آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

ادامه مطلب...
به پیشنهاد سایت شهرداری و بررسی تعدادی از کارشناسان این رسانه ، دکتر مسعود کرم زاده شهردار پرتلاش و دلسوز اوشان فشم و میگون، برای دومین سال متوالی به عنوان شهردار نمونه استان تهران در سال 1397 انتخاب و تقدیرنامه مربوطه توسط دکتر ملکوتی خواه و رضا نورمحمدی مدیر پرتال خبری شهرداری های کشور ، به ایشان تقدیم شد.

شهرداری اوشان فشم و میگون در حال حاضر با مدیریت دکتر مسعود کرم زاده به عنوان شهردار اداره می شود و وی توانسته است در مدت مدیریت جهادی خود و پس از بررسی و مطالعه ظرفیت ها و موقعیت منطقه، برنامه های زیرساختی و اثربخشی را برای این شهر ترسیم کند.

در این راستا با عنایت به شاخص‌هایی مانند:مدیریت اقتصادی قوی ، نظارت منطقی ، تکمیل پروژه های عمرانی ، رضایت‌مندی از نحوه پاسخگویی به مردم ، ملزم بودن پرسنل و مدیران  شهرداری نسبت به اجرای مصوبه‌های شورا و کمیته‌های نظارتی ، رعایت قانون در کمیسیون‌های ماده 13 و 14 و مناقصات و مزایدات ، در دسترس بودن مدیر و معاونان شهرداری ، همکاری دائمی و ارائه اطلاعات مورد نیاز به شورای شهر در کوتاه‌ترین زمان و انجام اقدامات به صورت جهادی ، به عنوان ملاک‌های انتخاب شهردارنمونه ، و با بررسی تعدادی از خبرنگاران و کارشناسان سایت شهرداری ، دکتر مسعود کرم زاده به عنوان شهردار نمونه استان تهران انتخاب شد.

درمتن تقدیرنامه آمده است:

جناب آقای دکتر مسعود کرم زاده

شهردارپرتلاش و دلسوز اوشان فشم و میگون

اندیشه و تلاش خادمان صدیق عمران و آبادی ایران زمین ، هیچگاه از یادها نخواهد رفت.خدای متعال را شاکریم که با درایت ومدیریت شایسته جنابعالی ، شاهد رشد و پیشرفت روزافزون شهر اوشان فشم و میگون در حوزه های مختلف هستیم.بدینوسیله به عنوان شهردار نمونه استان تهران در سال 1397 از دیدگاه سایت شهرداری انتخاب می شوید.درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق ومخلوق را به همراه داشته است.امیدواریم در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه ، کوشا و پویا باشید.

رضا نورمحمدی - مدیر پرتال خبری شهرداری های کشور

کرم زاده شهردار فشم , مسعود کرم زاده شهردار فشم , کرمزاده شهردار , مسعود کرم زاده شهردار , شهردار نمونه استان تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی

ادامه مطلب...

در دنياي امروز، از جمله عواملي كه منجر به رشد اجتماعي و تقويت روابط اجتماعي زنان مي شود، ورزش است. فعاليت هاي بدني و ورزشي به جهت نتايج روان شناختي چون تغيير نگرش ها، روابط انساني و كارآيي هاي اجتماعي، بهبود ادراك و پاسخ هاي حسي، توسعه سلامت روحي و جسمي، احساس آسودگي و آرامش بيشتر، تسكين نارسايي ها و اختلال هاي رواني و كسب مهارت هاي حركتي هم چنين اكتساب تجارب اخلاق و تقويت خودباوري حائز اهميت است.

ورزش هم چنين عامل رهايی از فشارها و تنش هاي روحي و مقابله با بحران های آسيب زای زندگی است.

ووشو يک هنر رزمي مدرن چينی است که پس از انقلاب کمونیستی در اين کشور براي ملي‌سازی هنرهای رزمي سنتي چيني ابداع و در آن انواع مختلف حرکتها براي سلامتي جسم و روح و دفاع شخصي در نظر گرفته شده‌ است.

در چين باستان از هنرهاي رزمي براي دفاع از سرزمين، خود يا خانواده و مقابله با دشمنان استفاده مي ‌شد. ووشو نه تنها يک ورزش سنتي چين، بلکه دربرگيرنده عناصر فلسفي، اخلاقي، زيباشناسي، پزشکي و نظامي است.

هر چند اين رشته رزمي، ورزش ملي چين محسوب مي شود اما امروزه به يک رشته بين المللي تبديل شده و نزديک به يک دهه گذشته نيز در ميان بانوان ايران توسعه يافته است.

ادامه مطلب...

نازنين بازدار از جمله ستارگان رشته ورزشی ووشو در بخش تالو مي باشد که در مسير کهکشانی شدن قرار دارد.وي متولد 1383 و 14 سال دارد و با سن کم ، عناوين متعدد جهاني ، آسيایی و کشوری را کسب کرده است.نايب قهرماني جهان با 2 مدال نقره در مسابقات جهانی بلغارستان در سال 2016 ، نائب قهرمان جهان با کسب يک مدال نقره و يک برنز در مسابقات جهاني برزيل در سال 2018 ، نائب قهرماني آسيا در مسابقات آسيايی چين در سال 2015 ، اولين و تنها دارنده مدال نقره جهاني در فرم سنلو در تاريخ ووشو ايران و ... از این جمله اند.

