Get Adobe Flash player

فرمانده انتظامی شرق استان تهران:نیروی انتظامی اجازه نمی‌دهد در کشور ناآرامی باشد

 

 

 فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: نیروی انتظامی، نظامی و امنیتی ایران اسلامی اجازه نمی‌دهند در کشور ناآرامی باشد و باید مردم در کمال آرامش و امنیت باشند.

به گزارش خبرنگار خبرتهران از قرچک، سردار عبدالرضا ناظری در مراسم وداع با پیگیر شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در شهرستان قرچک اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب برای شهدای مدافع حرم 3 ویژگی دفاع از حریم ولایت، شوق شهادت و بصیرت نام برد.

وی گفت: شهدای مدافع حرم در غربت شهید شدند همان‌طور که حضرت ابوالفضل العباس و حضرت امام حسین(ع) در غربت به شهادت رسیدند.

ناظری افزود: سومین ویژگی این شهدا این است که اگر نبودند و شهید نمی‌شدند، اگر با دشمنان قسم‌خورده‌ی نظام جمهوری اسلامی مقابله نمی‌کردند به گفته رهبر معظم انقلاب ما باید با آن‌ها در کرمانشاه و همدان می‌جنگیدیم.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تصریح کرد: حادثه‌ی تروریستی چند روز قبل، عمل بزدلانه‌ای بود از افرادی که حریف این شهدا نشدند و یک عده افراد بی‌دفاع و مظلوم را به رگبار بستند و کودک ۴ ساله و جانباز ۷۰ درصد را به شهادت رساندند.

ناظری بیان داشت: درود بر روح مطهر شهدای مدافع حرم که  دشمنان را در خاک غربت شکست دادند و لعنت بر کسانی که در آن میدان شکست خوردند و به این شکل وارد شدند.

وی خاطرنشان کرد: درس این شهدا به ما ملت ایران مقاومت و استقامت در مقابل توطئه‌های دشمنان اسلام بوده است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران اذعان داشت: نیروی انتظامی، نظامی و امنیتی ایران اسلامی اجازه نمی‌دهند در کشور ناآرامی باشد و باید مردم در کمال آرامش و امنیت باشند.

ناظری افزود: نیروی انتظامی امروز مفتخر است که تأمین نظم و امنیت مردم، خانواده معظم شهدا و عزاداران حضرت سیدالشهدا(ع) را بر عهده دارد.

وی اظهار کرد: امروز از دانشگاه‌های کشور، دکتر و مهندس بیرون می‌آید که اولین دغدغه آن‌ها حفظ ارزش‌های این انقلاب است و در این شرایط مسوولیت من و شما بسیار سنگین است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: آخرین سخن من شعار امروز انقلاب اسلامی یعنی مردم‌سالاری دینی، بیداری اسلامی و استکبارستیزی است.