آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

ادامه مطلب...

فروش بهترین انارهای ارگانیک و اصلاح شده در روستای عباس آباد لرنی با مدیریت آقای حسین لرنی , همچنان با استقبال از سوی اهالی مناطق پاکدشت , ورامین , پیشوا و قرچک روبرو می باشد.عباس آباد لرنی از سال های گذشته , به عنوان قطب انار در شهرستان پاکدشت مطرح بوده است و باغ انار آقای حسین لرنی در ابتدای ورودی این روستا , بهترین و مرغوب ترین انار را از سال 1390 به بازار فروش عرضه کرده است.

ادامه مطلب...

استاد لرنی در سال 1335 در این منطقه به دنیا آمد.وی پس از 30 سال دبیری و مدیریت در آموزش و پرورش , در ایام بازنشستگی و با همراهی فرزندانشان به کاشت مرغوب ترین نژادهای نهال انار اقدام کردند.ایشان بدون استفاده از سموم و کودهای شیمیایی , به برداشت محصولات باکیفیت در سال های اخیر اقدام کرده است که با تحسین کارشناسان حوزه کشاورزی روبرو شده و استقبال مردم برای خرید را به همراه داشته است.

 ادامه مطلب...

آدرس:استان تهران.ورامین.کمربندی پاکدشت(جاده تیغاب) - کیلومتر 5 - ابتدای روستای عباس آباد لرنی - باغ آقای حسین لرنی

تلفن های تماس: 09382322584 - 09124094518

 ادامه مطلب...

بهترین انار پاکدشت,بهترین انار ورامین,بهترین انار پیشوا,انار عباس آباد لرنی,انار حسین لرنی

ادامه مطلب...
دکتر نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت پیگیری و بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان مردم پیشوا ساعت 10 صبح در این شهرستان حضور یافت.


دکتر امینی مدیر شبکه بهداشت و درمان هدف از سفر وزیر بهداشت به شهرستان پیشوا را بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی به عنوان مرکز معین شهرستان پیشوا،بررسی احداث بیمارستان 96 تخت خوابه، تکمیل پروژه ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قلعه سین ، ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی یوسف رضا، احداث دو پایگاه اورژانس جدید و تجهیز درمانگاه شبانه روزی شهید مهتدی اعلام کرد و گفت این موارد جزو درخواست ها و مطالبات مردمی نیز می باشد.
دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در سفر خود در شهرستان پیشوا ضمن بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی به عنوان مرکز معین شهرستان پیشواو بازدید از ساختمان نیمه کاره بیمارستان دانشگاه آزاد، به دیدار ام الشهدا حاج خانم جنیدی رفت و در محضر ایشان به جمع بندی برنامه های خود در این سفر یک روزه پرداخت. دکتر نمکی با نگاهی ویزه به وضعیت بهداشت و درمان شهرستان پیشوا را به عنوان گوشواره استان تهران مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید مسئولان شهرستانی و دانشگاهی از جمله عباسی فرماندار، حاج آقا باقری امام جمعه ، دکتر نقوی نماینده مردم در مجلس، دکتر جان بابایی معاون وزیر، دکتر زالی رئیس دانشگا علوم پزشکی شهید بهشتی، دکتر بهادری معاون بهداشت دانشگاه، دکتر امینی مدیر شبکه بهداشت و درمان و دیگر مسئولان ،  وزیر بهداشت و درمان را همراهی کردند.
نتایج سفر وزیر بهداشت و درمان درنشست پایانی که در منزل حاج خانم جنیدی برگزار شد به شرح ذیل می باشد:
- قول مساعد جهت ساخت بیمارستان پس از تعین و تکلیف با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین –پیشوا
- قول مساعد در خصوص تامین بودجه درمانگاه شبانه روزی مهتدی و نگاه ویژه به آن از زاویه درمان
- مساعدت با ساخت مرکز خدمات جامع روستایی یوسف رضا
- تکمیل مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قلعه سین به صورت تعویض پیمانکار و یا مصالحه با پیکانکار فعلی جهت تسریع در ساخت پروژه
- مساعدت در خصوص تجهیز ناوگان اورژانس 115 با یک دستگاه آمبولانس
-  برآورد بودجه جهت ساخت دو پایگاه اورژانس جدید جاده ای و شهری
- پیگیری احداث مرکز دیالیز و تجهیزات مورد نیاز آن
- پیگیری واگذاری زمین سه هزار متری اهدایی آقای قارونی واقع در بولوار شهید مهتدی از مجمع خیرین سلامت استان به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و تخصیص اعتبار و بودجه بابت ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شهری - روستایی

استانداری,شبکه بهداشت پیشوا,فرمانداری ,وزارت,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی,ایرانگردی,گردشگری,بلیت,خبر تهران,خبرتهران,اداره کل تهران, قیمت ارز, قیمت دلار, بخشداری , دهیاری, شورای اسلامی شهر, پرسپولیس, استقلال, بهترین هتل, هتل ارزان, بهترین رستوران,ایرانگردی,  گردشگری,شهرداری,یارانه

ادامه مطلب...


سید محمد جواد مرتضوی در نشست خبری بیست و هفتمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی ایران که قرار است از ۱۳ تا ۱۷ آبان ۹۸ در هتل المپیک تهران برگزار شود، اظهار داشت: در زمینه اعمال جراحی گران قیمت، می بایست گایدلاین مشخص داشته باشیم.

وی افزود: این گایدلاین باید شامل حین عمل و بعد از جراحی و همچنین عارضه های بعد از عمل باشد.

مرتضوی با عنوان این مطلب که برای تهیه گایدلاین کشوری جراحی های گران قیمت در کشور باید از روش های علمی استفاده کنیم، ادامه داد: انجمن جراحان ارتوپدی ایران، تنها انجمن علمی است که توانسته گایدلاین های جراحی ارتوپدی را تهیه کند.

دبیر انجمن جراحان ارتوپدی ایران، افزود: البته نه اینکه این انجام این جراحی ها علمی نباشد، اما لازم است که در این حوزه گایدلاین کشوری داشته باشیم. زیرا، آنچه استفاده می کنیم، از منابع خارجی است.

وی گفت: مهم ترین هدف از داشتن گایدلاین، بهترین مراقبت از بیمار است و نبود گایدلاین ممکن است باعث شود افراد به خاطر مراقبت بیش از حد، هزینه های بیشتری به نظام سلامت تحمیل کنند.

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

مسعود مومنی مسئول پایگاه نمایش بسیج هنرمندان شهرستان پیشوا گفت:اجرای نمایش مردان آسمانی در مدارس پیشوا , در جهت زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت و هدیه ای به رزمندگان دفاع مقدس بود.وی افزود:بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری , هنر دقیق ترین وسیله ی انعکاس اندیشه ها و آرمان های شهدای دفاع مقدس می باشد تا به واسطه ی آن , فرهنگ شهادت در جامعه جاری و پویا باشد و ما هم مطابق همین فرموده , بیشتر تلاش خود را در این عرصه انجام خواهیم داد.

مومنی ادامه داد:نمایش مذکور , اشاره ای کوتاه به گوشه ای از جبهه های نبرد دارد که در آن جوانان این مرز و بوم , برای پاسداری از خاک وطن و ناموس ایرانی , عاشقانه تا مرز شهادت پیش می روند تا یک وجب از خاک ایران زمین , به دست بیگانگان نیفتد.

مسعود مومنی در پایان گفت:از حمایت ها و محبت های جناب سرهنگ سلطانی , خانم چراغی مسئول کانون بسیج هنرمندان و همه کسانی که خالصانه در اجرای این نمایش در مدارس پیشوا ما را یاری کردند , تشکر می کنم.

ادامه مطلب...

