b_300_300_16777215_00_images_amiry9.jpg
اجرای برنامه‌های متنوع آموزشی و فرهنگی به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی و آگاهی عمومی از مباحث پیشوا شناسی از جمله برنامه‌های شاخص شهرداری در این ایام است.
حکمت امیری در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان پیشوا اظهار داشت: شهرداری پیشوا با چهل برنامه خدماتی، عمرانی و فرهنگی در طرح استقبال از بهار به پیشواز سال جدید می رود.
وی در تشریح اهم برنامه‌ها و اقدامات مدیریت شهری پیشوا در راستای اجرای طرح استقبال از نوروز ۹۸ بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و آغاز سفرهای نوروزی و عبور و مرور مسافرین، مجموعه مدیریت شهری پیشوا در راستای استقبال از نوروز با طراحی و تدوین چهل برنامه‌ و طرح متنوع اجرایی با محوریت معاونت خدمات شهری و با همکاری معاونت های اداری و مالی و شهرسازی و امور زیربنایی، سازمانهای تابعه با رویکرد یکپارچه سازی سیستم‌های نظارتی و خدماتی مربوطه در تمامی بخش‌ها اقدامات ویژه‌ای را به اجرا می‌گذارد.
شهردار پیشوا افزود: این طرح با هدف ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی و شهروندان گرامی، بهبود سیما و منظر شهری، ارتقاء سطح بهداشت عمومی شهر، ارتقاء سطح فرهنگ عمومی، با هدف ساخت شهری سالم و زیبا، ایمن با اجرای برنامه‌های متنوع زیباسازی، ایمنی، فرهنگی و خدماتی از اواسط بهمن ماه سال جاری آغاز و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.
امیری هدف از اجرای طرحهای جهادی را به منظور بهبود سیما و منظر شهری و فراهم نمودن فضایی شاد و با نشاط نام برد و تاید کرد: کاشت انواع گل‌ و نهال فصلی با مشارکت مردمی در معابر، بلوار‌ها و میادین و منازل همچنین رنگ آمیزی جداول و مبلمان‌ها و المان های شهری، پاکسازی ضایعات و پسماندهای عمرانی از حاشیه‌ها و ورودی های شهر، جمع آوری تابلو‌ها و پلاکاردهای غیر مجاز، پاکسازی و شستشوی مستمر معابر جز الویت های شهرداری است.
وی با اشاره به آماده باش سازمان حمل ونقل شهری و ناوگان آتش نشانی و خدمات ایمنی در ایام نوروز اضافه کرد: اجرای برنامه‌های متنوع آموزشی و فرهنگی به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی و آگاهی عمومی از مباحث پیشوا شناسی از جمله برنامه‌های شاخص شهرداری در این ایام است.
شهردار پیشوا تصریح کرد: تجهیز و آماده سازی مبادی ورودی و تمامی بوستان های شهر از لحاظ تسهیلات رفاهی مورد نیاز مسافران، زائران و شهروندان اعم از فضاهای اقامتی با اجرای سکوهای مسقف و آلاچیق، امکانات رفاهی از قبیل سرویس های بهداشتی و مبلمان های پارکی از جمله اهم برنامه‌ها و اقدامات اجرایی در این ایام خواهد بود و در راستای حفظ سیما و منظر شهری طبق هماهنگی های صورت گرفته با ادارات خدمات رسان شهرستان از پانزده اسفند ماه ممنوعیت هرگونه حفاری در معابر شهری اعمال خواهد شد.
امیری در پایان ضمن تقدیر از مشارکت و همکاری شهروندان و دستگاه های خدمات رسان خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اقدمات عمرانی شهرداری پیشوا برای استقبال از بهار بحث آسفالت معابر شهری است که آن را در دستور کار داریم و امیدواریم با توجه به بررسی های صورت گرفته تا پایان سال بیش از بیست و پنج هزار مترمربع آسفالت انجام شود و این عملیات عیدی شهرداری و شورای اسلامی شهر به شهروندان باشد.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار