Get Adobe Flash player

تجليل مديران و نمايندگان مردم اسلامشهر از خبرنگاران/ شهردار اسلامشهر:خبرنگاران در موفقیت و شكست مدیران شریك هستند

 

آيين گراميداشت و تجليل از تلاش هاي خبرنگاران با حضور جمع زيادي از فعالان رسانه هاي جمعي اسلامشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شهرداري اسلامشهر، در اين مراسم که به همت فرمانداري، شهرداري و شوراي اسلامي شهر برگزار شد، خبرنگاران نيز به بيان بخشي از دغدغه هاي خود پرداختند .

فرماندار شهرستان اسلامشهر در ابتداي اين برنامه با بيان اين که خبرنگاران چشم بيناي مردم هستند و مسئوليت آگاهي بخشي به آنان را بر عهده دارند، ضمن استقبال از نقدهاي منصفانه خبرنگاران، گفت: هر چه وحدت و همدلي بيشتري بين خبرنگاران و مسئولان ادارات شهرستان وجود داشته باشد، بي ترديد اقدامات خوبي در جهت رفع مشکلات شهرستان صورت خواهد گرفت .

اميراله حقيقي با اشاره به اهميت انعکاس فعاليت هاي عمراني، اجتماعي و سياسي صورت گرفته در شهرستان توسط رسانه ها اظهار داشت: بايد همه ادارات نهايت همکاري را با خبرنگاران داشته باشند تا فعاليت هاي دستگاهها و نهادهاي دولتي به سمع و نظر شهروندان برسد .

نماينده عالي دولت در شهرستان اسلامشهر با بيان اين که  خبرنگاران بدون هيچ چشمداشتي به عنوان پل ارتباطي بين مردم و مسئولان صادقانه به انعکاس مشکلات و نارسائي ها مي پردازند، تاکيد کرد: شهرستان اسلامشهر از ظرفيت هاي علمي، ورزشي، فرهنگي و هنري کم نظير در استان تهران برخوردار است و ما مي توانيم با کمک خبرنگاران قدم هاي موثري در ساماندهي مسائل فرهنگي برداريم و از ظرفيت هاي ويژه شهرستان به نحوي مطلوب در ارتقاء سطح فرهنگ عمومي شهرستان استفاده کنيم .

در بخش ديگري از اين برنامه شهردار اسلامشهر  با اشاره به نقش و جايگاه خبرنگاران و بهبود وضعيت شهرها از آنها با عنوان چشم هاي بينا و زبان گوياي مردم ياد کرد و گفت: خبرنگاران مي توانند در ايجاد وحدت و همدلي بين مسئولان براي ارائه خدمات هر چه بيشتر به شهروندان و ايجاد رضايت عمومي در سطح شهر کمک کنند .

احمد رييسي با مورد توجه قرار دادن جايگاه ويژه خبرنگاران و اصحاب رسانه در اداره امور شهرها تصريح کرد: اصحاب رسانه به واسطه نظارت مستمري که بر فعاليت و علمکرد مديران و مسئولان دارند در موفقيت و شکست آنها شريک هستند .

وي همچنين رعايت اخلاق حرفه اي را مهمترين اصل در روند فعاليت رسانه اي خبرنگاران دانست و خاطرنشان کرد: خبرنگاران مي توانند با نحوه فعاليت خود به بهبود اخلاق عمومي جامعه کمک کنند و به همين خاطر است تلاش هاي آنان اهميتي بيش از پيش پيدا مي کند .

در ادامه مراسم،‌نايب رييس شوراي اسلامي شهر اسلامشهر با اشاره به اهميت و ويژگي هاي منحصر به فرد حرفه خبرنگاري، آن را شغلي داراي اهميت و خطير دانست .

فيروز کيومرثي با اشاره به تئوري هاي مديريتي موجود، بخشي از موفقيت مديران را ناشي از ديدگاه هاي آنان در نحوه مديريت دانست و تاکيد کرد: تلاش هاي خبرنگاران در انعکاس واقعيت ها، تحليل ها و گزارش هاي منطقي مبتني بر علم مي تواند تاثير بسزايي در موفقيت يک مدير داشته باشد .

نماينده مردم در پارلمان شهري اسلامشهر در پايان ضمن تجليل از فعاليت هاي چشمگير خبرنگاران ، تقويت و توسعه فعاليت هاي رسانه اي در سطح شهر اسلامشهر را خواستار شد .

گفتني است در اين مراسم نظام ملک شاهي و مصطفي آقا عليخان، معاونين سياسي وعمراني فرماندار، عليرضا مهرپويان طاراني رييس کميسيون فرهنگي، احمد قلي پور و محمد احمدزاده روساي کميسيون هاي ورزش و جوانان و بررسي پيشنهادات شوراي اسلامي شهر نيز حضور داشتند .

در پايان آيين تجليل از تلاش هاي خبرنگاران اسلامشهر که به همت فرمانداري، شهرداري و شوراي اسلامي شهر برگزار شد با اهداي لوح تقدير و هدايايي از خبرنگاران تجليل به عمل آمد .