Get Adobe Flash player

سلفی با زنی که ارزش‌ها را بی‌ارزش کرد

 

 

 سلفی نمایندگان مجلس جمهوری اسلامی ایران با فدریکا موگرینی سیاستمدار ایتالیایی از حزب دموکراتیک ایتالیا و نماینده عالی اتحادیه اروپا ملت ایران را تحقیر کرد.


به گزارش تهران نیوز ، نمایندگان مجلس با پوچ فکری، کوته اندیشی، رفتاری سبک و خارج از متانت در عین ناباوری در مراسم تحلیف ریاست جمهوری با فدریکا موگرینی سلفی گرفتند و لبخندی که بر لبانشان نقش بسته بود دور از شان و منزلت یک مرد! و حتی نماینده مردم بود.

نمایندگان در مراسمی به این مهمی و بین آن همه میهمان خارجی در مراسم تحلیف، به دنبال چه بودند؟ عزت و غرور خود که نمایندگان ملت ایران هستند را زیر پای گذاشتند و صفی طویل برای سلفی گرفتن با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تشکیل دادند که شرم‌آور بود.

نمایندگان مجلس توسط مردم انتخاب نشدند تا با چنین رفتارهایی آبروی آنها را با لبخندی وقیحانه همراه با سلفی گرفتن از زنی که مقام عالی رتبه‌ی اتحادیه‌ی اروپا است از بین ببرند.

آقایان نماینده! شمایی که با رای تک‌تک مردم در جایگاه نمایندگی و خدمت‌رسانی به مردم در مجلس حضور دارید، ای کاش بدانید که رفتارتان در مراسم تحلیف به قدری زشت و بی‌منطق بود که با هیچ حرف و سخنی درست نخواهد شد. شما نیازمند اصلاح رفتار و بازنگری در وجود خویش هستید، باید عزت نفس داشته باشید.

اگر می‌خواستید سلفی بگیرید چرا با یک زن! تعداد مقامات از دیگر کشور‌ها در این مراسم کم نبودند که می‌توانستید با آنان سلفی بگیرید!!

کسی که خود کم‌بینی داشته باشد، کسی که غرور ملی را زیر پای بگذارد، کسی که ارزش‌ها را نداند، با هر لباس و در هر جایگاهی که باشد متانت رفتار نخواهد داشت و ارزش خود را حفظ نمی‌کند.

از حادثه تروریستی مجلس زمانی نگذشته و چه‌قدر مردم شکر‌گزار بودند که به شما آسیبی نرسیده است، در این حادثه دردناک تعدادی از مردم عزیز کشورمان به شهادت رسیدند و این مورد دین شما را نسبت به همین مردم بیشتر کرده است.

آیا شما از عهده این مسئولیت برآمده و برمی‌آیید؟ آیا ارزش‌ها را با رفتارتان حفظ کردید؟

به امید آنکه در این دنیای مادی و در میان سیلی از بی ارزشی‌ها اصالت، تمدن و ارزش‌های والای کشورمان در جهان بدرخشد و تبدیل به ادعا نشود.