Get Adobe Flash player

دکترحکمت امیری:از نظرات کاربردی متخصصان بهره خواهم برد

 

 

 

 
شهردار جدید پیشوا گفت: در دوره جدید مدیریت شهری پیشوا از نظرات کاربردی متخصصان بهره خواهیم برد.

 
حکمت امیری از حسن اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر و استاندار تهران تشکر و اظهار کرد: امیدوارم با حمایت‌های شورای اسلامی شهر بتوانیم اهداف مدنظر را با تحقق برنامه‌های پیش‌رو که در جهت رفاه حال عمومی مردم شهر است، به‌خوبی به اجرا درآوریم.

وی افزود: شهرداری‌ها چند سالی است که ازنظر درآمد پایدار دچار بحران شده‌اند و قطعاً باید راهکارهای مناسبی جهت این رفع این بحران اندیشیده شود.

شهردار پیشوا اظهار کرد: شهر پیشوا فاقد زیرساخت‌های درآمدی است که باید تلاش کرد تا با برنامه‌ریزی صحیح و جذب سرمایه‌گذار، کسب درآمد کنیم تا بتوانیم از این طریق، دغدغه‌های مردم را در بحث سیمای شهر و کیفیت فضاهای شهری که منجر به ارتقا و کیفیت زندگی انسانی می‌شود، برطرف کنیم.

امیری بیان کرد: انسان، در اکثر شهرها فراموش‌ شده است که باید تلاش کنیم این ارتقا را در شهر پیشوا و با همت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر و با همکاری دیگر ادارات، تحقق بخشیم.

وی افزود: پیشوا به‌عنوان یک منطقه انقلابی در ویترین نظام جمهوری اسلامی قرار دارد که اگر از سیمای شهری مناسبی برخوردار نباشد، موجب بدبینی مردم نسبت به دولت و نظام می‌شود.

شهردار جدید پیشوا بر ضرورت تلاش در جهت ارتقای مشارکت و جایگاه اجتماعی در شهر تأکید کرد و گفت: ضرورت استفاده از متخصصان در هر مجموعه‌ای، یک امر بدیهی است و هر جا که از متخصصان در یک سیستم اجرایی به‌ویژه شهرداری استفاده نشود به‌طور حتم آن مجموعه با مشکل روبه‌رو خواهد شد و بر همین اساس در دوره جدید مدیریت شهری از نظرات کاربردی متخصصان، بهره می‌بریم.

امیری اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا با استفاده از نیروها و پتانسیل‌های موجود، قدم‌های خوبی را در جهت ارتقای کیفیت فضاهای شهری و مسائل مربوط به زیرساخت‌های شهری برداریم.

وی گفت: شهر پیشوا از پتانسیل‌هایی برخوردار است که به‌طور حتم با بهره‌گیری از این ظرفیت‌ها و کمک اعضای شورای اسلامی و مسؤولان شهر و رهنمودهای سازنده امام جمعه، می‌توان سطح رفاه عمومی شهروندان را توسعه داد.

شهردار پیشوا مشورت را لازمه موفقیت دانست و افزود: امروزه همه دنیا از مشارکت عمومی، همفکری و استفاده از پتانسیل‌ها در جهت توسعه، بهره می‌برد و اگر ما نیز بتوانیم به‌خوبی از این عناصر استفاده کنیم، موفق خواهیم بود.

امیری اظهار کرد: امیدوارم با مشارکت همه مردم و مسؤولان شهر بتوانیم شهری آرمانی که مدنظر است و می‌تواند همه نیازهای مردم به‌ویژه نیازهای اجتماعی، مذهبی و فرهنگی را تأمین کند را تحقق ببخشیم.