اميد است متوليان ورزش کشور و فدراسيون با حمايت هرچه بيشتر از نازنين و امثال وي که در سنين نوجواني ، افتخارات بسياري را براي جمهوري اسلامي ايران کسب کرده اند ، انگيزه اين ستارگان را براي صيد مدال هاي طلاي جهاني در آينده ، بيشتر نمايند.مهندس مجید مکی از نخبگان هنرهای تجسمی کشور از جمله شخصیت های فرهنگی - هنری می باشد که به عنوان مدیر برندینگ نازنین بازدار ، وی را یاری می نماید.سایت خبرورزشی برای خانم نازنین بازدار در مسابقات آسیایی مالزی ، آرزوی موفقیت دارد.

ادامه مطلب...

نازنین بازدار,نازنین بازدار قهرمان ووشو,نازنین بازدار ووشو,بازدار قهرمان ووشو,قهرمان ووشو ایران,نایب قهرمان ووشو جهان,نایب قهرمان ووشو آسیا

ادامه مطلب...
به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت، نمایشگاه گروهی نقاشی (نگارگری) شکوفه‌های آفتاب با حضور جمعی از مسئولان و هنر مندان علاقمند به هنر نقاشی 19 تیرماه سال جاری در فرهنگسرای رازی ورامین افتتاح شد.

این نمایشگاه در مجتمع فرهنگی و هنری قطب الدین رازی ورامینی با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و با حضور جعفر اردستانی رئیس شورای شهر ، طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، آسیه گونه زاده رئیس انجمن تجسمی ، مهندس مجید مکی از نخبگان هنرهای تجسمی کشور ، هنرمندان و علاقمندان به هنر نقاشی در تاریخ 19 تیرماه 98 افتتاح شد.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در حاشیه آیین افتتاحیه نمایشگاه گروهی نقاشی (نگارگری) شکوفه های آفتاب ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این نمایشگاه گفت: باید هنرمندان برای تولید آثار ماندگار و فاخر ملی مورد حمایت قرار گیرند تا هنر رشد و تعالی پیدا کند و شاهد اثرات مثبت فرهنگی آن در جامعه باشیم.

طاهری به استقبال خوب مردم از نمایشگاه اشاره کرد و افزود: با کمک هنر می‌توان هویت و ارزش‌های ملی را حفظ کرد و آن را به نسل‌های بعد انتقال داد که رسالت این مهم بر عهده هنرمند و ذهن خلاق او است.

آسیه گونه زاده مسئول انجمن  هنرهای تجسمی  و مسئول نمایشگاه گروهی نقاشی ( نگار گری) شکوفه های آفتاب نیز ضمن تشکر از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه گفت: برگزاری این نمایشگاه اقدام بسیار خوبی در راستای ایجاد انگیزه در سایر هنرمندان به ویژه بانوان بوده است و باید این گونه نمایشگاه‌ها تداوم داشته باشند.

گونه زاده افزود: در این نمایشگاه 47  اثر از 9 بانوی هنرمند و عضو انجمن هنرهای تجسمی شهرستان ورامین  با موضوع نگار گری و گل مرغ و با هدف  ترویج  این هنر در منطقه از 19 تیر ماه تا 23 تیرماه 98  از ساعت 11 الی 19 در معرض دید علاقمندان به هنر نقاشی می باشد.

ادامه مطلب...

سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک در محل فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و سالن سینما تک با برگزاری سه پنل تخصصی و همچنین ارائه مقالات دانشجویی و اهدای جوایز منتخبین پوستر پایان یافت .

مهندس مجید مکی مدیر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی این همایش ، با بیان این مطلب گفت:این رویداد ارزشمند توسط مؤسسه آموزش عالی ناصرخسرو و با مشارکت مؤسسه فرهنگی و هنری عرصه نقش ایرانیان با رویکردهای هنری، ارزشی، توسعه اجتماعی و توسعه پایدار در دو بخش علمی (مقالات) و پوستر فتوگرافیستی و با استقبال بسیار خوب مخاطبین ، برگزار شد.


وی ادامه داد:تعامل سازنده هنرمندان گرافیک و جامعه در ارتقا بخشی سطح سلامت جامعه، توجه نهادهای دولتی و غیردولتی به مدیریت و کنترل آسیب‌های اجتماعی، شناخت و معرفی آسیب‌های اجتماعی در طراحی گرافیک، نگاه نقادانه به آسیب‌های اجتماعی از منظر گرافیک، بازخوانی هویت فردی و اجتماعی انسان معاصر در قاب تصویر، تعاملات بین بخشی و بین رشته‌ای در کنترل آسیب‌ها و معرفی و شناسایی نسل جدید طراحان گرافیک ایران از اهداف اصلی برگزاری این رویداد هنری بود.

مجید مکی افزود:منصور مهرنگار رئیس سمپوزیوم ، پژمان دادخواه دبیر علمی و افسانه درویش دبیر اجرایی این سمپوزیوم بودند.

ادامه مطلب...
معاون فرماندار پاکدشت از ادامه توزیع گوشت ، مرغ و میوه با نرخ مصوب در سطح شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت علی علیمحمدی معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان پاکدشت در جمع اصحاب رسانه از توزیع نزدیک به ۲۰۰ تن سیب و پرتقال در پاکدشت خبر داد و گفت: در راستای اهداف دولت مبنی بر کمک به اقشار کم بضاعت و کارگر چون دیگر سنوات گذشته توزیع میوه شب عید انجام شد.


