آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

ادامه مطلب...
فرماندار شهرستان ورامین گفت : به منظور بررسی وضعیت بازار و رسیدگی به شکایات مردمی، کانکس دستگاه های نظارتی اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت در میادین اصلی ورامین مستقر می شود.
 
حسین کاغذلو در جلسه ستاد تنظیم بازار و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت: در آستانه ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و بازگشت حجاج بیت الله الحرام تقاضای خرید برخی از کالاها افزایش پیدا می کند لذا می باید علاوه بر تشدید نظارت، لوازم و کالاهای مورد نیاز به اندازه مایحتاج مردم تأمین شود.
 وی افزود: مسئولان موظفند تا با بررسی نیازهای شهرستان ورامین در سال گذشته و احصاء نیازهای امسال، نسبت به تأمین و افزایش ۲۰ درصدی مایحتاج ضروری مردم اقدام کنند.
 کاغذلو از استقرار کانکس دستگاه های نظارتی در میادین اصلی شهرستان ورامین خبر داد و افزود: در این کانکس ها، کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف حضور یافته و به شکایات مردمی در خصوص افزایش قیمت، کمبود اقلام، گرانفروشی، کم فروشی و ... رسیدگی می کنند.
 وی تأکید کرد: ورامین قطب کشاورزی و دامپروری استان تهران است لذا باید با عرضه مستقیم تولیدات کشاورزی،  کالاهای مورد نیاز مردم را با قیمت مناسب به مصرف کنندگان رساند.
 فرماندار ورامین با اشاره به لزوم توجه به رفع مشکل تولید کنندگان و فعالان حوزه اقتصاد گفت : مسئولان شهرستان ورامین موظفند تا ازتمامی ظرفیت های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای ایجاد بهبود و گره گشایی مشکلات واحدهای تولیدی گام بردارند.
 وی تصریح کرد: بسیاری از مشکلات تولید کنندگان در خود شهرستان قابل رفع است لذا مسئولان موظفند با سرکشی مداوم از واحدهای تولیدی، مشکل را در محل بررسی کرده و در صورت نیاز، به استان منتقل کنند.
 کاغذلو یکی از مشکلات واحدهای تولیدی را مربوط به امور مالیات اعلام کرد و از مسئولان اداره امور مالیاتی خواست تا با استفاده از اساتید مجرب، نسبت به برپایی کلاس های  آموزشی قوانین مربوط به مالیات اقدام کند.
 در این جلسه نظارت بر سوخت دریافتی واحدهای تولیدی جهت جلوگیری از قاچاق سوخت ،بررسی مشکلات مربوط به بخشودگی جرائم بیمه ای،بررسی مشکلات حوزه مالیات بر ارزش افزوده واحدهای تولیدی و صنعتی ،مشکلات مربوط به برق ،تلفن و گاز واحدها مورد بررسی قرار گرفت

ادامه مطلب...

حسین کاغذلو فرماندار ورامین به همراه تقوی معاون سیاسی انتظامی ،کارخانه معاون امور فنی و عمرانی، حیدری بخشدار جواد آباد ،خدادادی مسئول ترافیک فرمانداری و رستمی مسول بازرسی فرمانداری با حضور در دشت لار ضمن دیدار با عشایر به مشکلات آنان رسیدگی کرد .

دراین جلسه مقرر شد تا برای سهولت تردد عشایر یک دستگاه پل احداث و پنج دستگاه حمام خورشیدی در اختیار خانواده بزرگ عشایر ورامین قرار گیرد.

ادامه مطلب...
فرماندار شهرستان ورامین گفت : همزمان با هفته دولت، ۴۵ پروژ عمرانی در شهرستان ورامین افتتاح و عملیات اجرایی ۵ پروژه آغاز می شود.
 حسین کاغذلو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با هفته دولت، ۵۰ پروژ عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد و ۸۹۹ میلیون تومان در شهرستان ورامین افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
 وی اظهار داشت: این پروژه ها در حوزه های منطقه برق، جهاد کشاورزی، آبفای روستایی، شهرداری، ورزش و جوانان، صنعت، معدن و تجارت، بخشداری، دهیاری ها و بنیاد مسکن است که در مجموع ۴۵ پروژه افتتاح و ۵ پروژه کلنگ زنی می شود.
 وی افزود: رفع پرباری و ضعف ولتاژ برق، اصلاح و بهینه سازی پست ۶۳ کیلوولت، اجرای آبیاری نوین در اراضی کشاورزی، پرورش قارچ، حفر و تجهیز چاه آب روستایی، تأمین برق و دیوار کشی حریم چاه های روستایی، احداث میادین، بوستان های محله ای، بهره برداری از سالن ورزشی، بهره برداری از واحدهای تویدی در حوزه رنگرزی و ریخته گری، بهره برداری از واحد اشتغال روستایی، اجرای طرح های هادی روستایی، و بهره برداری از پروژه های روستایی از جمله طرح های قابل افتتاح هفته دولت در ورامین است.
 وی بیشترین تعداد پروژه را مربوط به بنیاد مسکن، برق منطقه ای و جهاد کشاورزی اعلام کرد.
 وی تصریح کرد: با بهره برداری از این پروژه ها، برای ۴۰۲ نفر به صورت مسقیم شغل ایجاد می شود.
 کاغذلو گفت : در ایام هفته دولت عملیات احداث سالن چند منظوری روستای کلاته، واحد تولیدی چرم، مجتمع فرهنگی ورزشی، مجتمع فرهنگی بوستان جوان و مجتمع فرهنگی ورزشی شهرک فجر آغاز می شود.

