Get Adobe Flash player

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شهریار: ترافیک در شهریار آرامش شهروندان منطقه را بر هم زده است

 

 

 


 
رئیس کمیسیون خدمات شهری حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شهریار گفت: معضل ترافیک در شهریار، روح و روان مردم این منطقه را درگیر کرده است.

جمشید فرجی رئیس کمیسیون خدمان شهری حمل ونقل وترافیک شورای اسلامی شهر شهریار با اشاره به تاثیر مخرب ترافیک در هدر رفت سوخت و انرژی اظهار داشت: معضل ترافیک یکی از جدی ترین دغدغه های مردم  شهریار است که روح و روان و آرامش شهروندان این منطقه را درگیر کرده و ضرورت رفع آن بیش از پیش احساس می شود.

وی افزود: موقعیت منطقه ای شهریار و مرکزیت آن در غرب استان تهران، مهاجر پذیری و جمعیت انبوه و متراکم این منطقه از دلایل عمده افزایش ترددها و سنگینی بار ترافیکی در برخی مناطق این شهرستان است.

فرجی گفت: برای بهبود وضعیت موجود، بهره برداری از پروژه رو گذر میدان شاد چای اندیشه و شهید سپهبد صیاد شیرازی بصورت ویژه در اولویت قرار دارد.

وی عنوان کرد: احداث پل شباهنگ نیز از دیگر طرح هایی است که در صورت بهره برداری از آن، بخش قابل توجهی از ترافیک میدان بسیج کاسته و روند تردد وسایل نقلیه تسهیل می شود.

رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر شهریار افزود: پروژه میدان میوه و تره بار مرکزی شهریار نیز از دیگر طرح هایی است که مقرر است در بازه زمانی۱۸ماهه به بهره برداری برسد و به فضل الهی با تحقق این طرح، علاوه بر اشتغالزایی با توجه به جانمایی مناسب آن، در کاهش ترافیک شهری نیز مفید فایده و مطلوب اثرخواهد بود.

وی یاد آور شد: طرح ها و پروژه های دیگری نیز به منظور تسهیل هر چه بیشتر روند حمل و نقل شهری طراحی شده که در زمان مقتضی اطلاع رسانی های لازم در این خصوص لحاظ خواهد شد.