Get Adobe Flash player

فرماندار سابق ورامین در مراسم تودیع و معارفه:سند چشم انداز ۱۴۰۰ ورامین تبیین شده است

 

 

 یوسفی در مراسم تکریم و معارفه گفت: سند چشم انداز افق 1400 ورامین تبیین شده است.

مراسم آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان ورامین با حضور حسن بیگی  معاون سیاسی انتظامی استاندار تهران، سید حسین نقوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اعضاء شورای تامین، روسای ادارات و اصحاب رسانه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
محمد رضا یوسفی فرماندار سابق شهرستان ورامین در ابتدای مراسم اظهار داشت: مسوولان و روسای ادارات در شهرستان از اتفاقات و برنامه‌های انجام شده در شهرستان کم‌وبیش خبر دارند و هر اقدامی در شهرستان انجام شده به کمک دوستان بوده است.
وی گفت: آخرین اقدامی که در شهرستان انجام شده، طرح  سند تحول و چشم انداز افق ۱۴۰۰ شهرستان ورامین بود.
وی افزود: این برنامه به مدت ۳ روز در معاونت برنامه‌ریزی استانداری برگزار شد و برنامه‌ها مورد بررسی قرار گرفت؛ اولین شهرستانی هستیم که سند چشم‌انداز را در استان طراحی کرده و به پایان رساندیم.
یوسفی بیان داشت: از مهم‌ترین برنامه فرمانداری، ایجاد امنیت در شهرستان بوده و در خصوص امنیت شهروندان اقدام جهادی شده و این اقدام با مشارکت تمام دهیاری‌ها صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: مقوله آموزش و پرورش برای ما در شهرستان مهم بوده و تاکید فراوان بر اجرای مصوبه‌های شورای آموزش‌وپرورش داشتیم و سعی کردیم مدارس را با کمک اداره کل نوسازی و دهیاری‌ها مدارس را در شهر و روستاها نوسازی کنیم.
وی اذعان داشت: از برنامه‌های مهم اقتصاد مقاومتی در روستاهای شهرستان، ایجاد اشتغال و کار آفرینی در روستا است.
وی تاکید کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده، در حوزه اشتغال می‌توانیم خیلی از مشکلات را حل کنیم و حل مشکل با اشتغال و کار آفرینی انجام شده است.
وی در ادامه گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده به‌صورت دوره‌ای در کل روستاها حضور پیدا کردیم و مشکلات را از نزدیک با حضور مردم مورد بررسی قرار دادیم.
فرماندار سابق ورامین گفت: نقوی حسینی نماینده مردم در مجلس  در دوسال گذشته به هیچ‌وجه در کار اجرایی دخالت نکرد و همیشه در برنامه‌های اجرایی با بنده مشورت می‌کرد و وقت ویژه در حل مشکلات شهرستان می‌گذشت.
وی در پایان گفت: روند کار کردن در شهرستان ورامین مهیا بود و هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید در مسیر توسعه ورامین سنگ‌اندازی شدهاست؛ جا دارد صادقانه از زحمات آنها تشکر کنیم.