Get Adobe Flash player

نگار باباخانی باز هم بر سکوی نخست علمی مدارس شهر پیشوا ایستاد

 

 

 

 

 

 


دانش آموزان موفق استعداد و توانایی خود را می شناسند و از آن برای رسیدن به هدف استفاده می کنند و با تقویت استعداد خاص خود که در هر انسانی وجود دارد خود را به نابغه تبدیل می کنند شاید عدم آگاهی از استعداد و یا تقویت نکردن استعداد باعث می شود که خیلی از مردم از تبدیل شدن به فردی خاص و موفق باز بمانند. شناخت توان واقعی و استعداد باعث می شود که انسان از خود انتظار بیش از حد نداشته باشد که در صورت عدم موفقیت منجر به ناامیدی و از بین رفتن اعتماد به نفس می شود و یا خود را دست کم نگیرد که دست کم گرفتن خود هم باعث از بین رفتن فرصت های ناب موفقیت می شود.

اغلب افراد موفق و دانش آموزان موفق دوستان و خانواده خوبی دارند که در هر حال از ایشان حمایت کرده آن ها را تشویق می کنند و یا دیدن دوستان درس خوان و هدفمند خود باعث می شود که فرد تحت تأثیر آن ها به درس و برنامه ریزی و هدفمند بودن ترغیب شود.

خانم نگار باباخانی 15 ساله و ازدانش آموزان  مدرسه غیرانتفاعی رضوان در شهرستان پیشوا از همین افراد موفق است که در سال های گذشته در آزمون های زبان انگلیسی منطقه ، رتبه اول را کسب کرده بود ، این بار نیز به عنوان دانش آموز ممتاز و نمونه شهرستان پیشوا معرفی شد تا به افتخارات خویش بیفزاید.

نگار باباخانی در کنار موفقیت های تحصیلی و زبان انگلیسی ، به فراگیری علوم رایانه و هنرهای آشپزی نیز مشغول است که همین عوامل ، وی را به یک دانش آموز مستعد و فعال تبدیل کرده است. برای ایشان ، خانواده محترم باباخانی و مربیان دلسوز ایشان ، آرزوی سلامتی و توفیق داریم.