Get Adobe Flash player

مراسم معارفه شهردار شریف‌آباد برگزار شد

 

 

 مراسم معارفه شهردار شریف‌آباد با حضور مسئولان شهرستان پاکدشت برگزار و مسئولان در این مراسم بر امانت‌داری و تلاش در مسیر تحقق مطالبات مردم تاکید کردند

پازوکی، رئیس شورای شهر شریف‌آباد طی سخنانی در این مراسم به ارائه گزارش ۱۰۰ روزه عملکرد شهرداری و شورای اسلامی پرداخت و گفت: با توجه به تاکیدات رئیس جمهوری پروژه جدیدی در این شهر کلنگ‌زنی نشده است و تمام پروژه‌های نیمه‌کاره به بهره برداری رسیده است.

علی صادقی، فرماندار شهرستان پاکدشت نیز با بیان این‌که انتخاب شهردار وظیفه شورای شهر است، اظهار داشت: هیچ تعهدی برگردن شهردار به‌واسطه انتخاب شدنش نیست.

وی از طاهری نسب، شهردار جدید شریف‌آباد خواست به سفارشات غیرقانونی حتی اگر از سمت شورای شهر باشد، ترتیب اثر ندهد.

حجت‌الاسلام قاسم خداپرست، امام جمعه شریف‌آباد نیز در ادامه این مراسم ضمن درخواست از مسئولان برای پیگیری شهرستان شدن شریف‌آباد و همچنین امانت دانستن مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران یک افتخار است و باید بدون در نظر گرفتن سلیفه‌های سیاسی و جناحی با داشتن اتحاد به مردم خدمت کرد.

محمد قمی، نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی درباره مسئله شهرستان شدن شریف‌آباد عنوان کرد: آرادان و سرخه به‌واسطه خواستگاه احمدی‌نژاد و روحانی شهرستان شده‌اند که نسبت به شریف‌آباد زیرساخت‌های آن‌ها کامل نیست و با توجه به مطالبات مردمی و امکانات کافی در این شهر، از مسئولان خواست در خصوص این موضوع اهتمام ویژه داشته باشند.

رحمتی، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران با بیان تعهدات و وظایف شهرداری تاکید کرد: با توجه به زلزله خیز بودن کشور و قرار داشتن پاکدشت بر روی گسل ایوانکی که به ثبت هم رسیده است از مسئولین شهرستان خواست در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز تمهیدات ویژه‌ای اتخاذ کنند.

گفتنی است، در حاشیه این مراسم پس از اهدای حکم طاهری نسب شهردار شریف‌آباد مسئولان و مدعوین به صرف ناهار دعوت شدند که این اتفاق در بخش شریف‌آباد یک رسم است و با منویات رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی مغایر است.

انتظار می‌رود با توجه به مشکلات عمومی مردم و توصیه‌های مقام عظمای ولایت مبنی بر صرفه‌جویی در برگزاری چینین ضیافت‌هایی تجدید نظر به‌عمل آید.