ادامه مطلب...


بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ورزشی سال 95 به مناسبت هفته دولت با حضور بالغ بر 50 رشته ورزشی و 30 فعالیت فرهنگی به طور همزمان به ایستگاه پایانی رسید.

 
بزرگترین نمایشگاه فرهنگی ورزشی سال 95 به مناسبت هفته دولت در حالی به پایان رسید که بالغ بر 50 رشته ورزشی و 30 فعالیت فرهنگی به طور همزمان با هم به فعالیت پرداخته و هنر خود را در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشتند.

بالغ بر 3 هزار ورزشکار به طور همزمان در هر روز به نمایش حرکات ورزشی خود پرداختند و بیش از 10 هزار نفر به طور روزانه از نمایشگاه بازدید کردند.

مجتبی جانعلی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری بار دیگر از حضور حداکثری و پرشور نشاط کلیه ورزشکاران و هیأت‌های ورزشی تشکر کرد.

وی در پیامی بیان داشت: خدا قوت همراهان و حامیان همیشگی ورزش ری. همانند گذشته خوش درخشیدید و توانستید پرچم ورزش شهر ری را با قدرت به اهتزاز درآورید و نشان دادید که ورزش شهرستان ری از چه قدرت و عظمتی برخوردار است. عزتتان مستدام و خداوند یار و یاور همیشگی شما باد.

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

به همت واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها همه کارکنان منطقه شش اداره آب و فاضلاب شهرستان ری علیه بیماری هپاتیت واکسینه شدند.


کار ایمن‌سازی کارکنان منطقه شش اداره آب و فاضلاب شهرستان ری علیه بیماری هپاتیت به اتمام رسید.بهرام رستمی کارشناس واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها ضمن اعلام این خبر گفت: سیصد و هشتاد کارمند این اداره سه نوبت واکسن هپاتیت را دریافت کردند.

رستمی افزود: این کار بنا به درخواست مسئولین اداره آب و فاضلاب و موافقت مدیریت شبکه انجام شد و کارشناسان شبکه با حضور در آن اداره کار واکسیناسیون را در محل انجام دادند.

گفتنی است همه هماهنگی‌های انجام این کار ازجمله تأمین واکسن و سرنگ و سایر تجهیزات، برنامه‌ریزی با مدیران اداره برای حضور کارمندان و اعزام کارشناسان جهت انجام واکسیناسیون توسط واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌ها انجام‌شده است.

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری گفت: کوره‌های غیرمجاز ذغال‌سازی شهرستان ری تخریب و جمع‌آوری شد.
 
محسن شوکتی از تخریب و جمع‌آوری کوره‌های غیرمجاز ذغال‌سازی شهرستان ری خبر داد.

وی گفت: تعدادی کوره غیرمجاز ذغال‌سازی در بخش فشافویه شهرستان ری توسط ماموران اجرایی این اداره شناسایی و تخریب شد

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری افزود: ماموران اجرایی این اداره با دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی نسبت به دستگیری متخلفان و جمع‌آوری ادوات غیرمجاز اقدام کرده‌اند.

شوکتی در پایان تصریح کرد: این کوره‌ها ضمن تغییر کاربری و تخریب اراضی منطقه دارای آلودگی شدید هوا بوده و این اداره با هماهنگی مقام قضایی نسبت به تخریب و جمع‌آوری کلیه کوره‌های ذغال‌سازی اقدام خواهد کرد.

 

 

 

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/20111210121816662.jpg'
There was a problem loading image 'images/20111210121816662.jpg'

ادامه مطلب...

 سرهنگ حيدري از دستگيري دو سارق خودرو در محدوده شهر ري خبر داد و افزود:‌اين متهمان در بازجويي‌هاي انجام شده به 50 فقره سرقت اعتراف کرده‌اند. سرهنگ عليرضا حيدري رييس کلانتري 131 شهرري صبح ديروز در گفت‌وگوي اختصاصي با پايگاه اطلاع‌رساني پليس، ضمن دستگيري دو سارق خودرو توسط ماموران از اعتراف آنها به 50 فقره سرقت خبر داد و به تشريح جزييات خبر فوق پرداخت.

اين مقام انتظامي در شرح موضوع فوق گفت: ماموران گشت انتظامي اين يگان هنگام گشتزني در سه راه ورامين بودند كه مشاهده كردند سرنشينان يك خودروي سواري پرايد بدون توجه به ايست ماموران راهنمايي و رانندگي از خيابان يك طرفه‌اي عبور كرده و با برخورد با خودروي نيساني متواري شد. وي تصريح كرد: اين امر ظن ماموران را برانگيخت آنها پس از استعلام از مركز پيام متوجه شدند خودرو سرقتي مي‌باشد كه بلافاصله براي دستگيري سارقان وارد عمل شده و به تعقيب آنها پرداختند. حيدري عنوان كرد: راننده بدون توجه به اخطار پليس بر سرعت خود افزوده و همچنان به فرار خود ادامه مي‌داد كه طي يك تعقيب و گريز كوتاهي ماموران موفق شدند خودرو را در يكي از كوچه‌هاي فرعي متوقف كنند، متهمان براي فرار از دست قانون با چاقو و گاز اشك آور به ماموران حمله ور شدند كه با درايت ماموران آنها خلع سلاح و دستگير شدند. كلانتر 131 ادامه داد: ماموران متهمان را كه «ناصر » ‌و «مصطفي » نام داشتند به همراه اموال مكشوفه به كلانتري انتقال داده و با شناسايي مالك خودرو كه «عبدالله» نام داشت از وي دعوت شد تا به كلانتري مراجعه نمايد،شاكي به ماموران گفت:«چند روز قبل دو نفر را به عنوان مسافر دربستي از ميدان شهر ري به مقصد اسلام شهر سوار كردم اما در طول مسير آنها با گاز اشك آور و تهديد چاقو خودرو ام را به سرقت بردند.» اين مقام مسئول بيان كرد :در بازجويي از متهمان كه برادر بودند،آنها ضمن اعتراف به سرقت خودرو عنوان كردند كه با شناسايي رانندگان مسن به عنوان مسافر دربستي سوار خودرو آنها شده و در طول مسير با تهديد چاقو اقدام به سرقت خودرو و اموال راننده کرده و متواري مي‌شديم . سرهنگ حيدري در پايان تصريح كرد:متهمان تا كنون با اين روش به 50 فقره سرقت اعتراف كرده اند كه ماموران بعد از تكميل پرونده آنها را براي سير مراحل قانوني به پايگاه نهم پليس آگاهي انتقال دادند.

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/256ne8u6nig1dvkf1m0.jpg'
There was a problem loading image 'images/256ne8u6nig1dvkf1m0.jpg'

ادامه مطلب...


براساس خواسته مردم متدین و انقلابی شهرستان ری و در حمایت از ملت مظلوم سوریه و مقابله با سیاست‌های همسو با نظام استکباری دولت فعلی ترکیه، پیشنهاد ممنوعیت سفر دولت‌مردان دولت فعلی ترکیه و اعضای خانواده آنان به شهرستان تصویب شد.

به گزارش خبرنگار خبرتهران و به نقل از روابط‌ عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، در جلسه هفته گذشته شورای تامین شهرستان ری و بر اساس خواسته مردم متدین، مذهبی و انقلابی شهرستان ری و در حمایت از ملت مظلوم سوریه و مقابله با سیاست‌های همسو با نظام استکباری دولت فعلی ترکیه، پیشنهاد ممنوعیت سفر دولتمردان دولت فعلی ترکیه و اعضای خانواده آنان به شهرستان تصویب و برای ارائه به دستگاه دیپلماسی کشور به استانداری تهران منعکس شد.

 بدیهی است در صورتی که این پیشنهاد مورد موافقت وزارت امور خارجه قرار بگیرد سفر دولتمردان دولت فعلی ترکیه و اعضای خانواده آنان به شهرستان ری تا تغییر در سیاست‌های همسو با نظام استکباری دولت فعلی ترکیه ممنوع می‌شود.