Get Adobe Flash player

شهردار کیلان:استکبارستیزی الگویی برای پیشرفت کشور شود/ تحریم‌های ظالمانه نتیجه دشمنی آمریکاست

 

 

 شهردار کیلان با بیان اینکه باید استکبارستیزی الگویی برای پیشرفت و سربلندی کشور شود، گفت: تحریم‌های ظالمانه نتیجه دشمنی آمریکا با ایران است.


ایرج گودرزی‌راد امروز در حاشیه برگزاری راهپیمایی روز 13 آبان در شهر کیلان اظهار کرد: بنابر مناسبت‌هایی که هر ساله وجود دارد، 13 آبان به‌عنوان روز استکبارستیزی نام‌گذاری شده است.

وی افزود: 13 آبان‌ماه به‌عنوان روز استکبارستیزی نه تنها به دانش‌آموزان بلکه به همه مردم کشور متعلق است و امیدواریم در سال آینده اقشار مختلف مردم را در این راهپیمایی دخیل کنیم تا به‌جز دانش‌آموزان، مردم نیز حضور باشکوهی داشته باشند.

شهردار کیلان با بیان اینکه آمریکا سال‌هاست که با ایران دشمنی دارد، گفت: نتیجه امروز این دشمنی‌ها تحریم‌های ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران است.

گودرزی‌راد تصریح کرد: آمریکا سعی دارد که ازلحاظ اقتصادی و فرهنگی به کشور ما ضربه بزند که با هوشیاری ملت و دولت تا امروز ناموفق بوده است و کشور در مسیر سازندگی قرار دارد.

وی ادامه داد: باید بتوانیم با برنامه‌ریزی و پشتکار بر جنایت‌ها و فشارهایی که بر مردم ما اعمال شده است، غلبه کنیم و راه خود را پیدا کرده و به‌درستی طی کنیم.

شهردار کیلان خاطرنشان کرد: استکبارستیزی باید الگویی برای همه مردم باشد تا به پیشرفت و سربلندی دست پیدا کنیم.