Get Adobe Flash player

آن مرد آمد ، آن مرد دیر آمد/ ایرج گودرزی راد سکان شهرداری کیلان را در دست گرفت

 

 

 
شهردار جدید و خوش سابقه کیلان در آیینی با حضور مسؤولان و حکم استاندار تهران معرفی شد.


آیین معارفه شهردار جدید شهر کیلان با حضور جمعی از مسؤولان و مردم ولایت‌مدار این شهر در سالن همایش‌های شهرداری کیلان برگزار شد.

در این مراسم، خانواده‌های معظم شهدا، مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران، امام جمعه آبسرد، فرماندار شهرستان دماوند، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دماوند، فرماندهان پلیس راه و راهور شهرستان دماوند، مسؤولان برخی ادارات شهرستانی و شهری و نیز شماری از مسؤولان شهرستان‌های پاکدشت و شمیرانات حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، مهندس ایرج گودرزی‌راد امروز با پیشنهاد شورای اسلامی شهر کیلان و حکم استاندار تهران به عنوان سکاندار جدید شهرداری کیلان معرفی شد.

ایرج گودرزی راد متولد بروجرد و کارشناس ارشد حسابداری از دانشگاه آزاد اسلامی است و وی در آخرین مسؤولیت خود، از سال ۱۳۹۳ سکانداری شهرداری فرون‌آباد از توابع شهرستان پاکدشت استان تهران را برعهده داشته است.

مسؤول حسابداری، حسابرسی، املاک و حقوقی در کمیسیون‌های مختلف شهرداری پاکدشت در سال‌های ۱۳۸۰ تا۸۲، مدیر امور مالی، درآمد و در کمیسیون‌های مختلف شهرداری شریف‌آباد در سال‌های ۸۲ تا ۸۶، معاونت مالی و اداری و خدمات شهری و جانشین شهردار و همچنین عضو هیأت‌مدیره سازمان حمل و نقل و فرهنگی اجتماعی شهرداری فشم در سال‌های ۸۶ تا ۹۰ از سوابق شهردار جدید کیلان است.

در آیین معارفه شهردار جدید کیلان، از زحمات چندین ساله اعضای دوره چهارم شورای اسلامی و همچنین سیدجلیل چوبداری، شهردار ۱۰ ساله شهر کیلان با اهدای هدایی تجلیل به عمل آمد.

شهرداری کیلان از آبان‌ماه سال گذشته با استعفای شهردار سابق در دوره سرپرستی داود مرشیدی و فهیمه امرالهی اداره می‌شد که اکنون این شهر پس از یک سال صاحب شهردار شد.

کیلان یکی از پنج شهر شهرستان دماوند در فاصله ۹۰ کیلومتری پایتخت است که در مسیر استان‌های تهران و سمنان قرار دارد؛ کیلان با توجه به باغ‌شهر بودن و وجود ظرفیت‌های گردشگری به عنوان نگین سبز استان تهران شناخته می‌شود.*برنامه‌های ویژه‌ای برای توسعه کیلان تدوین شده است

ایرج گودرزی‌راد، شهردار جدید کیلان در آیین معارفه خود به عنوان شهردار جدید کیلان اظهار کرد: شهر کیلان نگین سبز استان تهران است و بسیار خرسند هستیم که در حضور مردم این منطقه خواهیم بود.

وی افزود: از اعضای شورای اسلامی شهر کیلان که اعتماد کردند و این وظیفه را بر دوش بنده نهادند، قدردانی می‌کنم و امیدوارم بتوانم خدمات خوبی را به آنها ارائه دهم.

شهردار جدید کیلان گفت: با توجه به توصیه‌های استاندار تهران، برای شهر کیلان برنامه‌‌هایی داریم تا بتوانیم توسعه پایداری را در این شهر شاهد باشیم؛ با توجه به اینکه کیلان از شهرهای گردشگری است، برنامه‌های خاصی را می‌طلبد.

گودرزی‌راد تصریح کرد: از کارکنان شهرداری می‌خواهیم که تمام سعی و تلاش خود را داشته باشند تا در مدتی که در خدمت مردم کیلان هستیم، خدمات ارزنده‌ای را به مردم ارائه دهیم.

وی تأکید کرد: از همه مردم و افراد می‌خواهیم که ما را در مسیر توسعه و پیشرفت شهر کیلان یاری کنند تا به اهداف خود در این خصوص دست پیدا کنیم.*لزوم ایجاد درآمد پایدار در شهر کیلان

فرماندار شهرستان دماوند نیز در این آیین با بیان اینکه رفع مشکلات شهر کیلان نیازمند بررسی کارشناسی است، افزود: امروز توجه به درخواست‌ها و مطالبات مردمی و همچنین استفاده از ظرفیت‌ها در این زمینه بسیار حائز اهمیت است.

محمودی‌فرد گفت: شهرداری‌ها باید در حوزه شهری به تقویت مدیریت مدرن و نوین توجه داشته باشند؛ چراکه جامعه به سوی توسعه دنیای مجازی حرکت می‌کند و در این خصوص، لازم است که از نگرش سنتی اجتناب کرد.

وی با بیان اینکه وجود درآمد پایدار یکی از مسائل مهم توسعه شهری در کیلان است، تصریح کرد: امروز یکی از مشکلات شهرهای خرد و کلان نداشتن درآمد پایدار است؛ اگر این مسأله مهم برطرف شود، مطمئناً در حوزه ساخت و سازهای غیرمجاز و تراکم فروشی با کاهش مواجه می‌شویم.

فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: یکی از مباحثی که می‌تواند زمینه توسعه را به خصوص در شهر کیلان افزایش دهد، استفاده از نیروی انسانی با نگرش مدرن، تقویت زیرساخت‌های گردشگری شهری با حمایت بخش خصوصی و توجه به زیرساخت‌های شهری است.