گفتنی است آقایان منوچهر سرکاری , سیدامید نقوی حسینی , مسعود مومنی و محمدحسین فیاض منفرد , در این نمایش زیبا , ایفای نقش کردند که کارگردانی و نویسندگی و بازی گردانی نمایش بر عهده مسعود مومنی و طراحی بر عهده آرش(مهدی) مومنی بود.

شایان ذکر است نمایش "رفیق آسمانی" نیز از همین گروه با کارگردانی مهدی همتی و بازی گردانی مسعود مومنی , چندی پیش اجرا شد که با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم روبرو شد.

پیشوا,تئاتر پیشوا,خبر پیشوا,نمایش پیشوا,مسعود مومنی پیشوا,نمایش مردان آسمانی,تئاتر مردان آسمانی,بسیج هنرمندان پیشوا,اخبار پیشوا,نمایش بسیج پیشوا,تئاتر بسیج پیشوا,پایگاه نمایش بسیج پیشوا,شهر پیشوا

ادامه مطلب...
به پیشنهاد سایت شهرداری و بررسی تعدادی از کارشناسان این رسانه ، دکتر مسعود کرم زاده شهردار پرتلاش و دلسوز اوشان فشم و میگون، برای دومین سال متوالی به عنوان شهردار نمونه استان تهران در سال 1397 انتخاب و تقدیرنامه مربوطه توسط دکتر ملکوتی خواه و رضا نورمحمدی مدیر پرتال خبری شهرداری های کشور ، به ایشان تقدیم شد.

شهرداری اوشان فشم و میگون در حال حاضر با مدیریت دکتر مسعود کرم زاده به عنوان شهردار اداره می شود و وی توانسته است در مدت مدیریت جهادی خود و پس از بررسی و مطالعه ظرفیت ها و موقعیت منطقه، برنامه های زیرساختی و اثربخشی را برای این شهر ترسیم کند.

در این راستا با عنایت به شاخص‌هایی مانند:مدیریت اقتصادی قوی ، نظارت منطقی ، تکمیل پروژه های عمرانی ، رضایت‌مندی از نحوه پاسخگویی به مردم ، ملزم بودن پرسنل و مدیران  شهرداری نسبت به اجرای مصوبه‌های شورا و کمیته‌های نظارتی ، رعایت قانون در کمیسیون‌های ماده 13 و 14 و مناقصات و مزایدات ، در دسترس بودن مدیر و معاونان شهرداری ، همکاری دائمی و ارائه اطلاعات مورد نیاز به شورای شهر در کوتاه‌ترین زمان و انجام اقدامات به صورت جهادی ، به عنوان ملاک‌های انتخاب شهردارنمونه ، و با بررسی تعدادی از خبرنگاران و کارشناسان سایت شهرداری ، دکتر مسعود کرم زاده به عنوان شهردار نمونه استان تهران انتخاب شد.

درمتن تقدیرنامه آمده است:

جناب آقای دکتر مسعود کرم زاده

شهردارپرتلاش و دلسوز اوشان فشم و میگون

اندیشه و تلاش خادمان صدیق عمران و آبادی ایران زمین ، هیچگاه از یادها نخواهد رفت.خدای متعال را شاکریم که با درایت ومدیریت شایسته جنابعالی ، شاهد رشد و پیشرفت روزافزون شهر اوشان فشم و میگون در حوزه های مختلف هستیم.بدینوسیله به عنوان شهردار نمونه استان تهران در سال 1397 از دیدگاه سایت شهرداری انتخاب می شوید.درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق ومخلوق را به همراه داشته است.امیدواریم در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر توسعه ، کوشا و پویا باشید.

رضا نورمحمدی - مدیر پرتال خبری شهرداری های کشور

کرم زاده شهردار فشم , مسعود کرم زاده شهردار فشم , کرمزاده شهردار , مسعود کرم زاده شهردار , شهردار نمونه استان تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی

ادامه مطلب...