وی افزود: نزدیک به ۲۰۰تن سیب قرمز و پرتقال مرغوب با نظارت لحظه ی فرمانداری در مناطق کارگر نشین شهرستان توزیع گردید که آغاز آن از روزهای پایانی سال ۹۷ صورت پذیرفت.
علیمحمدی میزان توزیع میوه سال جاری را ۳ برابر سال های گذشته دانست و افزود: در نوروز سال گذشته ۶۰ تن میوه در بازار پاکدشت به منظور تنظیم بازار شب عید عرضه شد که رقم سال جاری ۳ برابر سالهای گذشته است و این سیاست تا زمان وجود تقاضا ادامه دارد و مختص روزهای عید نوروز نمی باشد.


معاون فرماندار پاکدشت از نظارت های دقیق برای رسیدن این اقلام به دست خانواده های هدف خبر داد و گفت: با وجود اینکه تا پنجم فروردین سردخانه ها تعطیل بودند اما مایحتاج میوه شب عید مردم پاکدشت تامین شده بود و هیچ وقفه ای برای توزیع در این امر ایجاد نشد، در مکان هایی که مردم توقع دریافت میوه شب عید را داشتند توزیع انجام و به دقت نظارت از سوی فرمانداری برای تحویل عادلانه انجام می پذیرفت.


وی در ادامه از پیگیری فرمانداری برای تحویل میوه سالم به دست مردم خبر داد و گفت: تاکید کردیم حتما میوه های خراب از دیگر میوه ها جدا شود و برای جلوگیری از ضرر میوه فروشان خسارات تامین می شد تا فشار بر مردم نباشد.
علیمحمدی در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر چگونگی توزیع مرغ در شهرستان و میزان توزیع آن گفت: مرغ تنظیم بازار صرفا به شهر تهران اختصاص داده شده بود که با رایزنی و پیگیری های بسیار توانستیم تا به این لحظه بیش از ۳۲ تن مرغ را در محله های هدف کارگر نشین و خانواده های کم بضاعت توزیع کنیم.


وی افزود: شهرستان های همجوار نیز پیگیر این موضوع بودند که با رایزنی شهرستان پاکدشت نیز رقم قابل توجهی نیز به شهرستان های همجوار برای توزیع در میان مردم قرار گرفت که از این بابت بسیار خوشحال هستیم.


معاون فرماندار شهرستان پاکدشت بیان کرد: گوشت قرمز نیز از اقلام دیگری است که تاکنون توسط فروشگاه های زنجیره ای در بین مردم توزیع  شده و به غیر از آن ۳۲تن، گوشت قرمز نیز در بین ۲۰۰۰۰ هزار کارگر شهرک صنعتی توزیع گردید.


علیمحمدی از ادامه روند توزیع مرغ و پیگیری برای دریافت و توزیع گوشت قرمز خبر داد و گفت: این روند توزیع مرغ ادامه دارد و بعد از تعطیلات نیز میزان قابل توجهی وارد بازار می شود تا اقشار کم بضاعت و کارگر بتوانند با خیال آسوده این اقلام را تهیه کنند؛ ما از میزان توزیع شده راضی نیستیم و همچنان برای دریافت سهمیه بیشتر برای رفاه حال بیشتر مردم تلاش می کنیم.

فرمانداری پاکدشت,فرماندار پاکدشت,فرمانداری شهرستان,فرماندار شهرستان,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...
مراسم تقدیر پایان سال ۹۷ از خبرنگاران حوزه فرمانداری شهرستان قرچک، عصر شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ به همت مینا شمس مدیر روابط‌عمومی فرمانداری ، با حضور بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری، علی‌رضا جعفری معاون سیاسی امنیتی و الله‌بخش حبیبی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی قرچک، بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای شورای اطلاع‌رسانی شهرستان قرچک در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مدیر روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: سال ۹۷ با تمام سختی‌ها گذشت و جا دارد از همه خبرنگاران بی‌ادعا بابت انعکاس مطلوب اخبار شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

مینا شمس اضافه کرد: خبرنگاران برای مردم شهرستان و سراسر استان و حتی کشور اطلاع‌رسانی می‌کنند نه برای شخص فرماندار یا مدیر روابط‌عمومی و… چراکه اعتلا و اقتدار شهرستان مهم است، نه مسائل شخصی و جناحی و…؛ بنابراین باید عملکرد صحیح و بی حاشیه خبرنگاران تحسین شود.

سپس سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک بیان کرد: سال ۹۷ دارای فراز و نشیب‌های زیادی بود که خبرنگاران به‌عنوان ارکان دموکراسی، وظیفه مهم انعکاس خوب اخبار و روشن شدن اذهان مردم را بر عهده داشتند.

بهمن خطیبی ادامه داد: خبرنگاران ارکان اصلی جامعه هستند، چراکه باید مقابل رسانه‌های معاند قد علم کنند و این امر با اتحاد و یکدلی ممکن می‌شود.

وی تصریح کرد: اصحاب رسانه باید صادقانه و عادلانه عملکردها را انتشار دهند و سعی کنند که در حوزه نقد سالم وارد شوند و البته چون جامعه نیاز به امیدواری و نشاط دارد، نیمه‌های پر لیوان‌ها را ببینند به مردم اطلاع‌رسانی درستی داشته باشند.


