Get Adobe Flash player

دکترحکمت امیری:مردم‌محوری و برنامه‌محوری از رویکردهای شهرداری پیشوا است

 

 

 

 شهردار جدید پیشوا گفت: مردم‌محوری، برنامه‌محوری و خدمت به مردم از رویکردهای شهرداری پیشوا است.


دکترحکمت امیری پیش از ظهر امروز در مراسم معارفه خود به‌عنوان شهردار پیشوا که در سالن همایش‌های فرمانداری این شهرستان برگزار شد، بیان کرد: مردم‌محوری، برنامه‌محوری و خدمت صادقانه به مردم از رویکردهای شهرداری پیشوا محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: رضایت مردم، ملاک عمل مدیریت موفق است و اگر مدیری رضایت مردم را نداشته باشد، به‌طور حتم موفق نیست.

شهردار جدید پیشوا اظهار کرد: ارتقای کیفیت زندگی، منوط به ارتقای کیفیت فضاهای شهری است که بزرگ‌ترین وظیفه شهرداری محسوب می‌شود.

شهردار پیشوا گفت: سند راهبردی ما در شهر پیشوا طرح‌هایی است که تهیه شده، اگرچه این طرح‌ها شاید اشکالاتی داشته باشند که با تشکیل اتاق فکر ضمن کیفیت‌بخشی به آن‌ها، به مرحله اجرا درخواهند آمد.

دکترامیری افزود: از روزی که حکم بنده امضا شد و پس از ملاقات با استاندار تهران، به شهر مقدس پیشوا آمدم و با توکل بر خدا و استعانت از امامزاده واجب‌التعظیم این شهر، با شهدای این دیار میثاق بستم تا با کمک مردم و مسؤولان بتوانم خدمتی صادقانه ارائه کنم.

وی گفت: دست یاری به سوی همه مردم، مسؤولان و نخبگان به‌منظور توسعه، پیشرفت و تعالی شهر پیشوا دراز می‌کنم و امیدوارم با تعامل، همفکری و مشارکت تنگاتنگ بتوانیم افق‌های روشنی را پیش روی این منطقه انقلابی ترسیم کنیم.

پیش از ظهر امروز شهرداران سابق و جدید پیشوا با حضور سیدایرج حسینی صدرآبادی قائم‌مقام معاون امور مجلس رئیس‌جمهوری تکریم و معارفه شدند.

این مراسم با حضور هادی رحمتی مدیرکل شهری و شوراهای استانداری تهران، حجت‌الاسلام روح‌الله باقری امام جمعه پیشوا، محمدکرم محمدی فرماندار شهرستان، حجت‌الاسلام امیری امام جماعت مرقد مطهر امام خمینی (ره)، حجت‌الاسلام شمس رئیس دادگستری، اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران استانی و شهرستانی، شهرداران و شوراهای اسلامی شهرهای هم‌جوار و معتمدان محلی در فرمانداری برگزار شد.