در دنياي امروز، از جمله عواملي كه منجر به رشد اجتماعي و تقويت روابط اجتماعي زنان مي شود، ورزش است. فعاليت هاي بدني و ورزشي به جهت نتايج روان شناختي چون تغيير نگرش ها، روابط انساني و كارآيي هاي اجتماعي، بهبود ادراك و پاسخ هاي حسي، توسعه سلامت روحي و جسمي، احساس آسودگي و آرامش بيشتر، تسكين نارسايي ها و اختلال هاي رواني و كسب مهارت هاي حركتي هم چنين اكتساب تجارب اخلاق و تقويت خودباوري حائز اهميت است.

ورزش هم چنين عامل رهايی از فشارها و تنش هاي روحي و مقابله با بحران های آسيب زای زندگی است.

ووشو يک هنر رزمي مدرن چينی است که پس از انقلاب کمونیستی در اين کشور براي ملي‌سازی هنرهای رزمي سنتي چيني ابداع و در آن انواع مختلف حرکتها براي سلامتي جسم و روح و دفاع شخصي در نظر گرفته شده‌ است.

در چين باستان از هنرهاي رزمي براي دفاع از سرزمين، خود يا خانواده و مقابله با دشمنان استفاده مي ‌شد. ووشو نه تنها يک ورزش سنتي چين، بلکه دربرگيرنده عناصر فلسفي، اخلاقي، زيباشناسي، پزشکي و نظامي است.

هر چند اين رشته رزمي، ورزش ملي چين محسوب مي شود اما امروزه به يک رشته بين المللي تبديل شده و نزديک به يک دهه گذشته نيز در ميان بانوان ايران توسعه يافته است.

ادامه مطلب...

نازنين بازدار از جمله ستارگان رشته ورزشی ووشو در بخش تالو مي باشد که در مسير کهکشانی شدن قرار دارد.وي متولد 1383 و 14 سال دارد و با سن کم ، عناوين متعدد جهاني ، آسيایی و کشوری را کسب کرده است.نايب قهرماني جهان با 2 مدال نقره در مسابقات جهانی بلغارستان در سال 2016 ، نائب قهرمان جهان با کسب يک مدال نقره و يک برنز در مسابقات جهاني برزيل در سال 2018 ، نائب قهرماني آسيا در مسابقات آسيايی چين در سال 2015 ، اولين و تنها دارنده مدال نقره جهاني در فرم سنلو در تاريخ ووشو ايران و ... از این جمله اند.

اميد است متوليان ورزش کشور و فدراسيون با حمايت هرچه بيشتر از نازنين و امثال وي که در سنين نوجواني ، افتخارات بسياري را براي جمهوري اسلامي ايران کسب کرده اند ، انگيزه اين ستارگان را براي صيد مدال هاي طلاي جهاني در آينده ، بيشتر نمايند.مهندس مجید مکی از نخبگان هنرهای تجسمی کشور از جمله شخصیت های فرهنگی - هنری می باشد که به عنوان مدیر برندینگ نازنین بازدار ، وی را یاری می نماید.سایت خبرورزشی برای خانم نازنین بازدار در مسابقات آسیایی مالزی ، آرزوی موفقیت دارد.

ادامه مطلب...

نازنین بازدار,نازنین بازدار قهرمان ووشو,نازنین بازدار ووشو,بازدار قهرمان ووشو,قهرمان ووشو ایران,نایب قهرمان ووشو جهان,نایب قهرمان ووشو آسیا

ادامه مطلب...
به مناسبت بزرگداشت دهه کرامت، نمایشگاه گروهی نقاشی (نگارگری) شکوفه‌های آفتاب با حضور جمعی از مسئولان و هنر مندان علاقمند به هنر نقاشی 19 تیرماه سال جاری در فرهنگسرای رازی ورامین افتتاح شد.

این نمایشگاه در مجتمع فرهنگی و هنری قطب الدین رازی ورامینی با همکاری انجمن هنرهای تجسمی و با حضور جعفر اردستانی رئیس شورای شهر ، طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، آسیه گونه زاده رئیس انجمن تجسمی ، مهندس مجید مکی از نخبگان هنرهای تجسمی کشور ، هنرمندان و علاقمندان به هنر نقاشی در تاریخ 19 تیرماه 98 افتتاح شد.