خطیبی افزود: اخبار و تحولات منطقه‌ای باید به‌صورت واحد انعکاس داده شود و خبرنگاران و مسئولان باید به سمتی بروند که فارغ از دیدگاه‌های جناحی و شهرستانی، به مطرح‌شدن کل منطقه دشت ورامین و جنوب استان تهران در سطح کشور و استان بیندیشند.

وی اضافه کرد: باید از ظرفیت‌های عالی خبرنگاران برای رشد و توسعه همگانی جنوب استان تهران گام برداشت و طرح مسائل تفرقه‌آمیز توسط اصحاب رسانه نمی‌تواند خوب و منطقی باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک تأکید کرد: همه باید با همکاری یکدیگر بتوانیم دنبال اصل خدمت رسانی باشیم و درگیر حواشی نباشیم چراکه امروز جامعه نیاز به امیدواری و جنب و جوش دارد و به همین دلیل نیز نباید بین سطوح مختلف جامعه اختلاف بیفتد.

وی اضافه کرد: شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران باید اتحاد بیش از پیش داشته باشند تا با همکاری یکدیگر بتوانیم باعث پیشرفت منطقه شویم.

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک با تقدیر از عملکرد خوب شمس در روابط‌عمومی فرمانداری گفت: این واحد در ماه‌های اخیر عملکرد مطلوبی داشته و رتبه دوم استان تهران را کسب کرده است.

وی افزود: قرچک در بسیاری از ساختارها در بین ۱۶ شهرستان استان تهران حتی در برخی موارد رتبه سیزدهم تا پانزدهم را کسب کرده است اما این‌که در حوزه روابط‌عمومی رتبه دوم استان را کسب کرده، هم نشانه شایستگی مدیر روابط‌عمومی است و هم نشانه هم‌کاری مؤثر رسانه‌های شهرستان که اخبار و اطلاعات مهم را انعکاس داده‌اند.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

 ادامه مطلب...

کثرت خبرنگاران در منطقه جنوبشرق استان تهران که شهرستان های ورامین ، پیشوا ، پاکدشت و قرچک را در بر میگیرد ، سبب افتخار و تعالی فرهنگی برای این مناطق و استان تهران می باشد.هرچند همواره اختلاف عقاید اندکی در بین این عزیزان وجود داشته است ، ولی هیچگاه عاملی برای عدم انعکاس به موقع و صحیح اخبار و گزارشات مربوط به فعالیت های ادارات و سازمان ها به شهروندان نبوده است.ارتباط مستمر ، برگزاری جلسات مختلف هماهنگی ، ابراز محبت نسبت به یکدیگر ، تبادل اخبار و درج آنها در رسانه های تحت پوشش ، تشکیل تیم های ورزشی خبرنگاران و .... از جمله شواهدی است که حداقل وحدت ظاهری را در بین اصحاب رسانه در این مناطق را نشان می دهد.

 ادامه مطلب...

روزهای پایانی تحصیل در حوزه علمیه فتحیه مروی تهران

اینجانب رضا نورمحمدی 50 ساله متولد دی ماه 1347در شهرستان ورامین و رشد یافته در شهرستان پیشوا و خیابان پیروزی تهران ، دارای مدرک کارشناسی ژئومورفولوژی ، سابقا" "مدیردایره مطبوعاتی اداره کل روابط عمومی وزارت تعاون  و مسئول بولتن رسانه ای مهندس شافعی وزیر سابق تعاون ، روحانی حوزه علمیه تهران ، دبیرحق التدریس سابق آموزش و پرورش ، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی هنروران جوان کشور ، سرمربی سابق تیم ملی فوتسال نونهالان کشور سوریه ، سرمربی تیم فوتسال هنرمندان نوجوان ایران و فعلا" " کارمند افتخاری سازمان حج و زیارت و مدیر پرتال های خبری "ایرانگردی ، خبرتهران ، خبرورزشی و گردشگری" می باشم.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 

در حضور حضرت آیت الله العظمی شیخ یوسف صانعی قبل از مراسم عمامه گذاری در سال 1377

 

از تیرماه 1371 یعنی از 25 سال پیش  با تشویق و راهنمایی آقای فیاض حیدری که از پیشکسوتان خبری منطقه می باشند ، به عرصه خبرنگاری قدم نهادم.با معرفی ایشان در مرداد همان سال به دریافت کارت خبرنگاری رسمی از سرویس شهرستانهای روزنامه وزین"اطلاعات" نائل شدم که در آن زمان برای هر خبرنگار تازه کاری ، افتخاری بس بزرگ محسوب می شد.در آذرماه همان سال به دعوت حضرت حجت الاسلام سیدهادی خامنه ای صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه جهان اسلام(حیات نو) که فرزند ایشان از شاگردان دوره راهنمایی اینجانب در مدارس منطقه 12 آموزش و پرورش تهران بودند ، به فعالیت در ستون شهرستانها پرداختم که کارت خبرنگاری آن روزنامه ، ارزشی خاص در محافل سیاسی آن زمان داشت.در دی ماه سال 1371 نیز همزمان در ماهنامه اجتماعی فرهنگی "آذرمهر"به عنوان خبرنگار مشغول شدم .در سال 1372 با نشریات معتبر دیگری همچون "فرهنگ آفرینش ، دنیای ورزش  و ورامین و توسعه" و در سال 1373 با "گنبد کبود ، مجله روزهای زندگی ، ابرار ورزشی ، مجله ایران جوان" و از سال 1384 تا 1388 با"استقلال جوان ، نود ، خبرورزشی ، هدف ورزشی و روزنامه جوان" ادامه همکاری دادم.از ابتدا تاکنون به عنوان خبرنگار پاره وقت و افتخاری ، صدها خبر و گزارش و مقاله از اینجانب در مطبوعات مختلف درج گردیده است.از سال 1390 نیز وارد فضای مجازی شده ام که هنوز ادامه دارد و با یاری همسرم (خانم عطیه مومنی) پرتال های خبری "خبرتهران و ایرانگردی ، خبرورزشی و گردشگری " را بدون هیچ کمکی و فقط با کسب درآمد از آگهی های بازرگانی اداره می نمایم.

