b_300_300_16777215_00_images_amirijadid.jpg
تکمیل پروژه های ناتمام و افزایش سرانه های فرهنگی،ورزشی و سلامت از اهم اولویت های شهرداری در سال آینده می باشد.
پنجمین نشست مشترک حکمت امیری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیشوا با حسین عباسی فرماندار شهرستان با محوریت بررسی مسائل فرهنگی، ورزشی و امنیتی با حضور کاکاوند فرمانده نیروی انتظامی، طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و طاهری گندمانی رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

در این نشست، حکمت امیری ضمن تقدیر از پیگیری مطالبات و حضور گرم فرماندار در جلسات شورای اسلامی شهر ، گفت: علیرغم وجود بحران اقتصادی در کشور و مشکلات مالی شهرداری ها ، فعالیت های عمرانی و خدماتی شهر پیشوا همچون آسفالت بلوار و خیابان های سطح شهر ، بوستان بانوان ، احیای تپه سلام و ساختمان اداری شهرداری در حال اجراست و علاوه بر پروژه های عمرانی، حقوق، مزایا و عیدی پرسنل شهرداری به طور کامل پرداخت شده و هیچ معوقه ای به پرسنل و کارکنان نداریم.

وی افزود : در اجرای پروژه های عمرانی ، خدماتی و شهری نگاهمان بخشی نبوده و با رعایت مسائل قانونی و عدالت محوری در کنار اعضای محترم شورا و شهروندان سیستمی عمل کرده ایم .

امیری اظهار داشت : فعالیت های فرهنگی، ورزشی را جزو فعالیت های اصلی خود می دانیم و در فراهم نمودن فضاهای شاد اجتماعی برای شهروندان فراتر از توان مجموعه کار کرده ایم.

شهردار پیشوا در ادامه ضمن تقدیر از همکاری و تعامل اعضای شورای اسلامی شهر، بیان کرد: تکمیل پروژه های ناتمام و افزایش سرانه های فرهنگی،ورزشی و سلامت از اهم اولویت های شهرداری در سال آینده می باشد.

حکمت امیری در پایان افزود: در بودجه سال آینده افزایش قابل توجهی در بحث اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی پیش بینی کرده ایم و امید است مجموعه های فرهنگی و ورزشی با تدوین و ارائه برنامه های خود در سال آینده با همکاری واحد های زیر مجموعه شهرداری بتوانیم برنامه های فرهنگی و ورزشی سطح شهر را برنامه محور اجرا نمائیم.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار