ادامه مطلب...


به پیشنهاد پرتال خبرتهران و بررسی تعدادی از پیشکسوتان رسانه ای و به صورت نمادین ، فرمانداران نمونه استان تهران در سال 1398 انتخاب شدند.

رضا نورمحمدی مدیر پرتال خبرتهران گفت:فرمانداران بايد با اهتمام هر چه بيشتر مردم را به خود ياري و مشاركت اجتماعي تشويق و ترغيب نمايند و با نظارت مستمر بر اداره امور و ايجاد محيط صميمانه و انساني در روابط اداري و اجتماعي ، در بالا بردن ميزان كارايي و بازدهي سازمانهاي محلي ساعي و كوشا باشند.

وی افزود:برای یک فرماندار موفق، پارامترهای بسیار زیادی برشمرده می‌شود که شامل مدیریت خاص، متفاوت، پیچیده و چند بعدی است و فرماندار باید تعاملات اجتماعی با بخش‌های جامعه را بداند، با مبانی اعتقادی و ایدئولوژی و اداری آشنا باشد و مؤلفه‌های اقتصادی را هم رعایت کند.

نورمحمدی در پایان گفت:در این راستا با عنایت به شاخص‌هایی مانند:مدیریت قوی ، نظارت منطقی ، حفظ نظم و امنیت شهرستان ، نظارت و بازرسی دقیق بر عملکرد دستگاه های دولتی در شهرستان ، رضایت‌مندی از نحوه پاسخگویی به مردم  ، در دسترس بودن مدیر و معاونان فرماندار ، و با بررسی تعدادی از خبرنگاران و کارشناسان سایت خبرتهران ، آقایان مسعود مرسل پور فرماندار اسلامشهر , نورالله طاهری فرماندار شهریار ، حسین عباسی فرماندار پیشوا ، حسین کاغذلو فرماندار ورامین و مجید صفری فرماندار دماوند به عنوان فرمانداران نمونه استان تهران در سال 1398 انتخاب و تقدیرنامه های مربوطه به زودی تقدیم این عزیزان خواهد شد.

در قسمتی از متن تقدیرنامه آمده است:

اندیشه و تلاش خادمان صدیق دولت تدبیر و امید ، هیچگاه از یادها نخواهد رفت.چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری در سنگر خدمت به مردم و در جهت تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی، خالصانه از هیچ کوششی دریغ ننموده و با پذیرش غم و شادی و با توکل به ایزد منان از جان و مال خود گذشته و با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران می سپارند.شایسته است به پاس تلاش ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه جانبه در آن شهرستان ، نهایت سپاس و قدردانی را خدمت جنابعالی ابراز داریم.هیچ گاه خاطره ی تلاش های بی وقفه ، پیگیری و سخت کوشی شما را در ابعاد مختلف مدیریتی و اجرایی از یاد نخواهد رفت.شور شیرین خاطرات تلاشهای شما همواره در این شهرستان و در جای جای آن ، که اثر ات قدم های پشتکار و همت شما برآن موج می زند به یادگار خواهدماند و این باقیات صالحات چون چراغی فرا روی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود.بدینوسیله به صورت نمادین از سوی این رسانه به عنوان فرماندار نمونه استان تهران انتخاب می شوید.امیدواریم در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه ، کوشا و پویا باشید.

رضا نورمحمدی - مدیر پرتال خبرتهران

فرمانداران نمونه استان تهران , فرماندار نمونه استان تهران , فرمانداران نمونه , فرماندار نمونه

ادامه مطلب...
فرماندار دماوند به مناسبت هفته ملی و روز جهانی کودک، از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، صفری، فرماندار شهرستان دماوند به همراه فرزام، معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری و مسئولان روابط عمومی و اداره اجتماعی فرمانداری به مناسبت هفته جهانی کودک از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان دماوند بازدید کرد.