ادامه مطلب...

رسیدگی به امور هتل های اقامت حجاج در مکه و مدینه از سال 1391 تاکنون

ادامه مطلب...

مدتی است که تعدادی از مسئولین و مدیران روابط عمومی ادارات ، بدون عنایت به پیشکسوت بودن برخی از همکاران از نظر سنوات کاری و فعالیت ، برای دعوت از این افراد در مراسم تجلیل از خبرنگاران و جلسات مختلف کوتاهی می کنند. از جمله این افراد می توان به آقای حسن فرازمند ، اکبرسلیمانی و ابوفیاض حیدری و همچنین اینجانب نام برد.یعنی بعد از آقایان فرازمند ، سلیمانی و ابوفیاض حیدری ، اینجانب و آقای علیرضا مهدیزاده از نظر سنوات کاری و فعالیت خبری ، از خبرنگاران قدیمی حاضر در عرصه فعلی رسانه های منطقه می باشیم و دوستان سن و سال دار دیگرمان ، بعدها وارد این عرصه شده اند.اما همان طور که عزیزان همکار در جریان می باشند ، بنده هیچ گاه در این مورد فخر نفروخته و ارادتمند همه همکاران عزیز بوده ام و ارتباطات اندک من با خبرنگاران منطقه در طول این سالها یکی به دلیل فعالیت خبری من در جراید کشوری در تهران ، شرکت در مسابقات ورزشی کشوری از سوی روزنامه ابرار ورزشی و مجله دنیای ورزش و دیگری به حضور خبری ام در دیگر شهرهای استان  و در نهایت به سفرهای مکرر بنده به کشورعربستان سعودی از سوی سازمان حج و زیارت و کشور سوریه به عنوان مربی فوتسال(قبل از جنگ با داعش) بازمی گردد.

ادامه مطلب...

روابط من با خبرنگاران جوان منطقه همواره مطابق با سن آنها بوده و حتی با تطبیق ظاهر خود ، از آنها بیشتر جوانی می کنم تا محبت بین ما بیشتر گردد.علیرغم محبتی که ادارات مختلف در طول سالیان اخیر از امثال بنده در مراسم متعدد ابراز کرده اند ، عدم دعوت از سوی برخی ادارات در هفته گذشته که در انعکاس اخبار و تصاویر فعالیت های آنان به ویژه در سه سال اخیر در سایت خبرتهران هیچگاه کوتاهی نکرده ام ، موجب تکدر خاطر شد و این بیشتر نشان از دعوت رفاقتی دارد تا قدردانی از خبرنگارانی که مخلصانه منعکس کننده اقدامات آنان بوده اند.به قول یکی از همکاران قدیمی "چرا ما خبرنگاران این منطقه حرمت همدیگر را در باطن هم نگاه نمی داریم و همیشه در ظاهر رفاقت به خرج می دهیم و در مقابل دید مسئولین به هم اهانت می کنیم."

ادامه مطلب...

برخی خبرنگاران جوان که بعضا" نیمی از سابقه کاری پیشکسوتان را نیز ندارند ، با برخی اقدامات نسنجیده و یا دخالت و پیشدستی در امور مختلف ، خود را برتر از موسفیدهای خبری قلمداد می کنند و حتی در بعضی موارد از درج مطالب ارسالی از سوی پیشکسوتان به بهانه های مختلف خودداری می کنند.ممکن است تعدادی از خبرنگاران جوان در کسب مدارک علمی در علوم ارتباطات و روزنامه نگاری نسبت به موسفیدهای خبری دارای امتیاز باشند ، اما این دلیل نمی شود که به تجربیات عملی و سنوات کاری این عزیزان بی اعتنایی شود. مگر ما چند سال عمر می کنیم که بعضا" دل همدیگر را می شکنیم و چه درآمد هنگفتی از کار رسانه ای نصیب ما میشود که این گونه به همدیگر بی اعتنایی می کنیم و هر یک خود را از دیگری برتر می داند ، آن چنان که گویی خبرنگار شبکه های بین المللی میباشند.تعدادی از خبرنگاران جوان منطقه که سن آنها زیر 30 سال می باشد ، حتی در سلام کردن به پیشکسوت ها سبقت نمی جویند و در انتظار سلام از سوی ما هستند و حتی گاه از سوی برخی ادارات منطقه ، به نام نماینده خبرنگاران برای مراسمات و سفرهای مختلف انتخاب و معرفی می شوند.این افراد هم اکنون به دلیل اینکه قصد دارند راه صدساله را یک شبه طی نمایند ، دچار مشکلاتی نیز شده اند.آیا فکر نمی کنند زمانی هم آنان به سن ما خواهند رسید و انتظار احترام و حرمت صنفی ، از دیگران را خواهند داشت؟

ادامه مطلب...