طاهر طاهری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در حاشیه آیین افتتاحیه نمایشگاه گروهی نقاشی (نگارگری) شکوفه های آفتاب ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این نمایشگاه گفت: باید هنرمندان برای تولید آثار ماندگار و فاخر ملی مورد حمایت قرار گیرند تا هنر رشد و تعالی پیدا کند و شاهد اثرات مثبت فرهنگی آن در جامعه باشیم.

طاهری به استقبال خوب مردم از نمایشگاه اشاره کرد و افزود: با کمک هنر می‌توان هویت و ارزش‌های ملی را حفظ کرد و آن را به نسل‌های بعد انتقال داد که رسالت این مهم بر عهده هنرمند و ذهن خلاق او است.

آسیه گونه زاده مسئول انجمن  هنرهای تجسمی  و مسئول نمایشگاه گروهی نقاشی ( نگار گری) شکوفه های آفتاب نیز ضمن تشکر از هنرمندان شرکت کننده در این نمایشگاه گفت: برگزاری این نمایشگاه اقدام بسیار خوبی در راستای ایجاد انگیزه در سایر هنرمندان به ویژه بانوان بوده است و باید این گونه نمایشگاه‌ها تداوم داشته باشند.

گونه زاده افزود: در این نمایشگاه 47  اثر از 9 بانوی هنرمند و عضو انجمن هنرهای تجسمی شهرستان ورامین  با موضوع نگار گری و گل مرغ و با هدف  ترویج  این هنر در منطقه از 19 تیر ماه تا 23 تیرماه 98  از ساعت 11 الی 19 در معرض دید علاقمندان به هنر نقاشی می باشد.

ادامه مطلب...

سومین سمپوزیوم ملی روز جهانی گرافیک در محل فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران و سالن سینما تک با برگزاری سه پنل تخصصی و همچنین ارائه مقالات دانشجویی و اهدای جوایز منتخبین پوستر پایان یافت .

مهندس مجید مکی مدیر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی این همایش ، با بیان این مطلب گفت:این رویداد ارزشمند توسط مؤسسه آموزش عالی ناصرخسرو و با مشارکت مؤسسه فرهنگی و هنری عرصه نقش ایرانیان با رویکردهای هنری، ارزشی، توسعه اجتماعی و توسعه پایدار در دو بخش علمی (مقالات) و پوستر فتوگرافیستی و با استقبال بسیار خوب مخاطبین ، برگزار شد.


وی ادامه داد:تعامل سازنده هنرمندان گرافیک و جامعه در ارتقا بخشی سطح سلامت جامعه، توجه نهادهای دولتی و غیردولتی به مدیریت و کنترل آسیب‌های اجتماعی، شناخت و معرفی آسیب‌های اجتماعی در طراحی گرافیک، نگاه نقادانه به آسیب‌های اجتماعی از منظر گرافیک، بازخوانی هویت فردی و اجتماعی انسان معاصر در قاب تصویر، تعاملات بین بخشی و بین رشته‌ای در کنترل آسیب‌ها و معرفی و شناسایی نسل جدید طراحان گرافیک ایران از اهداف اصلی برگزاری این رویداد هنری بود.

مجید مکی افزود:منصور مهرنگار رئیس سمپوزیوم ، پژمان دادخواه دبیر علمی و افسانه درویش دبیر اجرایی این سمپوزیوم بودند.

ادامه مطلب...
معاون فرماندار پاکدشت از ادامه توزیع گوشت ، مرغ و میوه با نرخ مصوب در سطح شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت علی علیمحمدی معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرمانداری شهرستان پاکدشت در جمع اصحاب رسانه از توزیع نزدیک به ۲۰۰ تن سیب و پرتقال در پاکدشت خبر داد و گفت: در راستای اهداف دولت مبنی بر کمک به اقشار کم بضاعت و کارگر چون دیگر سنوات گذشته توزیع میوه شب عید انجام شد.