فرماندار دماوند در این دیدار، بر لزوم تقویت و توسعه ظرفیت کانون پرورش فکری جهت پرورش استعدادهای کودکان و نوجوانان این شهرستان تاکید کرد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
فرماندار شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه تحرم های ظالمانه آمریکایی ها با مقاومت ملت ایران بی اثر شده گفت: افزایش ارزش پول ملی و کاهش نرخ دلار و بهبود نسبی وضعیت اقتصادی کشور نتیجه رونق یافتن فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر مسعود مرسلپور که در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان سخن می گفت، به دیدار هفته گذشته استانداران تهران، قم و البرز با رئیس جمهور کشورمان اشاره کرد و گفت: همانگونه که مشاهده کردید توجه به رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی و واحدهای تولیدی نیز در این دیدار مورد تاکید دکتر روحانی قرار گرفت.
 وی در ادامه با اشاره اقدامات مهم صورت گرفته در یک سال اخیر در جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی اظهار داشت: اسلامشهر از ظرفیت کم نظیری در حوزه فعالیت های اقتصادی، کشاورزی و... برخوردار است و باید زمینه لازم را جهت رشد و توسعه فعالیت های اقتصادی در شهرستان را فراهم کنیم.
فرماندار اسلامشهر به برگزاری نشست تجار و تولیدکنندگان اسلامشهر با دفتر بازرگانی ایران و آفریقا اشاره کرد و ادامه داد: هماهنگی های لازم جهت فراهم کردن زمینه صادرات کالاهای تولید شده در شهرستان اسلامشهر به برخی کشورهای آفریقایی فراهم شده است.
مرسلپور تصریح کرد: تجار و تولیدکنندگان اسلامشهر نشست های تخصصی بیشتری با دفتر بازرگانی ایران و آفریقا خواهند داشت و نمایشگاهی جهت عرضه کالاهایی که قابلیت صادرات به سایر کشورها را دارند و توسط واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان تولید می شوند نیز برگزار خواهد شد.
گفتنی است در ادامه این جلسه مسائل و مشکلات شرکت تولیدی کوهین بتن، واحد بسته بندی قارچ ثمره، شرکت تحقیقاتی و دانش بنیان پیشگاه صنعت غدیر و شرکت تحقیقاتی صبح سعادت توسط مدیران آنها مطرح و تصمیماتی جهت رفع این مشکلات اتخاذ شد.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در جلسه کارگروه رسانه شهرستان گفت: روابط عمومی ها با فکر با احصاء سریع خبر صحیح و حقیقی، در جهت سوق دادن فضای عمومی سطح جامعه به سمت واقعیات، گام های موثر برداشته و عرصه خبرسازی را با همکاری یکدیگر و استفاده از ظرفیت های مختلف، تلطیف ببخشند.

جلسه کارگروه رسانه شهرستان شهریار به ریاست مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار و با حضور سید جمال جلیل سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی، مدیر روابط عمومی فرمانداری، مدیران رولبط عمومی های شهرداری و ادارات شهرستان شهریار در محل سالن جلسات فرمانداری شهریار برگزار شد.

مهندس طاهری فرماندار شهرستان شهریار در این جلسه با تسلیت ماه سنگین صفر و آرزوی قبولی عزارداری های تمامی مسلمین در این ایام، با اشاره به نهضت عظیم اربعین حسینی اظهار داشت: دشمنان دین اسلام هر ساله بسیار تلاش می کنند که تاثیر سوء بر این نهضت بگذارند اما همواره نه تنها از عظمت و قدرت آن کم نشده است بلکه پرشور و حرارت تر از ادوار گذشته نیز انجام شده است و قطعا برای دین ما مورد نیاز است لذا باید از خداوند بخواهیم ما را نیز در گام برداشتن در مسیر این نهضت الهی یاری نماید و از زائرین حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام باشیم که سعادتمندی حاصل ما شود.

فرماندار شهرستان شهریار با اشاره به هدف از برگزاری این کارگروه تصریح کرد: هدف انسجام امر خبر و امنیت فضای خبری در شهرستان است که با همکاری همه مسئولین حوزه روابط عمومی ها و خبرنگاران صورت گرفته و کاری اثر گذار در این حوزه شکل بگیرد.

مهندس طاهری افزود: هر فرد در جایگاه خود باید اثر گذار باشد و با بهره گیری درست از امکانات و شرایط موجود بدرستی عمل شود و با علم به اهمیت روابط عمومی به عنوان پیشانی هر مجموعه، گروه های هدف و فضاهای مختلف را تحت تاثیر مثبت قرار دهند و از حیث ارتباط گیری با فضای عمومی سطح جامعه و لزوم انجام کار درست خبری، روابط عمومی ها وظیفه خطیر و مهمی بر عهده دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان شهریار با تاکید بر سوق دادن فضای عمومی سطح شهرستان به سمت واقعیت ها خاطرنشان کرد: برخی انتقادها هدفی جز تضعیف عده ای یا مجموعه نظام را بدنبال ندارد و فضا را آلوده می سازد که ما با این نوع انتقادها مخالفیم زیراکه سوء استفاده ها و مضرات فروانی به همراه خواهد داشت اما قطعا هر مسئول اشتباهاتی نیز دارد و اگر انتقاد، درست و با نیت خیر صورت بگیرد و به گونه ای عمل شود که برای کشور آسیب زا نباشد و خبر به نحوی حقیقی ساخته و منتشر شود، سازنده است و در جهت رفع نواقص و مشکلات مفید خواهد بود و برای هر مسئول یک نعمت ارزشمند تلقی می گردد.

فرماندار شهریار با تاکید برموضع گیری صحیح و درست از اخبار مختلف و شفاف سازی های مورد نیار در خصوص برخی اخبار ضد و نقیض، تصریح کرد: اگر کارگروه رسانه بصورت فعال و دلسوزانه در عرصه خبر سازی وارد شود قطعا فضا را تلطیف خواهد کرد و ما دنبال این موضوع هستیم که در موقعیت حساس فعلی، خبر سالم و صحیح را احصاء کرده و همه دوستان کمک کنند تا این اخبار سالم به نحو صحیح به مردم منتقل شود و مردم اخبار نادرست که بعضا نیات و اهداف خوبی پشت آنها نیست و تنها آب را گل آلود میکند را از اخبار درست تشخیص دهند.

وی با بیان اینکه در قبال بعضی اخبار ناصحیح و سودجویی، سکوت مورد نیاز است گفت: این سکوت معنادار است و مردم دلیل آنرا متوجه هستند اما طالب واقعیت هستند و این امر مهم که جای خالی آن احساس می شود می بایست مورد توجه قرار بگیرد و هر مسئول باید با رصد واقعیت های مجموعه خود در شهرستان و با همکاری همه جانبه با مسئولین مجموعه های دیگر، تبادل اخبار صورت بگیرد و کنترل و هدایت فضاهای مختلف از جمله فضای مجازی انجام شود و امیدواری در میان مردم ایجاد گردد.

مهندس طاهری با ابراز گله مندی از برخی ادارات به جهت توجه نکردن به مناسبت های ملی و مذهبی و عدم فضاسازی های مورد نیاز در این خصوص اظهار داشت: مناسبت های مختلف ملی و مذهبی برای ما مهم و حیاتی است و به نوع خود دشمن را مایوس می کند اما بعضا مشاهده می کنیم روابط عمومی های برخی مجموعه ها نسبت به وظیفه خود توجه لازم را ندارند و به بدنه ضربه وارد میکنند.

فرماندار شهرستان شهریار در انتها با اینکه روابط عمومی باید با فکر و اندیشه حرکت کند و امور را پیش ببرد خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها باید زمان شناس و آگاه به مسائل روز باشد و اگر این بخش از هر اداره بدرستی ایفای نقش نکند شاید موضوعات دیگر نیز تحت الشعاع قرار بگیرد و نتوان امورات را بدرستی پیش برد لذا بدین جهت، مسئولین روابط عمومی ها در جهت تقویت هر چه بیشتر مجموعه خود گام های موثر و سازنده بردارند.

ادامه مطلب...

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

ادامه مطلب...
عملیات اجرای زیرگذر راه آهن در منطقه باغ صالح ورامین با حضور مدیرکل راه آهن استان تهران و فرماندار شهرستان ورامین، شامگاه پنجشنبه آغاز شد تا وعده فرماندار ورامین به مردم این شهرستان محقق شود.

حسین کاغذلو فرماندار ورامین در رابطه با اجرای این پروژه گفت: اجرای زیرگذر راه آهن در محدوده باغ صالح ورامین، یکی از مطالبات به حق مردم این شهرستان است که سال ها معطل باقی مانده بود که با پیگیری های صورت گرفته و دریافت مجوز مسدود کردن یکی از پرتردد ترین مسیرهای راه آهن کشور و با حضور مدیرکل راه آهن استان تهران عملیات اجرایی آن آغاز شد.
حسین کاغذلو افزود: یکی از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید در ایجاد ارتباط شهرستان های جنوب شرق استان تهران به پایتخت، اجرای قطار حومه ای است که با اختصاص اعتبارات ویژه از سوی سازمان برنامه و بودجه، عملیات رفع معارضین و اجرای زیرگذرها و رودگذرهای طول مسیر دنبال میشود تا با تکمیل خط چهارم، تردد مردم به تهران با سرعت و سهولت کامل انجام شود.
وی تصریح کرد: برای اجرای دو پروژه پل روگذر امام رضا(ع) و زیر گذر ۱۵ خرداد شهرستان ورامین دولت بیش از ۱۵۰ میلیارد تومان هزینه کرده است.
کاغذلو با تأکید بر لزوم توجه به خواست مردم و تقدیر از نگاه ویژه دولت به شهرستان های جنوب شرق استان تهران اظهار داشت: دسترسی آسان ساکنان حاشیه راه آهن به مناطق مسکونی و تردد ایمن و کم هزینه به تهران، یکی از خواسته های مهم مردم دشت ورامین است که با تکمیل زیرگذرها، روگذرها و خط چهارم قطار حومه ای تهران- ورامین- گرمسار محقق میشود.
وی افزود: این طرح با همراهی شرکت راه آهن و شهرداری ورامین طی ۴۸ ساعت اجرا و به بهره برداری می رسد تا با تکمیل آن، دسترسی مردم منطقه باغ صالح به مرکز شهرستان انجام شود.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
فرماندار پیشوا بر ضرورت معرفی ظرفیت های ویژه شهرستان از طریق ساخت مجموعه های تلویزیونی، داستانی و مستند تأکید کرد.

حسین عباسی در نشست هم اندیشی با تابش مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی اظهار کرد: شهرستان پیشوا از ظرفیت های خوبی به ویژه در زمینه گردشگری مذهبی و کشاورزی برخوردار است.

وی گفت: با وجود اینکه پیشوا مبدأ قیام ۱۵ خرداد سال ۱۳۴۲ است و همچنین علیرغم قرار گرفتن بارگاه ملکوتی حضرت جعفر بن موسی الکاظم (ع) برادر گرامی امام رضا (ع) در این شهرستان، متأسفانه هنوز بیشتر مردم، پیشوا را نمی شناسند.

فرماندار پیشوا افزود: باید با برنامه ریزی های دقیق به خصوص ساخت فیلم یا مجموعه های قوی تلویزیونی در رسانه ملی و سینما، پیشوا و نگاه انقلابی مردم این منطقه به صورت یک برنامه ملی ساخته و معرفی شود.

وی بیان کرد: ما نیز تا آنجا که بتوانیم کمک می کنیم تا این اتفاق مهم در سطح ملی به مرحله اجرا در بیاید.

عباسی با اشاره به اینکه شهرستان پیشوا قطب کشاورزی استان تهران و کشور محسوب می شود، افزود: این قابلیت ویژه نیز باید با بهره گیری از ابزار رسانه و به ویژه در قالب تلویزیون معرفی شده تا از این طریق زمینه توسعه گردشگری کشاورزی در شهرستان فراهم شود.

در این نشست هم اندیشی، مدیرعامل مرکز گسترش سینمایی مستند و مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی هم آمادگی خود را برای معرفی شهرستان پیشوا از زبان هنر اعلام کردند.

گفتنی است، در این دیدار رزاق کریمی از هنرمندان برجسته کشور، حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمایی مستند و تجربی کشور، امیر حسین طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیشوا، مجتبی شاهسوند، رضا کاشانی و حمید عجمی فیلمسازان محلی و کشوری نیز حضور داشتند.

ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,استانداری,یارانه,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران

 

 

ادامه مطلب...
فرماندار شهرستان ورامین گفت : به منظور بررسی وضعیت بازار و رسیدگی به شکایات مردمی، کانکس دستگاه های نظارتی اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت در میادین اصلی ورامین مستقر می شود.
 
حسین کاغذلو در جلسه ستاد تنظیم بازار و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در محل فرمانداری ورامین برگزار شد اظهار داشت: در آستانه ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و بازگشت حجاج بیت الله الحرام تقاضای خرید برخی از کالاها افزایش پیدا می کند لذا می باید علاوه بر تشدید نظارت، لوازم و کالاهای مورد نیاز به اندازه مایحتاج مردم تأمین شود.
 وی افزود: مسئولان موظفند تا با بررسی نیازهای شهرستان ورامین در سال گذشته و احصاء نیازهای امسال، نسبت به تأمین و افزایش ۲۰ درصدی مایحتاج ضروری مردم اقدام کنند.
 کاغذلو از استقرار کانکس دستگاه های نظارتی در میادین اصلی شهرستان ورامین خبر داد و افزود: در این کانکس ها، کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف حضور یافته و به شکایات مردمی در خصوص افزایش قیمت، کمبود اقلام، گرانفروشی، کم فروشی و ... رسیدگی می کنند.
 وی تأکید کرد: ورامین قطب کشاورزی و دامپروری استان تهران است لذا باید با عرضه مستقیم تولیدات کشاورزی،  کالاهای مورد نیاز مردم را با قیمت مناسب به مصرف کنندگان رساند.
 فرماندار ورامین با اشاره به لزوم توجه به رفع مشکل تولید کنندگان و فعالان حوزه اقتصاد گفت : مسئولان شهرستان ورامین موظفند تا ازتمامی ظرفیت های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای ایجاد بهبود و گره گشایی مشکلات واحدهای تولیدی گام بردارند.
 وی تصریح کرد: بسیاری از مشکلات تولید کنندگان در خود شهرستان قابل رفع است لذا مسئولان موظفند با سرکشی مداوم از واحدهای تولیدی، مشکل را در محل بررسی کرده و در صورت نیاز، به استان منتقل کنند.
 کاغذلو یکی از مشکلات واحدهای تولیدی را مربوط به امور مالیات اعلام کرد و از مسئولان اداره امور مالیاتی خواست تا با استفاده از اساتید مجرب، نسبت به برپایی کلاس های  آموزشی قوانین مربوط به مالیات اقدام کند.
 در این جلسه نظارت بر سوخت دریافتی واحدهای تولیدی جهت جلوگیری از قاچاق سوخت ،بررسی مشکلات مربوط به بخشودگی جرائم بیمه ای،بررسی مشکلات حوزه مالیات بر ارزش افزوده واحدهای تولیدی و صنعتی ،مشکلات مربوط به برق ،تلفن و گاز واحدها مورد بررسی قرار گرفت

ادامه مطلب...