ادامه مطلب...
فرماندار ورامین از اختصاص ۲۰۰ دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی این شهرستان خبر داد.

حسین کاغذلو روز چهارشنبه در دیدار با دکتر محسن مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های کشور که در محل فرمانداری ورامین صورت گرفت اظهار داشت: بر اساس اعلام مسئولان سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین، یک هزار و ۳۴۰ دستگاه مینی بوس و اتوبوس زیر نظر سازمان اتوبوسرانی مسافران را از شهرستان به مناطق مختلف تهران منتقل می کنند.
وی افزود: ۹۴ درصد از مجموع اتوبوس ها و مینی بوس های ورامین عمری بالغ بر ۳۵ سال و مابقی ۸ تا ۱۵ سال عمر دارند که این امر لزوم نوسازی ناوگان اتوبوسرانی ورامین را به ضرورتی اجتناب ناپذیر تبدیل کرده است.
وی تصریح کرد: با رایزنی های صورت گرفته، با مسئولان کشوری و استانی، ۲۰۰ دستگاه مینی بوس برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان اختصاص یافته که قرار است که با فراخوان عمومی، این خودروها به جوانان علاقمند به فعالیت در این حوزه واگذار شود.
کاغذلو گفت : این مینی بوس های با تسهیلات ارزان قیمت تک رقمی به متقاضیان واگذار می شود.

ادامه مطلب...
فرماندار پیشوا گفت: سیاست مدیریت عالی شهرستان تعامل با همه رسانه ها به ویژه منطقه جنوب شرق استان تهران است.

مهندس حسین عباسی با قدردانی از خبرنگاران و اصحاب رسانه به منظور انعکاس مسائل و مشکلات شهرستان پیشوا بیان داشت: انعکاس خردترین تا کلان ترین مسائل شهرستان از دید و نگاه خبرنگاران، یاری رسان و کمک دهنده مسئولان در رفع مشکلات است.

وی افزود: خبرنگاران با نقادی و طرح مشکلات می توانند به رفع کاستی ها و افزایش سطح خدمات دولت و ارتقای جایگاه شهرستان کمک کنند.

فرماندار پیشوا گفت: خبر مرزپذیر نیست و همگرایی و حسن نظر خبرنگاران منجر به شکل گیری وحدت رویه در اطلاع رسانی دقیق، وثیق، به موقع و اثربخش می شود.

وی خاطرنشان کرد: قائل به حبس خبر در محدوده شهرستان نیستیم بلکه معتقدیم برای رساندن صدای پیشوا به گوش مسئولان کشوری نیازمند همکاری گسترده با رسانه های منطقه، استان و کشور بوده و سیاست ما تعامل با تمامی خبرنگاران منطقه است.

ادامه مطلب...
با حکم استاندار تهران حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین به عنوان رئیس شورای عشایر شهرستان ورامین منصوب شد.

در متن حکم فرماندار ورامین آمده است :
جناب آقای کاغذلو
فرماندار محترم شهرستان ورامین
سلام علیکم

احتراما ،با عنایت به ضرورت ارتقای خدمات رسانی به جامعه عشایر استان و با توجه به ماده ۲ تصویب نامه شورای عالی عشایر مصوب ۱۳۶۵/۷/۹هیئت محترم وزیران ،جنابعالی به عنوان رئیس شورای عشایر شهرستان ورامین منصوب می شوید .
امید است در راستای تحقق اهداف دولت تدبیرو امید و پیشرفت و عمران مناطق محروم و کمتر توسعه یافته با همکاری و همدلی مدیران و مسئولان استان در ارتقاء شاخص های توسعه عشایر استان و خدمت به جامعه زحمت کش و مفید ،موفق و موید باشید .

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
فرماندار قرچک از نخستین باغ پسته شهرستان قرچک به مساحت ۱۳۵ هکتار با۶۰ هزار اصله درخت بازدید کرد.

 بهمن خطیبی در جریان بازدید از نخستین باغ پسته شهرستان قرچک گفت: پسته گیاهی است که به آب کمتری نیاز دارد، در برابر املاح آب مقاوم است و از نظر درآمد پایدار، صرفه اقتصادی زیادی به دلیل ارزش افزوده دارد.
وی افزود: کشاورزان می توانند به دلیل خشک بودن منطقه و نیز دسترسی سخت تر به آب، اقدام به کشت محصول پسته کنند و مسئولان شهرستان نیز از کشت این درخت حمایت می کنند.
وی اظهار داشت: باتوجه به وضعیت آبی شهرستان و محدودیت های که از نظر کشت محصولات آب‌بر وجود دارد، لازم است تا کشاورزان از روش های کشت های سنتی و بدون برنامه به روش های نوین روی آورده و تغییر نوع و محصولات کشاورزی را در دستور کار قرار دهند.
خطیبی گفت: فرمانداری و مدیریت جهاد کشاورزی ضمن حمایت از پسته کاران، شرایط را برای استفاده از تسهیلات بانکی تغییر شیوه های آبیاری که دولت در اختیار کشاورزان قرار داده، فراهم می کند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قرچک درخصوص این پروژه اظهار داشت: نخستین باغ پسته شهرستان قرچک به مساحت ۱۳۵ هکتار از ۶۰ هزار اصله درخت تشکیل شده و برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۵۰ نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد کرده است.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری با حضور احمد اسماعیلی راد معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، دهقان معاون کارآفرینی و اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کار گروه اشتغال استان تهران، موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ری، بخشداران و سایر اعضاء در محل فرمانداری ری برگزار شد.

خبرتهران  , خبر تهران , اخبار تهران , شهرداری تهران , یارانه , استانداری تهران , فرمانداری تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , بلیت , سفر , سفر ارزان , اداره کل تهران , قیمت ارز , قیمت دلار , بخشداری , دهیاری , شورای اسلامی شهر , پرسپولیس , استقلال , لیگ برتر

ادامه مطلب...
دیدار مردمی مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با اهالی شریف شهرک ویره صباشهر با حضور مسئولین و روسای ادارات، در مسجد صاحب الزمان(عج) برگزار شد.

در ادامه سلسله دیدارهای مردمی فرماندار شهرستان شهریار با مردم نقاط مختلف شهرها و روستاها در مساجد، دیدار مردمی مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار با اهالی شریف شهرک ویره صباشهر با حضور مهندس محمودی نماینده مردم حوزه مشق در مجلس شورای اسلامی، معاونین فرماندار، شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی صباشهر، مسئولین دستگاه ها و روسای ادارات شهرستان شهریار در مسجد صاحب الزمان(عج) این شهرک برگزار شد.

بنا بر این گزارش؛ در ابتدای این جلسه نمایندگانی از سوی مردم شریف شهرک ویره با قرار گرفتن پشت تریبون، مشکلات و مسائل عموه و کلی این محله را بیان مطرح کردند و با بیان مطالبات و درخواست های خود، پیشنهادات خود را ارائه کردند و در ادامه هر کدام از مسئولین و روسای ادارات، بر حسب موضوعات مطرح شده توسط مردم، به پاسخگویی و بیان توضیحات مرتبط پرداختند و ضمن تاکید بر حل مشکلات مورد دغدغه مردم، تصمیماتی در رابطه با این موارد اتخاذ گردید.

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در این جلسه با بیان اینکه مشکلات موجود باید به نسبت جمعیت حاضر، اعتبارات و توان مسئولیتی شهرستانی در نظر گرفته شود و نقاط ضعف و قوت در کنار یکدیگر بیان شود،صریح کرد: باید منصفانه وضعیت دو سال گذشته شهرستان شهریار را در مقایسه با امسال بررسی شود که علی رغم تراکم جمعیتی و مهاجرت بسیار بالا و با وجود اعتبارات محدود و اختیارات شهرستانی، امروز اقدامات و پروژه های قابل ملاحظه ای در نقاط مختلف شهرها و روستاها در حال انجام است اما قطعا مورد رضایت ما و شما نیست و تلاش بیشتری را در این خصوص میطلبد.

ادامه مطلب...
به مناسبت هفدهم مردادماه روز خبرنگار، عیسی فرهادی فرماندار تهران طی مراسمی با خبرنگاران دیدار و گفتگو کرد و در پایان با اهداء لوح تقدیر از زحمات و رشادت های آنان در حوزه خبر قدردانی نمود.

فرماندار تهران طی مراسمی با خبرنگاران رسانه ها دیدار و گفتگو کرده ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه اظهار داشتند: "اگر تعامل بین دولت و رسانه خوب و موثر باشد مشکلات راحت و روان حل و فصل می شوند. خبرنگار با حضور فعال خود در همه عرصه ها باعث دفاع از مواضع کشور می گردد و دفاع او از کشور مانند دفاع رزمنده در دفاع و مجاهدت از میهن ارزنده، ستودنی و سازنده است."
در پایان نیز عیسی فرهادی با اهداء لوح تقدیر از زحمات خبرنگاران تشکر و قدردانی نمودند.

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس