Get Adobe Flash player

شهردار فرون‌آباد:ساختمان‌هاي بدون استحکام در فرون‌آباد پايان کار نمي‌گيرند

 

 

 شهردار فرون‌آباد گفت: ساختمان‌هاي بدون استحکام در فرون‌آباد پايان کار نمي‌گيرند و استاندار تهران نيز بر اين موضوع تأکيد کرده است.

مهندس کوروش ميرزايي شهردار فرون‌آباد اظهار داشت: رشد جمعيت در روستاي فرون‌آباد باعث ارتقاي آن به شهر شده که متأسفانه با اين رشد جمعيت هنوز مسائل مهمي چون زيربناي آن حل نشده است؛ وجود کارخانه‌هاي آجر و پالايشگاه ري باعث افزايش آلاينده‌ها در فرون‌آباد مي‌شود که به‌زودي و با کمک شوراي اسلامي برنامه نيز براي حل اين موضوع خواهيم داشت.

شهردار فرون‌آباد، ساخت و سازهاي غيرمجاز را قاتل خاموش دانست و گفت: عمده مشکل در شهر ساخت و سازهاي غيرمجاز است که نه استحکام بنا دارد و نه مهندسي پاي ساخت ساختمان بوده است؛ انرژي کاري بنده را به‌شدت تعديل مي‌دهد، مردم عزيز بدانند من هيچ‌گاه وجدان خود را زير پا نمي‌گذارم و به ساختمان‌هاي فاقد استحکام بنا مجوز نخواهم داد.

ميرزايي افزود: استاندار تهران به‌شدت بر اين موضوع تأکيد و صدور جواز براي ساختمان‌هاي بدون استحکام بنا را به‌شدت ممنوع کرد؛ اين مسأله به نفع مردم است و از شهروندان فرون‌آباد درخواست مي‌کنم تا با شهرداري همکاري کنند و ساختمان‌ها را به‌درستي ساخته و در اين خصوص بنده در صدور پروانه حتماً کمک‌حال شهروندان عزيز خواهم بود.

وي افزود: در مسأله بازگشايي خيابان پل سوم فرون‌آباد وارد شده‌ايم، با توجه به جذب بودجه استاني تعريض بلوار سوم را نيز به‌زودي انجام خواهيم داد.

شهردار فرون‌آباد افزود: ورودي شهر بسيار مهم است و براي زيباسازي نياز به تعريض ورودي شهر بود که اکنون و در مرحله ابتدايي کار مطالعاتي آن انجام‌شده و با فرامين رئيس پليس راه شريف‌آباد اصلاحاتي در حال انجام است اميدواريم با جذب بودجه مناسب اين پروژه مهم که معرف شهر شهيدپرور فرون‌آباد است را به‌سرعت و دقت انجام دهيم؛ لاين کندروي بلوار ورودي شهر نيز مسأله است که اميدواريم با توافق با مالکان بتوانيم آن را به‌خوبي انجام دهيم.

ميرزايي افزود: پروژه مهم ديگر ايستگاه دوم آتش‌نشاني است که به‌زودي و پس از تهيه نقشه کلنگ احداث ساختمان شماره 2 را به زمين خواهيم زد تا در اين حوزه نيز رشد خوبي را در شهر شاهد باشيم.

وي گفت: سه پارک در دست احداث داريم که يکي در حال تعمير و دو پارک ديگر در سال آينده کلنگ ساخت آن را به زمين خواهيم زد؛ پارک بحران نيز با تأکيد استاندار تهران در دست مطالعه داريم که اين پارک را در زمين پشت آتش‌نشاني طراحي کرده و به‌زودي شاهد خبرهاي خوبي در اين حوزه نيز هستيم.

شهردار فرون‌آباد گفت: در شهر فرون‌آباد هر شب 22 تن زباله جمع‌آوري مي‌شود؛ ولي تاکنون مردم حتي يک هزار تومان به‌عنوان نوسازي پرداخت نکرده‌اند؛ بحث مميزي را اجرايي کرده‌ايم و به‌زودي فيش‌هاي نوسازي به درب منازل ارسال خواهد شد و از مردم عزيز درخواست دارم تا براي افزايش خدمات شهرداري با پرداخت اين مبالغ اندک ياري‌رسان شهرداري باشند تا در آينده شاهد شهري زيبا باشيم.

ميرزايي افزود: پارک شهداي فرون‌آباد ديگر پروژه مهمي است که به‌زودي و با اصلاح هندسي براي بهره‌برداري عموم مردم شهر فرون‌آباد آماده مي‌شود.

وي افزود: سه زمين چمن مصنوعي در دستور کار داريم که يکي از آن‌ها پارک شهداي فرون‌آباد است و دو پارک ديگر که در سال 97 کلنگ آن به زمين زده خواهد شد.