حسین کاغذلو فرماندار ورامین به همراه تقوی معاون سیاسی انتظامی ،کارخانه معاون امور فنی و عمرانی، حیدری بخشدار جواد آباد ،خدادادی مسئول ترافیک فرمانداری و رستمی مسول بازرسی فرمانداری با حضور در دشت لار ضمن دیدار با عشایر به مشکلات آنان رسیدگی کرد .

دراین جلسه مقرر شد تا برای سهولت تردد عشایر یک دستگاه پل احداث و پنج دستگاه حمام خورشیدی در اختیار خانواده بزرگ عشایر ورامین قرار گیرد.

ادامه مطلب...
فرماندار شهرستان ورامین گفت : همزمان با هفته دولت، ۴۵ پروژ عمرانی در شهرستان ورامین افتتاح و عملیات اجرایی ۵ پروژه آغاز می شود.
 حسین کاغذلو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با هفته دولت، ۵۰ پروژ عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۱۰ میلیارد و ۸۹۹ میلیون تومان در شهرستان ورامین افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
 وی اظهار داشت: این پروژه ها در حوزه های منطقه برق، جهاد کشاورزی، آبفای روستایی، شهرداری، ورزش و جوانان، صنعت، معدن و تجارت، بخشداری، دهیاری ها و بنیاد مسکن است که در مجموع ۴۵ پروژه افتتاح و ۵ پروژه کلنگ زنی می شود.
 وی افزود: رفع پرباری و ضعف ولتاژ برق، اصلاح و بهینه سازی پست ۶۳ کیلوولت، اجرای آبیاری نوین در اراضی کشاورزی، پرورش قارچ، حفر و تجهیز چاه آب روستایی، تأمین برق و دیوار کشی حریم چاه های روستایی، احداث میادین، بوستان های محله ای، بهره برداری از سالن ورزشی، بهره برداری از واحدهای تویدی در حوزه رنگرزی و ریخته گری، بهره برداری از واحد اشتغال روستایی، اجرای طرح های هادی روستایی، و بهره برداری از پروژه های روستایی از جمله طرح های قابل افتتاح هفته دولت در ورامین است.
 وی بیشترین تعداد پروژه را مربوط به بنیاد مسکن، برق منطقه ای و جهاد کشاورزی اعلام کرد.
 وی تصریح کرد: با بهره برداری از این پروژه ها، برای ۴۰۲ نفر به صورت مسقیم شغل ایجاد می شود.
 کاغذلو گفت : در ایام هفته دولت عملیات احداث سالن چند منظوری روستای کلاته، واحد تولیدی چرم، مجتمع فرهنگی ورزشی، مجتمع فرهنگی بوستان جوان و مجتمع فرهنگی ورزشی شهرک فجر آغاز می شود.

ادامه مطلب...
فرماندار ورامین از اختصاص ۲۰۰ دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی این شهرستان خبر داد.

حسین کاغذلو روز چهارشنبه در دیدار با دکتر محسن مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های کشور که در محل فرمانداری ورامین صورت گرفت اظهار داشت: بر اساس اعلام مسئولان سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین، یک هزار و ۳۴۰ دستگاه مینی بوس و اتوبوس زیر نظر سازمان اتوبوسرانی مسافران را از شهرستان به مناطق مختلف تهران منتقل می کنند.
وی افزود: ۹۴ درصد از مجموع اتوبوس ها و مینی بوس های ورامین عمری بالغ بر ۳۵ سال و مابقی ۸ تا ۱۵ سال عمر دارند که این امر لزوم نوسازی ناوگان اتوبوسرانی ورامین را به ضرورتی اجتناب ناپذیر تبدیل کرده است.
وی تصریح کرد: با رایزنی های صورت گرفته، با مسئولان کشوری و استانی، ۲۰۰ دستگاه مینی بوس برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان اختصاص یافته که قرار است که با فراخوان عمومی، این خودروها به جوانان علاقمند به فعالیت در این حوزه واگذار شود.
کاغذلو گفت : این مینی بوس های با تسهیلات ارزان قیمت تک رقمی به متقاضیان واگذار می شود.

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس