Get Adobe Flash player

طرح آب‌رسانی منطقه قوهه پاکدشت افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت

 

 

 

 

مراسم افتتاحیه طرح آب‌رسانی به منطقه قوهه پاکدشت با حضور نماینده مجلس و مسئولین این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم افتتاحیه همچنین، خانواده‌های معظم شهدا، اعضا شورای شهر پاکدشت و قائم‌مقام مدیرعامل شرکت حضور داشتند.
مدیر آبفا شهرستان پاکدشت در حاشیه این افتتاحیه در خصوص این طرح آب‌رسانی گفت: باهدف توزیع پایدار، ایجاد خطوط ارتباطی و پدافندی، تنظیم، تثبیت فشار و رینگ شبکه توزیع آب منطقه قوهه با آب سد ماملو، عملیات لوله‌گذاری خطوط اصلی توزیع آب به طول ۱۱۵۰ متر و سه مورد سه‌راه گیری انجام شد.
علی ولی بغدادی افزود: در این عملیات که با تلاش مستمر و بی‌وقفه پرسنل آبفا پاکدشت اجرا شد در مرحله نخست ۵۵۰ متر لوله‌گذاری با استفاده از لوله پلی‌اتیلن ۲۰۰ میلی‌متری ولوله ۲۰۰ چدن داکتیل و دو مورد سه‌راه گیری خطوط ۲۰۰ در ۲۰۰ و ۲۰۰ به ۳۱۵ میلی‌متری انجام گرفت.
وی تصریح کرد: در راستای ارتقای خدمات آب‌رسانی، افزایش ظرفیت انتقال، بهبود کمی و کیفی آب شرب ساکنین منطقه قوهه در مرحله دوم ۶۰۰ متر لوله‌گذاری جدید نیز در بلوار دانش‌آموز با یک مورد سه‌راه گیری انجام شد تا شاهد جلب رضایت مشترکین از میزان، تنظیم و تثبیت فشار شبکه توزیع در ایام فصل تابستان و به‌ویژه زمان پیک مصرف باشیم.
نماینده مردم شریف شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفا، اجرای این طرح آب‌رسانی را جهت توزیع مطلوب آب شرب مثمر ثمر برشمرد.
قمی همچنین با اشاره به کمبود و محدودیت منابع آبی از شهروندان محترم درخواست نمود در مصرف آب از روش‌های ناصحیح که سبب تلفات این مایه حیاتی می‌شود پرهیز نموده و صرفه‌جویی نمایند.