b_300_300_16777215_00_images_mena1.jpg

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره جان‌باختگان مکه و منا در ورامین با حضور پرشور مردم خداجو و وارثان قیام 15 خرداد برگزار شد.

محمد صمدی، سرپرست اداره روابط عمومی شهرداری ورامین با اعلام این خبر اظهار داشت: به‌منظور گرامیداشت یادبود شهدای مکه و منا، مراسم مراسم باشکوهی به همت اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر و پایگاه مقاومت بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین با حضور جمعی از مسئولان شهرستان ورامین از جمله رئیس عقیدتی سیاسی سپاه ورامین، سید رضا احمدی رئیس شورای اسلامی شهر و فتح‌اله فرجی نایب رئیس شورای اسلامی شهر ورامین، شهردار و جمعی از معاونان، مسئولان، مدیران و کارکنان مدیریت شهری ورامین برگزار شد.

بر پایه این گزارش، فتح‌اله فرجی نائب رییس شورای اسلامی شهر ورامین طی سخنانی در این مراسم در عظمت و تجلیل از شهدای مکه و منا و در انزجار از وهابیت و رژیم آل‌سعود دست نشانده استکبار جهانی آمریکا و رپیم صهیونیستی پرداخت.

حجت‌الاسلام جغتایی، رئیس عقیدتی ناحیه مقاومت بسیج ورامین نیز در این مراسم به ایراد سخن پرداخت و با بیان اهمیت گرامیداشت یاد و خاطره شهداء به‌ویژه شهدای مکه و جان‌باختگان منا بیان داشت: عید امسال غدیر خم به عزا تبدیل شد و شهدای مکه و منا امسال به پیشواز شهدای کربلا رفتند و همانند امام حسین (ع) یک روز بعد از منا، شهدای مکه و منا به دیدار خداوند شتافتند و این از برکات و توجهات خاص خداوند است که قسمت مهاجرین الی الله شد.

وی عنوان کرد: رژیم آل‌سعود به عنوان دست نشانده استکبار جهانی در این حادثه مسئولیت خویش را باید بپذیرد و پاسخگوی جنایت خویش باشد.

محمد صمدی، سرپرست اداره روابط عمومی در پایان تصریح کرد: در یادبود شهدای مکه و منا در معابر و میادین اصلی شهر ورامین و همچنین داخل اداره شهرداری ورامین با نصبی بنرهایی در تسلیت به رهبر معظم انقلاب و خانواده‌های این شهدای عزیز، فضاسازی شده بود. اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین نیز از نخستین روز این حادثه بر حسب وظیفه با عنایت به منویات امام خامنه‌ای به هم‌دردی با خانواده‌های شهدای مکه و منا با نصب بنرهای متعدد در سطح میادین و معابر اصلی شهر ورامین ابراز همدردی با این واقعه جانگداز پرداخت و با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به برگزاری مراسم یادبود شهدا در مسجد صاحب الزمان (عج) با حضور مسئولان شهر ورامین پرداخت که با استقبال پرشور شهروندان ورامین همراه شد.