Get Adobe Flash player

پیام تبریك شهردار شریف آباد بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

 

 

 


مهندس مرادی طی پیامی سالروز فتح خرمشهر را تبریک گفتند:
 
متن این پیام به شرح ذیل مباشد:
 
عملیات پیروزمندانه ی بیت المقدس ، نماد زیبا- غرور انگیز و به یاد ماندنی از مقاومت ایثار و پیروزی ملت ایران در دفاع از مرز و بوم و کیان ایران اسلامی است و سوم خرداد تجلی گر الطاف خداوندی بر این مردم بود و چنانکه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: خرمشهر را خدا آزاد کرد .
 
آزادی خرمشهر نتیجه وحدت و یکپارچگی نیروی مسلح کشور ، ارتش ، سپاه و بهره گیری از ظرفیت های عظیم نیروهای بسیج بود ، که باعث شد تمامی معادلات ، باورها و ذهنیت هایی را که در مورد توانایی و قابلیت های نظام جمهوری اسلامی وجود داشت تغییر داده و نصرت الهی را نصیب این ملت کند .
 
رزمندگان اسلام با حماسه آفرینی خود به جهانیان نشان دادند که فتح خرمشهر فتح خاک نبود بلکه ارزشهای ناب اسلامی و اعتقادی بود .
 
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت سالروز این نصر بزرگ الهی به فاتحان خرمشهر ، خصوصاً خانواده های معظم شهدا ، رزمندگان ، ایثارگران و جانبازان 8 سال دفاع مقدس ، بالاخص رزمندگان و بسیجیان شهر شریف آباد  ، توفیقات همگان را در مسیر معرفی و پاسداشت این نقطه ی عطف از تاریخ عزت جمهوری اسلامی ایران در سایه ی رهبری های داهیانه ی مقام معظم رهبری ، از درگاه ایزد منان مسألت دارم.