وی افزود: نزدیک به ۲۰۰تن سیب قرمز و پرتقال مرغوب با نظارت لحظه ی فرمانداری در مناطق کارگر نشین شهرستان توزیع گردید که آغاز آن از روزهای پایانی سال ۹۷ صورت پذیرفت.
علیمحمدی میزان توزیع میوه سال جاری را ۳ برابر سال های گذشته دانست و افزود: در نوروز سال گذشته ۶۰ تن میوه در بازار پاکدشت به منظور تنظیم بازار شب عید عرضه شد که رقم سال جاری ۳ برابر سالهای گذشته است و این سیاست تا زمان وجود تقاضا ادامه دارد و مختص روزهای عید نوروز نمی باشد.


معاون فرماندار پاکدشت از نظارت های دقیق برای رسیدن این اقلام به دست خانواده های هدف خبر داد و گفت: با وجود اینکه تا پنجم فروردین سردخانه ها تعطیل بودند اما مایحتاج میوه شب عید مردم پاکدشت تامین شده بود و هیچ وقفه ای برای توزیع در این امر ایجاد نشد، در مکان هایی که مردم توقع دریافت میوه شب عید را داشتند توزیع انجام و به دقت نظارت از سوی فرمانداری برای تحویل عادلانه انجام می پذیرفت.


وی در ادامه از پیگیری فرمانداری برای تحویل میوه سالم به دست مردم خبر داد و گفت: تاکید کردیم حتما میوه های خراب از دیگر میوه ها جدا شود و برای جلوگیری از ضرر میوه فروشان خسارات تامین می شد تا فشار بر مردم نباشد.
علیمحمدی در ادامه در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر چگونگی توزیع مرغ در شهرستان و میزان توزیع آن گفت: مرغ تنظیم بازار صرفا به شهر تهران اختصاص داده شده بود که با رایزنی و پیگیری های بسیار توانستیم تا به این لحظه بیش از ۳۲ تن مرغ را در محله های هدف کارگر نشین و خانواده های کم بضاعت توزیع کنیم.


وی افزود: شهرستان های همجوار نیز پیگیر این موضوع بودند که با رایزنی شهرستان پاکدشت نیز رقم قابل توجهی نیز به شهرستان های همجوار برای توزیع در میان مردم قرار گرفت که از این بابت بسیار خوشحال هستیم.


معاون فرماندار شهرستان پاکدشت بیان کرد: گوشت قرمز نیز از اقلام دیگری است که تاکنون توسط فروشگاه های زنجیره ای در بین مردم توزیع  شده و به غیر از آن ۳۲تن، گوشت قرمز نیز در بین ۲۰۰۰۰ هزار کارگر شهرک صنعتی توزیع گردید.


علیمحمدی از ادامه روند توزیع مرغ و پیگیری برای دریافت و توزیع گوشت قرمز خبر داد و گفت: این روند توزیع مرغ ادامه دارد و بعد از تعطیلات نیز میزان قابل توجهی وارد بازار می شود تا اقشار کم بضاعت و کارگر بتوانند با خیال آسوده این اقلام را تهیه کنند؛ ما از میزان توزیع شده راضی نیستیم و همچنان برای دریافت سهمیه بیشتر برای رفاه حال بیشتر مردم تلاش می کنیم.

فرمانداری پاکدشت,فرماندار پاکدشت,فرمانداری شهرستان,فرماندار شهرستان,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

ادامه مطلب...
مراسم تقدیر پایان سال ۹۷ از خبرنگاران حوزه فرمانداری شهرستان قرچک، عصر شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ به همت مینا شمس مدیر روابط‌عمومی فرمانداری ، با حضور بهمن خطیبی سرپرست فرمانداری، علی‌رضا جعفری معاون سیاسی امنیتی و الله‌بخش حبیبی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، علیرضا رشیدیان بخشدار مرکزی قرچک، بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای شورای اطلاع‌رسانی شهرستان قرچک در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مدیر روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: سال ۹۷ با تمام سختی‌ها گذشت و جا دارد از همه خبرنگاران بی‌ادعا بابت انعکاس مطلوب اخبار شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

مینا شمس اضافه کرد: خبرنگاران برای مردم شهرستان و سراسر استان و حتی کشور اطلاع‌رسانی می‌کنند نه برای شخص فرماندار یا مدیر روابط‌عمومی و… چراکه اعتلا و اقتدار شهرستان مهم است، نه مسائل شخصی و جناحی و…؛ بنابراین باید عملکرد صحیح و بی حاشیه خبرنگاران تحسین شود.

سپس سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک بیان کرد: سال ۹۷ دارای فراز و نشیب‌های زیادی بود که خبرنگاران به‌عنوان ارکان دموکراسی، وظیفه مهم انعکاس خوب اخبار و روشن شدن اذهان مردم را بر عهده داشتند.

بهمن خطیبی ادامه داد: خبرنگاران ارکان اصلی جامعه هستند، چراکه باید مقابل رسانه‌های معاند قد علم کنند و این امر با اتحاد و یکدلی ممکن می‌شود.

وی تصریح کرد: اصحاب رسانه باید صادقانه و عادلانه عملکردها را انتشار دهند و سعی کنند که در حوزه نقد سالم وارد شوند و البته چون جامعه نیاز به امیدواری و نشاط دارد، نیمه‌های پر لیوان‌ها را ببینند به مردم اطلاع‌رسانی درستی داشته باشند.


خطیبی افزود: اخبار و تحولات منطقه‌ای باید به‌صورت واحد انعکاس داده شود و خبرنگاران و مسئولان باید به سمتی بروند که فارغ از دیدگاه‌های جناحی و شهرستانی، به مطرح‌شدن کل منطقه دشت ورامین و جنوب استان تهران در سطح کشور و استان بیندیشند.

وی اضافه کرد: باید از ظرفیت‌های عالی خبرنگاران برای رشد و توسعه همگانی جنوب استان تهران گام برداشت و طرح مسائل تفرقه‌آمیز توسط اصحاب رسانه نمی‌تواند خوب و منطقی باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک تأکید کرد: همه باید با همکاری یکدیگر بتوانیم دنبال اصل خدمت رسانی باشیم و درگیر حواشی نباشیم چراکه امروز جامعه نیاز به امیدواری و جنب و جوش دارد و به همین دلیل نیز نباید بین سطوح مختلف جامعه اختلاف بیفتد.

وی اضافه کرد: شهرستان‌های جنوب شرق استان تهران باید اتحاد بیش از پیش داشته باشند تا با همکاری یکدیگر بتوانیم باعث پیشرفت منطقه شویم.

سرپرست فرمانداری شهرستان قرچک با تقدیر از عملکرد خوب شمس در روابط‌عمومی فرمانداری گفت: این واحد در ماه‌های اخیر عملکرد مطلوبی داشته و رتبه دوم استان تهران را کسب کرده است.

وی افزود: قرچک در بسیاری از ساختارها در بین ۱۶ شهرستان استان تهران حتی در برخی موارد رتبه سیزدهم تا پانزدهم را کسب کرده است اما این‌که در حوزه روابط‌عمومی رتبه دوم استان را کسب کرده، هم نشانه شایستگی مدیر روابط‌عمومی است و هم نشانه هم‌کاری مؤثر رسانه‌های شهرستان که اخبار و اطلاعات مهم را انعکاس داده‌اند.

شهرداری,شهرداری شهر,پرتال شهرداری,سايت شهرداری,اخبار شهرداری,خبر شهرداری,شهردار,شهردار شهر,تلفن شهرداری,آدرس شهرداری,ماليات شهرداری,شورای شهر,شورای شهرستان,شورای اسلامی شهر,یارانه,بلیت,سفر,فرمانداری,بخشداری,دهیاری,استانداری,ارز,دلار

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس