ورزشی و سلامت از اهم اولویت های شهرداری در سال آینده می باشد.

حکمت امیری در پایان افزود: در بودجه سال آینده افزایش قابل توجهی در بحث اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی پیش بینی کرده ایم و امید است مجموعه های فرهنگی و ورزشی با تدوین و ارائه برنامه های خود در سال آینده با همکاری واحد های زیر مجموعه شهرداری بتوانیم برنامه های فرهنگی و ورزشی سطح شهر را برنامه محور اجرا نمائیم.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...
حسین عباسی فرماندار به همراه شیرزاد یعقوبی معاون برنامه ریزی و اداری مالی وی، حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه، حکمت امیری شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرستان از روند احداث پارک بانوان بازدید کردند.در راستای تأمین فضای مناسب فرهنگی، تفریحی و ورزشی برای بانوان، طرح و نقشه پارک بانوان در زمینی به مساحت ۱۲هزار مترمربع توسط شهرداری و با مصوبه شورای اسلامی شهر پیشوا تهیه شده و با نظارت معاونت عمران و توسط نیروهای اقتصاد مقاومتی شهرداری در حال اجراست.

در  این پارک فضایی برای گپ و گفت، آبنما، آلاچیق، استخر ماهیگیری، رستوران و فست فود، نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات و هنر دست بانوان، ست بازی کودکان، فضای باغ ایرانی با چشم انداز شهر، زمین ورزشی چند منظوره جهت بسکتبال، والیبال، بدمینتون و اسکیت، مجموعه کاملا سرپوشیده فرهنگی ورزشی و پیست دوچرخه سواری و مسیر پیاده روی پیش بینی شده است.

همه هزینه های نگهداری پارک از خود مجموعه تأمین خواهد شد و فضایی امن برای فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی بانوان پیشوایی خواهد بود.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...
همچنین تفاهم نامه برنامه فرهنگی و هنری شهردار مدرسه با رویکرد آموزش های شهروندی و شهری در مدارس پیشوا به امضای امیری شهردار و جهانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان رسید.
نشست صمیمی امیری شهردار و جهانی رئیس آموزش و پرورش و جمعی از دانش آموزان شهرستان پیشوا روز شنبه ۶ بهمن ۹۷ برگزار شد و در جریان آن شهرداران مدارس انتخاب و احکام آنها اعطا شد. همچنین تفاهم نامه برنامه فرهنگی و هنری شهردار مدرسه با رویکرد آموزش های شهروندی و شهری در مدارس پیشوا به امضای امیری شهردار و جهانی رئیس آموزش و پرورش شهرستان رسید.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

 

ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شهردار پیشوا از تملک یک باب منزل مسکونی در راستای بازگشایی بلوار شهید مهتدی خبر داد.

دکترحکمت امیری اظهار داشت : ششدانگ یک باب منزل مسکونی به مساحت یک صد و بیست و پنج مترمربع در سه طبقه واقع در تقاطع خیابان امام خمینی (ره) و بلوار شهید مهتدی، خریداری و تملک شد.

وی افزود: ملک فوق با عنایت به مصوبه و مجوز شورای اسلامی شهر و ضمن توافق با ورثه سید حسین جندقی خریداری و اسناد آن نیز به نام شهرداری پیشوا منتقل شد.

شهردار پرتلاش و دلسوز پیشوا در پایان گفت: با توجه به تملک و تخریب این ملک و افزایش ورودی بلوار شهید مهتدی، کمک شایانی به تسهیل تردد مردم و افزایش امنیت ترافیکی شهر خواهد شد.

 

 

 

 

ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شهردار پیشوا بر لزوم ایجاد تغییر در شکل فضاهای آموزشی پیشوا تاکید کرد.

دکترحکمت امیری با حضور در نشست شوراهای دانش آموزی پیشوا ضمن تبریک به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان این ایام را فرصت مناسبی برای تبیین اهداف انقلاب دانست و بیان داشت: اساس هر کشوری را سیستم آموزشی آن تشکیل می دهد و اگر این سیستم آموزشی دارای ایرادی باشد کل سیستم کشور دچار اختلال می شود.

وی افزود: سیستم آموزش و پرورش باید به گونه ای طراحی و برنامه ریزی شود که کمترین اختلال در برنامه های آن وجود داشته باشد.

دکترامیری با اشاره به جایگاه شوراها گفت: شوراهای دانش آموزی می تواند اساسی برای مراحل بالاتر باشد که به شوراهای حکومتی برای مدیریت یک مجموعه ختم می شود.

شهردار پرتلاش و دلسوز پیشوا، وظایف شوراهای دانش آموزی را بسیار حساس و اساسی دانست و افزود: متاسفانه در طول این چندسال فضاهای آموزشی با توجه به نیازهای دانش آموزان طراحی نشده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر نگاهی به فضاهای آموزشی بسیاری از کشورها داشته باشیم خواهیم دید نیازهای دانش آموزان در فضای آموزشی به گونه ای پیش بینی و طراحی شده که بتوانند یک روز کامل را در آن سپری کنند.

شهردار پیشوا در پایان متذکر شد: باید امکانات مورد نیاز دانش آموزان به خصوص فضاهای ورزشی در مراکز آموزشی لحاظ شود و بر همین اساس باید شکل و شمایل فضاهای آموزشی تغییر یابد.

 

 

 

ادامه مطلب...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شهردار پیشوا از گام بزرگ مجموعه شهرداري در جهت تحقق شهر سبز خبر داد و گفت: با اجرای طرح جنگل کاری 450 هکتاری پیشوا سرانه فضای سبز شهر 4 برابر خواهد شد.

جلسه تعیین تکلیف اراضی ۴۵۰ هکتاری جهت اجرای طرح جنگل کاری در پیشوا به ریاست حسین عباسی سرپرست فرمانداری و با حضور حکمت امیری شهردار، رئیس اداره مسکن و شهرسازی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و رئیس اداره ثبت اسناد و سایر مسئولان فرمانداری و شهرداری پیشوا برگزار شد.

حسب دستور استاندار تهران  و مصوبه ستاد فضای سبز استان مبنی بر اجرای ۶ هزار هکتار جنگل‌کاری و توسعه فضای سبز  طی یک دوره ۵ ساله در استان تهران، سهم شهرستان پیشوا ۴۵۰ هکتار تعیین و مقرر شد این میزان از اراضی ملی جهت جنگل‌کاری و اجرای طرح کمربند سبز به شهرداری واگذار شود و دستگاه ها و ادارات متولی نیز موظف شدند تا در جهت اجرای این طرح مشارکت و همکاری داشته باشند.

در این راستا واحد فضای سبز معاونت خدمات شهر شهرداری پیشوا با تدوین طرح جامع توسعه فضای سبز با هدف افزایش سرانه و جلوگیری از پیشرفت کویر ،از ابتدای پاییز با بصورت عملیاتی کاشت درخت را در اراضی مربوطه آغاز کرد.

در این جلسه موانع پیش روی اجرای طرح جنگل کاری ۴۵۰ هکتاری پیشوا بررسی و برای رفع آن چاره اندیشی شد.

دکترحکمت امیری اظهار امیدواری کرد: با حمایتهای فرماندار محترم و همکاری سایر نهادها بتوانیم در افق تعیین شده ،با همت کارکنان شهرداری پیشوا سرانه فضای سبز یکپارچه در پیشوا چهار برابر شود.

وی با بیان اینکه حفظ و نگهداری فضای سبز مهمتر از ایجاد آن است افزود : باید استانداری اعتباراتی را جهت انتقال پساب و ایجاد سیستم مکانیزه ابیاری تحت فشار برای شهرداری تخصیص دهد تا در فصل گرما بتوان درختان را از گزند خشکسالی مصون داشت.

همچنین دکتر اسفندیاری معاون خدمات شهر شهرداری پیشوا خبر از کاشت گونه های اصلاح شده متناسب با اقلیم منطقه داد و عنوان کرد: سعی شهرداری در ایجاد باغشهر کاربردی است که طرح مطالعات جامع آن در دست اقدام است.

وی افزود: در صورت تصویب و اجرایی شدن این طرح حدود ۵۰۰ نفر اشتغال مستقیم خواهیم داشت و بخش عمده ای از این فضا به کاشت درختان مثمر و با رویکرد محصولات باغی گرمسیری صادرات محور اختصاص خواهد یافت.

مدیر طرح توسعه باغشهر ۴۵٠هکتاری پیشوا گفت :با دستور علمی بودن امور شهرداری ،بزودی طَی یک نشست تخصصی با پژوهشگاه منابع طبیعی و گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی کشور و اساتید دانشگاه های منطقه ،شرایط ،فرصتها ،موانع ،تهدیدات و چالش های پیش رو بررسی و ضمن انتخاب راهکارهای علمی ،برنامه جامع و سند راهبردی باغشهر کاربردی پیشوا رونمایی خواهد شد.

 

 

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس