آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 


جمعی از مسئولان شهرستان پیشوا با خانواده مهدی تاجیک یکی از جان‌باختگان سقوط هواپیمای اوکراین دیدار و با آنها ابراز همدردی کردند.

در این دیدار که فرماندار، بخشدار مرکزی و مسئولان سپاه شهرستان پیشوا حضور داشتند، مسئولان شهرستان ضمن ابراز همدردی با این خانواده که از اتباع افغانستانی ساکن پیشوا هستند، آمادگی خود را برای ارائه هر گونه خدمت به آنان اعلام کردند.

فرماندار پیشوا در این دیدار گفت: این خانواده حدود ۵ سال است که در یکی از روستاهای شهرستان پیشوا ساکن بوده و پدر خانواده خود از مجاهدین افغانستانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس نیز در جبهه ‎های نبرد حق علیه باطل حضور داشته است.

حسین عباسی افزود: با وجود آن که این حادثه آلام زیادی را به این خانواده وارد کرده ولی در روحیه و علاقه آنان به ایران اسلامی خللی وارد نکرده است و همواره بر این امر تأکید داشتند که حرفی نخواهند زد که دشمنان ایران از آن سوء استفاده کنند.

وی تصریح کرد: مسئولان شهرستان پیشوا وظیفه خود می‌دانند که در تمامی شرایط، در کنار این خانواده حضور داشته و مقدمات لازم برای تشییع پیکر فرزندشان فراهم کنند.

مهدی تاجیک از اتباع افغانستانی مقیم شهرستان پیشوا است که از چند سال قبل، در کشور سوئد مشغول تحصیل بوده است.

هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی اوکراین با ۱۷۶ مسافر و ۹ خدمه پروازی که صبح چهارشنبه ۱۸ دی‌ماه جاری، تهران را به مقصد کی‌یف پایتخت اوکراین ترک می‌کرد حوالی شهر جدید پرند در استان تهران سقوط کرد و همه مسافران آن جان باختند.

استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران,ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,یارانه

ادامه مطلب...
فرماندار اسلامشهر از تعیین ۳۲۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات مجلس یازدهم و میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در شهرستان خبر داد.


مسعود مرسلپور که در جلسه تعيين تعداد و محل استقرار شعب اخذ راي انتخابات مجلس شورای اسلامی و میاندوره ای خبرگان رهبری اسلامشهر که با حضور اعضای هیات اجرایی و نماینده هیات نظارت شهرستان سخن می گفت افزود: برای شهر اسلامشهر و بخش مرکزی ۲۵۱ شعبه، بخش چهاردانگه ۵۲ شعبه و برای بخش احمدآباد مستوفی نیز ۱۷ شعبه اخذ رای تعیین شده است.
وی در ادامه بر لزوم قانون مداري و رعایت اصل بي طرفي در روند برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: انتخاب محل و تعيين شعب اخذ راي بايد به نحوی باشد که رای‌گیری تسهیل شده و مردم با سهولت و در کمترین زمان ممکن رای خود را به صندوق بیاندازند.
گفتنی است هيات اجرايي حوزه هاي فرعي موظف اند در راستای اجراي مواد ۳۶ و ۴۴ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و مواد ۵۴ و ۵۴ مکرر آئین نامه اجرایی آن به منظور تعيين تعداد و استقرار شعب ثبت نام و اخذ راي تشكيل جلسه داده و شعب اخذ رای را مشخص کنند.

استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران,ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری

ادامه مطلب...
نشست حسین عباسی فرماندار پیشوا و با دکتر شیرازی خیر مدرسه ساز و جهانی رئیس اداره آموزش و پرورش درخصوص احداث هنرستان کشاورزی در شهرستان برگزار شد.

فرماندار در این نشست گفت: از آنجایی که کشاورزی مزیت مهم اقتصادی پیشواست، وجود یک مجموعه مهارت آموزش در این حوزه می تواند کمک شایانی به اشتغال جوانان منطقه و همچنین پرورش نیروهای متخصص داشته باشد که در نهایت منجر به توسعه اقتصادی شهرستان خواهد شد.

وی افزود: احداث هنرستان کشاورزی از عهده یک شخص برنمی آید و نیازمند مشارکت بیشتر افراد خیر برای ساخت این مجموعه آموزشی هستیم.

استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران,ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری

ادامه مطلب...
فرماندار پیشوا از پیش بینی ۸۱ شعبه اخذ رای برای جمع آوری آراء مردم این شهرستان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری خبر داد.

حسین عباسی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی هیات اجرایی انتخابات، ۸۱ شعبه اخذ رای در دو بخش مرکزی و جلیل‌آباد در نظر گرفته شده است که از این تعداد، ۷۷ شعبه ثابت و ۴ شعبه سیار است.

وی افزود: در بخش مرکزی پیشوا، ۵۵ شعبه ثابت و ۳ شعبه سیار و در بخش جلیل آباد، ۲۲ شعبه ثابت و یک شعبه سیار برای جمع آوری آراء مردم در نظر گرفته شده است.

عباسی گفت: روند اجرایی انتخابات، بر اساس برنامه زمان‌بندی شده و با رعایت آیین‌نامه های اجرایی قانون انتخابات پیش رفته و تلاش می‌شود تا مجریان برگزاری این رویداد مهم، با عمل به قانون و شفافیت در امور، از آراء مردم به عنوان حق‌الناس حراست نمایند.

فرماندار پیشوا تأکید کرد: رعایت موازین اخلاقی و قانونی بر تمامی مجریان انتخابات واجب است چرا که این مهم زمینه ساز شکل گیری انتخاباتی سالم، پرشور و با حضور حداکثری مردم می‌شود.
انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری، روز دوم اسفندماه برگزار می‌شود

 ادامه مطلب...

جلسه بررسی رفع مشکلات احداث مدارس خیرساز با حضور حسین کاغذلو فرماندار شهرستان ورامین برگزار شد.

در این جلسه که با حضور رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور، شهردار، اعضای شورای اسلامی، مدیر آموزش و پرورش و سایر مسئولان شهرستان ورامین برگزار شد، موانع احداث مجتمع آموزشی امام حسین(ع) یکی از بزرگترین مدارس خیرساز شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.
شرکت کنندگان در این جلسه، با حضور در محل اجرای این پروژه، از نزدیک با روند اجرای آن آشنا شدند.
مسئولان همچنین با حضور در مدرسه در دست ساخت حاج آقای کچویی در جریان روند تکمیل این پروژه قرار گرفتند.
فرماندار ورامین در این جلسه گفت: برخی از مدارس شهرستان ورمین بیش از ۵۰ سال قدمت دارند و لازم است تا هر چه سریعتر با استفاده از توان و همت خیرین نیک اندیش و سازمان نوسازی و تجهیز مدارس بازسازی شود.
کاغذلو اظهار کرد: مجتمع امام حسین (ع) شامل چهار مدرسه است که توسط خیرنیک اندیش سلیمی آشتیانی در حال احداث است که با تکمیل آن، بخش مهمی از مشکلات کمبود فضای آموزشی در ورامین برطرف می شود.

استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران,ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری

ادامه مطلب...


به پیشنهاد پرتال خبرتهران و بررسی تعدادی از پیشکسوتان رسانه ای و به صورت نمادین ، فرمانداران نمونه استان تهران در سال 1398 انتخاب شدند.

رضا نورمحمدی مدیر پرتال خبرتهران گفت:فرمانداران بايد با اهتمام هر چه بيشتر مردم را به خود ياري و مشاركت اجتماعي تشويق و ترغيب نمايند و با نظارت مستمر بر اداره امور و ايجاد محيط صميمانه و انساني در روابط اداري و اجتماعي ، در بالا بردن ميزان كارايي و بازدهي سازمانهاي محلي ساعي و كوشا باشند.

وی افزود:برای یک فرماندار موفق، پارامترهای بسیار زیادی برشمرده می‌شود که شامل مدیریت خاص، متفاوت، پیچیده و چند بعدی است و فرماندار باید تعاملات اجتماعی با بخش‌های جامعه را بداند، با مبانی اعتقادی و ایدئولوژی و اداری آشنا باشد و مؤلفه‌های اقتصادی را هم رعایت کند.

نورمحمدی در پایان گفت:در این راستا با عنایت به شاخص‌هایی مانند:مدیریت قوی ، نظارت منطقی ، حفظ نظم و امنیت شهرستان ، نظارت و بازرسی دقیق بر عملکرد دستگاه های دولتی در شهرستان ، رضایت‌مندی از نحوه پاسخگویی به مردم  ، در دسترس بودن مدیر و معاونان فرماندار ، و با بررسی تعدادی از خبرنگاران و کارشناسان سایت خبرتهران ، آقایان مسعود مرسل پور فرماندار اسلامشهر , نورالله طاهری فرماندار شهریار ، حسین عباسی فرماندار پیشوا ، حسین کاغذلو فرماندار ورامین و مجید صفری فرماندار دماوند به عنوان فرمانداران نمونه استان تهران در سال 1398 انتخاب و تقدیرنامه های مربوطه به زودی تقدیم این عزیزان خواهد شد.

در قسمتی از متن تقدیرنامه آمده است:

اندیشه و تلاش خادمان صدیق دولت تدبیر و امید ، هیچگاه از یادها نخواهد رفت.چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری در سنگر خدمت به مردم و در جهت تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی، خالصانه از هیچ کوششی دریغ ننموده و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان از جان و مال خود گذشته و با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه در آن شهرستان ، نهایت سپاس و قدردانی را خدمت جنابعالی ابراز داریم.هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه ، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی از یاد نخواهد رفت.شور شیرین خاطرات تلاشهای شما همواره در این شهرستان و در جای جای آن ، که اثر ات قدم های پشتکار و همت شما برآن موج می زند به یادگار خواهدماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود.بدینوسیله به صورت نمادین از سوی این رسانه به عنوان فرماندار نمونه استان تهران انتخاب می شوید.امیدواریم در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه ، کوشا و پویا باشید.

رضا نورمحمدی - مدیر پرتال خبرتهران

فرمانداران نمونه استان تهران , فرماندار نمونه استان تهران , فرمانداران نمونه , فرماندار نمونه

ادامه مطلب...
فرماندار دماوند به مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک، از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، صفری، فرماندار شهرستان دماوند به همراه فرزام، معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری و مسئولان روابط عمومی و اداره اجتماعی فرمانداری به مناسبت هفته جهانی کودک از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان دماوند بازدید کرد.

فرماندار دماوند در این دیدار، بر لزوم تقویت و توسعه ظرفیت کانون پرورش فکری جهت پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان این شهرستان تاکید کرد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
فرماندار شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه تحرم های ظالمانه آمریکایی ها با مقاومت ملت ایران بی اثر شده گفت: افزایش ارزش پول ملی و کاهش نرخ دلار و بهبود نسبی وضعیت اقتصادی کشور نتیجه رونق یافتن فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سخن می گفت، به دیدار هفته گذشته استانداران تهران، قم و البرز با رئیس جمهور کشورمان اشاره کرد و گفت: همانگونه که مشاهده کردید توجه به رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی و واحدهای تولیدی نیز در این دیدار مورد تاکید دکتر روحانی قرار گرفت.
 وی در ادامه با اشاره اقدامات مهم صورت گرفته در یک سال اخیر در جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اظهار داشت: اسلامشهر از ظرفیت کم نظیری در حوزه فعالیت های اقتصادی، کشاورزی و... برخوردار است و باید زمینه لازم را جهت رشد و توسعه فعالیت های اقتصادی در شهرستان را فراهم کنیم.
فرماندار اسلامشهر به برگزاری نشست تجار و تولیدکنندگان اسلامشهر با دفتر بازرگانی ایران و آفریقا اشاره کرد و ادامه داد: هماهنگی های لازم جهت فراهم کردن زمینه صادرات کالاهای تولید شده در شهرستان اسلامشهر به برخی کشورهای آفریقایی فراهم شده است.
مرسلپور تصریح کرد: تجار و تولیدکنندگان اسلامشهر نشست های تخصصی بیشتری با دفتر بازرگانی ایران و آفریقا خواهند داشت و نمایشگاهی جهت عرضه کالاهایی که قابلیت صادرات به سایر کشورها را دارند و توسط واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان تولید می شوند نیز برگزار خواهد شد.
گفتنی است در ادامه این جلسه مسائل و مشکلات شرکت تولیدی کوهین بتن، واحد بسته بندی قارچ ثمره، شرکت تحقیقاتی و دانش بنیان پیشگاه صنعت غدیر و شرکت تحقیقاتی صبح سعادت توسط مدیران آنها مطرح و تصمیماتی جهت رفع این مشکلات اتخاذ شد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جلسه کارگروه رسانه شهرستان گفت: روابط عمومی ها با فکر با احصاء سریع خبر صحیح و حقیقی، در جهت سوق دادن فضای عمومی سطح جامعه به سمت واقعیات، گام های موثر برداشته و عرصه خبرسازی را با همکاری یکدیگر و استفاده از ظرفیت های مختلف، تلطیف ببخشند.

جلسه کارگروه رسانه شهرستان شهریار به ریاست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور سید جمال جلیل سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی، مدیر روابط عمومی فرمانداری، مدیران رولبط عمومی های شهرداری و ادارات شهرستان شهریار در محل سالن جلسات فرمانداری شهریار برگزار شد.

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در این جلسه با تسلیت ماه سنگین صفر و آرزوی قبولی عزارداری های تمامی مسلمین در این ایام، با اشاره به نهضت عظیم اربعین حسینی اظهار داشت: دشمنان دین اسلام هر ساله بسیار تلاش می کنند که تاثیر سوء بر این نهضت بگذارند اما همواره نه تنها از عظمت و قدرت آن کم نشده است بلکه پرشور و حرارت تر از ادوار گذشته نیز انجام شده است و قطعا برای دین ما مورد نیاز است لذا باید از خداوند بخواهیم ما را نیز در گام برداشتن در مسیر این نهضت الهی یاری نماید و از زائرین حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام باشیم که سعادتمندی حاصل ما شود.

فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به هدف از برگزاری این کارگروه تصریح کرد: هدف انسجام امر خبر و امنیت فضای خبری در شهرستان است که با همکاری همه مسئولین حوزه روابط عمومی ها و خبرنگاران صورت گرفته و کاری اثر گذار در این حوزه شکل بگیرد.

مهندس طاهری افزود: هر فرد در جایگاه خود باید اثر گذار باشد و با بهره گیری درست از امکانات و شرایط موجود بدرستی عمل شود و با علم به اهمیت روابط عمومی به عنوان پیشانی هر مجموعه، گروه های هدف و فضاهای مختلف را تحت تاثیر مثبت قرار دهند و از حیث ارتباط گیری با فضای عمومی سطح جامعه و لزوم انجام کار درست خبری، روابط عمومی ها وظیفه خطیر و مهمی بر عهده دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با تاکید بر سوق دادن فضای عمومی سطح شهرستان به سمت واقعیت ها خاطرنشان کرد: برخی انتقادها هدفی جز تضعیف عده ای یا مجموعه نظام را بدنبال ندارد و فضا را آلوده می سازد که ما با این نوع انتقادها مخالفیم زیراکه سوء استفاده ها و مضرات فروانی به همراه خواهد داشت اما قطعا هر مسئول اشتباهاتی نیز دارد و اگر انتقاد، درست و با نیت خیر صورت بگیرد و به گونه ای عمل شود که برای کشور آسیب زا نباشد و خبر به نحوی حقیقی ساخته و منتشر شود، سازنده است و در جهت رفع نواقص و مشکلات مفید خواهد بود و برای هر مسئول یک نعمت ارزشمند تلقی می گردد.

فرماندار شهریار با تاکید برموضع گیری صحیح و درست از اخبار مختلف و شفاف سازی های مورد نیار در خصوص برخی اخبار ضد و نقیض، تصریح کرد: اگر کارگروه رسانه بصورت فعال و دلسوزانه در عرصه خبر سازی وارد شود قطعا فضا را تلطیف خواهد کرد و ما دنبال این موضوع هستیم که در موقعیت حساس فعلی، خبر سالم و صحیح را احصاء کرده و همه دوستان کمک کنند تا این اخبار سالم به نحو صحیح به مردم منتقل شود و مردم اخبار نادرست که بعضا نیات و اهداف خوبی پشت آنها نیست و تنها آب را گل آلود میکند را از اخبار درست تشخیص دهند.

وی با بیان اینکه در قبال بعضی اخبار ناصحیح و سودجویی، سکوت مورد نیاز است گفت: این سکوت معنادار است و مردم دلیل آنرا متوجه هستند اما طالب واقعیت هستند و این امر مهم که جای خالی آن احساس می شود می بایست مورد توجه قرار بگیرد و هر مسئول باید با رصد واقعیت های مجموعه خود در شهرستان و با همکاری همه جانبه با مسئولین مجموعه های دیگر، تبادل اخبار صورت بگیرد و کنترل و هدایت فضاهای مختلف از جمله فضای مجازی انجام شود و امیدواری در میان مردم ایجاد گردد.

مهندس طاهری با ابراز گله مندی از برخی ادارات به جهت توجه نکردن به مناسبت های ملی و مذهبی و عدم فضاسازی های مورد نیاز در این خصوص اظهار داشت: مناسبت های مختلف ملی و مذهبی برای ما مهم و حیاتی است و به نوع خود دشمن را مایوس می کند اما بعضا مشاهده می کنیم روابط عمومی های برخی مجموعه ها نسبت به وظیفه خود توجه لازم را ندارند و به بدنه ضربه وارد میکنند.

فرماندار شهرستان شهریار در انتها با اینکه روابط عمومی باید با فکر و اندیشه حرکت کند و امور را پیش ببرد خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها باید زمان شناس و آگاه به مسائل روز باشد و اگر این بخش از هر اداره بدرستی ایفای نقش نکند شاید موضوعات دیگر نیز تحت الشعاع قرار بگیرد و نتوان امورات را بدرستی پیش برد لذا بدین جهت، مسئولین روابط عمومی ها در جهت تقویت هر چه بیشتر مجموعه خود گام های موثر و سازنده بردارند.

ادامه مطلب...

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

ادامه مطلب...
عملیات اجرای زیرگذر راه آهن در منطقه باغ صالح ورامین با حضور مدیرکل راه آهن استان تهران و فرماندار شهرستان ورامین، شامگاه پنجشنبه آغاز شد تا وعده فرماندار ورامین به مردم این شهرستان محقق شود.

حسین کاغذلو فرماندار ورامین در رابطه با اجرای این پروژه گفت: اجرای زیرگذر راه آهن در محدوده باغ صالح ورامین، یکی از مطالبات به حق مردم این شهرستان است که سال ها معطل باقی مانده بود که با پیگیری های صورت گرفته و دریافت مجوز مسدود کردن یکی از پرتردد ترین مسیرهای راه آهن کشور و با حضور مدیرکل راه آهن استان تهران عملیات اجرایی آن آغاز شد.
حسین کاغذلو افزود: یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید در ایجاد ارتباط شهرستان های جنوب شرق استان تهران به پایتخت، اجرای قطار حومه ای است که با اختصاص اعتبارات ویژه از سوی سازمان برنامه و بودجه، عملیات رفع معارضین و اجرای زیرگذرها و رودگذرهای طول مسیر دنبال میشود تا با تکمیل خط چهارم، تردد مردم به تهران با سرعت و سهولت کامل انجام شود.
وی تصریح کرد: برای اجرای دو پروژه پل روگذر امام رضا(ع) و زیر گذر ۱۵ خرداد شهرستان ورامین دولت بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان هزینه کرده است.
کاغذلو با تأکید بر لزوم توجه به خواست مردم و تقدیر از نگاه ویژه دولت به شهرستان های جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: دسترسی آسان ساکنان حاشیه راه آهن به مناطق مسکونی و تردد ایمن و کم هزینه به تهران، یکی از خواسته های مهم مردم دشت ورامین است که با تکمیل زیرگذرها، روگذرها و خط چهارم قطار حومه ای تهران- ورامین- گرمسار محقق میشود.
وی افزود: این طرح با همراهی شرکت راه آهن و شهرداری ورامین طی ۴۸ ساعت اجرا و به بهره برداری می رسد تا با تکمیل آن، دسترسی مردم منطقه باغ صالح به مرکز شهرستان انجام شود.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس