Get Adobe Flash player

فرماندار قدس:جایگاه خدمتگذاری به مردم توسط برخی از مسئولین به فراموشی سپرده شده است

 

 

 فرماندار جدید شهرستان قدس گفت : صف بندی های سیاسی تا زمانی معتبر هستند که خیر و برکت و منافع مردم را در برداشته باشند.


علی اصغر ناصر بخت اظهار داشت : خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق مجدد حضور جهت خدمتگذاری در خطه ای دیگری از میهن اسلامی را برای بنده مهیا نمود و امیدوارم در پایان دوران کاری خود با سری برافراشته و خاطری آسوده از جهت انجام وظایف و مسئولیتی که بر عهده بنده گذاشته شده است در محضر مردم و مسئولان این شهرستان حاضر باشم.

وی افزود : تجربه 33 کار و فعالیت در مجموعه وزارت کشور به بنده آموخته است که کار کردن در هر دوره ای بسیار سخت تر از دوره گذشته  است بویژه  در شهرستانهایی که به لحاظ مسائل و مشکلات و شرایط حاکم بر آن این مسائل خاص تر و ویژه تر می باشد.

فرماندار شهرستان قدس گفت : به دلیل سابقه کاری گذشته در کرج و شهریار و شهرستان های غرب استان تهران با مسائل و معضلات موجود در این منطقه آشنا هستم و این تجربه در اختیار بنده قرار گرفته شده  است که این شهرستانها به لحاظ مهاجرت پذیر بودن و شرایط اقتصادی حاکم بر مردم  آن همواره  با مشکلات و کمبودهایی مواجه بوده اند که رسیدگی و برطرف نمودن آنها در جهت ارایه خدمت به ساکنین این مناطق بسیار حائز اهمیت است.


ناصر بخت یادآور شد : بسیاری از این مسائل و مشکلات در حداقل زمان ممکن قابل برطرف شدن می باشند و طبیعی است اگر در ارایه خدمات معمولی و روزمره مردم وقفه ایجاد شود تحمل  این موضوع برای مردم سنگین خواهد بود.

وی تصریح کرد : در تحلیل شرایط و اتفاقات رخ داده سه ماهه چهارم سال 96 در استان تهران و جایگاه مسئولیتی خود به این نتیجه رسیده ام که ظاهرا برای برخی از مسئولین و روسای دستگاههای اداری و اجرایی جایگاه خدمتگذاری به مردم را به حیطه فراموشی سپرده اند.


ناصربخت افزود: قبل از اینکه به مردم یادآوری کنیم که مستوجب مجازات هستند چرا این موضوع را به خودمان گوشزد نکنیم که عدم خدمتگذاری مناسب  به مردم مستوجب برخورد  و پاسخگویی است؟!


ناصر بخت در بیان مواضع سیاسی خود گفت : بنده تا پشت دیوار شهر قدس یک فرماندار اصلاح طلب و پیرو جریان خط امام هستم ولی در شهرستان قدس فرماندار همه مردم هستم؛جایگاه تمام جریانات سیاسی در این شهرستان برای من قابل احترام است ولی در کار خود به یک موضع اعتقاد دارم  که صف بندی های  سیاسی تا زمانی معتبر هستند که در آن خیر ، برکت و منافع مردم مد نظر قرار گیرد.وی عنوان کرد : رشد و تعالی یک شهرستان در گرو وحدت مسئولان آن است و صف بندی های سیاسی را تا جایی که مردم از آن ضرر و آسیب نبینند مجاز می دانم و تعامل و همراهی مسئولین با یکدیگر گره گشای بسیاری از مشکلات  خواهد بود. این انقلاب مادامی که مسئولین آن با یکدیگر وحدت و همدلی داشته و مردم نیز رضایت داشته باشند هیچ گونه آسیب و گزندی نخواهد دید.فرماندار شهرستان قدس در پایان گفت: فرماندار قبل از آنکه نماینده دولت باشد، نماینده حاکمیت است؛یعنی سیاستهایی که نظام جمهوری اسلامی ایران معین کرده است را بر اساس فرامین و رهنمودهای مقام معظم رهبری به مرحله اجرا بگذارد و پس از آن نماینده عالی دولت است که باید سیاستها و برنامه های از پیش مشخص شده را در جهت ارایه خدمات بهینه به مردم به اجرا درآورد که در این مسیر سر سوزنی کوتاهی و قصور نخواهم داشت.