اگر راست می گویید دست در دست هم دهید و مشکلات صنفی خود را رفع نماییم و برای رفع معضلات زندگی یکدیگر ، دست یاری دراز کنیم و برای رفع مشکلات مردم ، از مدیران ادارات پاسخ بخواهیم و پیگیر مطالبات اهالی منطقه از مسئولین باشیم.نمونه زیبایی از این دست ، 2 سال قبل و در اجتماع خبرنگاران و تعدادی از مدیران منطقه در سالروز تولد و بزرگداشت آقای فیاض حیدری روی داد که جای تحسین و قدردانی دارد تا دوستان با شادی و مهربانی در کنار یکدیگر و دست در دست مدیران منطقه ، با روحیه ای مضاعف به فعالیت بپردازند.امید است همکاران گرامی با عنایات به موارد گفته شده ، سبب دگرگونی اساسی در جمع یاران خبری خود گردند.انشاءالله

@رضا نورمحمدی

 

 

 

ادامه مطلب...

روزهای معلمی در مدارس پیشوا - دبستان سعید - سال 1373 

بیشتر این دانش آموزان هم اکنون 32 سال سن دارند


ادامه مطلب...

دوران دبیری در دوره راهنمایی به همراه شاگردانم و مسئولین مدرسه - منطقه ده تهران

 

ادامه مطلب...

دبیر نمونه درمنطقه ده تهران - سال 1375

 

ادامه مطلب... 

 

ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

انعکاس مربیگری تیم ملی فوتسال کشور سوریه توسط رضا نورمحمدی در مطبوعات عربی

 

ادامه مطلب...

انعکاس مربیگری تیم ملی فوتسال کشور سوریه توسط رضا نورمحمدی در مطبوعات عربی و حمایت وزیر ورزش و جوانان و وزیر آموزش و پرورش کشور سوریه

 

 ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 رضا نورمحمدی , نورمحمدی خبرنگار , رضا نورمحمدی خبرنگار , عطیه مومنی , رضانورمحمدی , رضانورمحمدی خبرنگار

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/IMG_0022.jpg'
There was a problem loading image 'images/IMG_0022.jpg'

ادامه مطلب...

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران گفت: کلاس آموزشی سلامت جسمانی باحضور همکاران شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران در محل نمازخانه ستاد این شرکت برگزار گردید.

مرتضی فخاری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: کلاس آموزشی سلامت با موضوع پیشگیری از بیماریهای قلبی و عروقی برگزار گشته  و طی این دوره مطالب و دانستنی هایی در این زمینه توسط پزشک معتمد شرکت  دکتر ایمانی  برای حاضرین ارائه شد.

در ادامه افزود: این کلاس آموزشی با هدف ارتقای آگاهی کارکنان در خصوص پیشگیری و وقوع ناراحتی های قلبی وعروقی و همچنین افزایش ضریب سلامت جسمی و روحی آنان تشکیل گردید.

وی همچنین از برگزاری کلاس آموزشی سلامت در سطح امورات شهرستان های تحت پوشش شرکت آبفای جنوب شرقی خبر داده است.

ادامه مطلب...
آیین معارفه مدیرکل جدید ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم با حضور شهردار برگزار شد.
آیین معرفی مهدی کلانترزاده به عنوان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و تکریم حسین ایرانمنش سرپرست و حمیدرضا عابدی خرسند مدیرکل سابق این اداره کل با حضور دکتر سقائیان‌نژاد شهردار، معاونین، شهرداران مناطق، مدیران سازمان‌ها و مدیران کل شهرداری در سالن جلسات دفتر شهردار برگزار شد.

حمیدرضا عابدی خرسند از مردادماه سال ۱۳۹۵ از سوی شهردار قم به عنوان مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری منصوب شد و حسین ایرانمنش نیز مهرماه امسال پس از وی به عنوان سرپرست این اداره کل انتخاب شد.

مهدی کلانترزاده مدیرکل جدید اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم پیش از این به عنوان رئیس اداره اطلاع‌رسانی و تشریفات در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها فعالیت می‌کرده است.

در حکم شهردار قم خطاب به کلانترزاده اهتمام در اطلاع‌رسانی صحیح،‌ مستمر و به موقع از خدمات،‌ فعالیت‌های حوزه‌های مختلف شهرداری،‌ از طریق برقراری ارتباط موثر و دوسویه با رسانه‌های عمومی، بهره‌گیری از ظرفیت‌های رسانه‌های فضای مجازی،‌ پاسخگویی سریع به ابهام‌ها،‌ مدیریت و نظارت مستمر بر پایگاه‌های اطلاع‌رسانی الکترونیک،‌ انتشارات و نشریات بخش های مختلف،‌ انجام اقدامات مرتبط جهت تعظیم شعائر و مناسبت‌های ملی مذهبی،‌ پیگیری ارتباط مدیران با شهروندان در مسیر افزایش سرمایه اجتماعی شهرداری و توسعه دیپلماسی شهری و ایجاد تعاملات سازنده با شهرداری های شهرهای اسلامی و فرهنگی،‌ ضمن هماهنگی و هم‌سویی با سایر حوزه های شهرداری در چهارچوب سند چشم‌انداز قم ۱۴۱۴ و برنامه راهبردی قم ۱۴۰۰ جزو چهارچوب های فعالیت آینده این اداره کل و موارد مورد انتظار ذکر شده است.

حمیدرضا عابدی خرسند در این جلسه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دوره مسوولیت وی در اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم، از مشارکت و همکاری بخش‌های مختلف شهرداری با این اداره کل تقدیر کرد.
حسین ایرانمنش نیز از اعتماد شهردار قم در دوره مسئولیت در جایگاه سرپرستی این اداره کل را به عنوان فرصتی ارزنده برای خدمت به مردم تقدیر کرد.

مهدی کلانترزاده مدیرکل جدید ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم هم با تأکید بر اینکه روابط عمومی باید زبان صادق و حرفه‌ای برای انعکاس خدمات و فعالیت‌های مدیریت شهری باشد تصریح کرد: وقتی شهرداری در شهر کار انجام ندهد کار روابط عمومی بسیار آسان خواهد بود اما در حال حاضر با حضور دکتر سقائیان‌نژاد در صدر جایگاه مدیریت شهری، تیمی فعال و پرتلاش در شهرداری کار می‌کند و این شرایط اقدامات رسانه‌ای گسترده ای می طلبد.

دکتر سقائیان‌نژاد هم در این جلسه انسجام و یکپارچگی در کار شهرداری را بسیار مهم دانست و اذعان کرد: یکی از وظایف اصلی روابط عمومی شهرداری همین برقراری انسجام و هماهنگی در شهرداری و اطلاع‌رسانی بیرونی است.

وی افزود: روابط عمومی سازمان‌ها و مناطق شهرداری باید با روابط عمومی مرکز هماهنگ بوده و به گونه‌ای عمل نشود که مردم از فعالیت‌ها احساس ناهماهنگی و دودستگی در شهرداری داشته باشند؛ چراکه این روند کار شهرداری را با مشکل مواجه کرده و نامبارک است.

شهردار قم حراست از کیان شهرداری و تغذیه واحدهای مختلف آن را جزو دیگر وظایف روابط عمومی دانست و افزود: در دوره‌های قبل مدیریتی اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شاهد نوآوری‌ها و اقدامات گسترده‌ای بودیم و امیدواریم مدیر جدید با نگاه اسلامی که دارد بتواند برنامه‌های خوبی را در این مجموعه اجرایی کند.

در پایان این جلسه از تلاش های حمیدرضا عابدی خرسند و حسین ایرانمنش در دوره مسئولیت در اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم تقدیر شده و حکم مسئولیت مهدی کلانترزاده در این اداره کل توسط شهردار قم به وی تقدیم شد.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

ادامه مطلب...
مراسم ارتحال حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی حسینی نژاد با حضور مردم و مسئولین شهرستانی و ‏استانی در مصلی الغدیر شهرستان نور و محمودآباد برگزار گردید.‏

حجت الاسلام احمدی ضمن تسلیت به بیت محترم این عالم فرزانه و تقدیر و تشکر از مردم عزیز و مسئولین استانی و شهرستانی گفت: این مجلس به مناسبت بزرگداشت تجلیل از یک عالم فرزانه ، مجاهد در راه خدا، شخصیتی که در طول سالهای متمادی در عرصه تبلیغ و ترویج دین و مسئولیت های گوناگون، خدمات شایان توجهی را از خودشان به یادگار گذاشتند و برای بزرگداشت آن مقام ارزشمند در این مکان مقدس، (مصلی الغدیر) مراسمی برگزار شده است. در عظمت یک عالم فرزانه، یک مجاهد خستگی ناپذیر باید ساعت ها وقت گذاشت تا مطالبی را خدمت شما بزرگان تقدیم کرد. این عالم بزرگوار که در یک دوره از نمایندگی در خدمت شما مردم شهرستان نور و محمودآباد انجام وظیفه کرد و همچنین در قامت مسئولیت عقیدتی سیاسی نیروی هوایی ارتش و نیروی انتظامی،  شاگردان با کفایتی را تحویل این مرز و بوم داد که هر کدام از آنها برای حفظ امنیت و آسایش و تمامیت ارضی این کشور تلاش زیادی کردند.

امام جمعه شهرستان نور افزود: حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی حسینی نژاد یک چهره ی برجسته مردمی و در حقیقت یکی از علمای عملگرا بود. همچنین حضور شما در این جلسه و جلساتی که در تهران و قم از طرف علمای نوری مقیم قم و همچنین در بخش چمستان و دیگرانی که اعلان آمادگی کردند که برای تجلیل از این عالم فرزانه بتوانند عرض ارادت کنند خود نشان از این دارد که مردم به روحانیت علاقه مندی وافر دارند، عالمان دینی را پناهگاه و محرم خود می‌دانند و آنها را بهترین مرشد و راهنما در عرصه پیدا کردن خط صحیح اسلام ناب محمدی می دانند.

احمدی اظهار کرد: وقتی که شما در نگاه به تاریخ، حماسه و مجاهدت و تلاش های خستگی ناپذیر  روحانیت در خط اسلام و مکتب سرخ علوی و حسینی را مطالعه کنید، می بینید تمام دغدغه ی علما این بود که اسلام و برنامه های دینی را در هر عصر و زمان، حمایت و حفاظت کنند و از حقوق و منافع مردم دفاع کنند و در مقابل نظام سلطه تمام قد بایستند و مبارزه کنند. علمای دینی همانند ستارگان آسمانند.

وی گفت: از روحانی و عالم بزرگ این منطقه، یکی از شخصیت های بزرگ، علامه امینی  که از سرآمدهایی در عرصه اثبات امامت و ولایت امیرالمومنین علی (ع) است که  کتاب الغدیر را نوشت ،سراسر این کتاب اثبات امیرالمومنین و امامان بعد از امیرالمؤمنین است. سید مهدی حسینی نژاد یک دوره نمایندگی را بعهده داشت اما با عزت، شرف و با شخصیت و واقعا یک معلم اخلاق بود. یک شخصی که قبل از انقلاب بعنوان یک روحانی مبارز در جای جای این کشور، مخصوصا در آگاه بخشی این منطقه تلاش کرد و با برنامه ریزی های بعد از انقلاب و با مسئولیت های مختلف به این نظام و این کشور خدمت کرد. تمام دغدغه ایشان ترویج برنامه های فرهنگی و دینی بود و هدفش تنها این بود که جوان ها در این مسیر دینی قرار بگیرند.  نسبت به حوزه علمیه و احداث آن در شهرستان نور واقعا دغدغه داشتند. امروز با همه ی حجمه های تبلیغات دشمن ما باید این جایگاه ها و مراکز دینی را احیاء کنیم. امام جمعه شهرستان نور در پایان گفت: ما نمیتوانیم گوشه ای از بزرگواری ایشان را بیان کنیم و تنها میتوان در وصف ایشان به آیه شریفه (ما رایت الی جمیلا) اشاره کرد

و هر انچه که بنده از این شخصیت بزرگوار دیدم خوبی ها و دغدغه ها و برنامه های دینی است. ایشان با وجود بیماری سخت دست از برنامه های دینی و فرهنگی بر نداشت. وی با وجود اینکه یک شخصیت سیاسی بود و مسئولیت سیاسی در کشور داشت، آخوندی و مسجد داری و برنامه هایی که باید یک طلبه و یک روحانی انجام بدهد قطعا آن را فراموش نکرد. ان شاءالله خداوند این عالم فرزانه را با سیدالشهدا،  امیرالمومنین و  اجداد طاهرینش محشور فرماید .

دکتر سید مرتضی حسینی نژاد برادر مرحوم حجت الاسلام سید مهدی حسینی نژاد گفت: سید مهدی حسینی نژاد در دوره دوم مجلس شورای اسلامی نماینده مردم فداکار و متدین نور و محمود آباد بودند و در این مدت خدمات شایسته ای رو به مردم عزیز و غیور نور و محمودآباد داشتند. ایشان  باتوجه به اینکه اوایل انقلاب بود؛ دغدغه بسیار زیادی نسبت به روستاهایی که از آب و برق و سایر امکانات رفاهی محروم بودند داشتند و تمام تلاش خودشان را برای احیاء و عمران و آبادی این روستاه ها بکار گرفتند. در کنار این خدمات همواره سعی می کردند در تمام ابعاد به نور و محمودآباد توجه داشته باشند. ضمن اینکه در این اواخر مخصوصا موسس هیات کانون مذهبی بخش بلده و نور بودند و بیش از چهل روستا از توابع بخش بلده را  تحت پوشش این هیات مذهبی قرار دادند. در روز اربعین از همه مردم شهرستان نور و محمودآباد و بخش بلده دعوت عمومی بود که در آن اجتماع هشت هزار نفری روز اربعین سیدالشهدا جمع می شدند و یک مظهری از اتحاد و وحدت را در آن جلسه به نمایش می گذاشتند. در کنار جمله خدمات بارز ایشان، احیای حوزه علمیه شهید شیخ فضل الله نوری در بخش بلده بود که بیش از 195 سال متروکه شده بود که در حال ازبین رفتن بود و بعضا در صدد این بود که تبدیل به موزه بشود ولی با پیگیری ایشان، و با حساسیت ایشان تمام تلاش بر این شد که احیاء بشود که الحمدالله احیاء شد و این سالهای اخیر، چندین سال است که طلاب علوم دینی در این مرکز اجتماع می کنند و تحصیل علم می کنند و یک صفا و نورانیت دیگری در حوزه علمیه مرحوم شیخ فضل الله نوری رحمت الله علیه امروز ایجاد شده است. زحمات و خدمات ایشان در تمام زمینه ها، حتی در زمینه تعالیف کتب های متعددی که از خودشان به یادگار گذاشتند؛ کتابی درباره جلوه ای از فروغ قرآن، کتابهای فقهی متعددی از جمله قصاص در اسلام، سقوط قصاص یا سقوط قصاص در اسلام و همینطور کتابهایی که در رابطه با مواعظ امیرمؤمنین علی (ع) به حضرت مالک اشتر و سایر کتاب های متعددی که ایشان مکتوب کردند امروز از ایشان به یادگار مانده است. امیدواریم که انشالله همیشه نام ایشان زنده باشد و ما همیشه بتوانیم این راه ایشان را همواره ادامه بدهیم و مستدام باشیم.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس