Get Adobe Flash player

رئیس شورای اسلامی شهرپیشوا:انتظارات مردم شهر پیشوا از دکتر امیری بالا رفته است

 

 

 رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا گفت: وحدت میان ادارات و مدیران از برگ برنده‌های شهرستان پیشواست که باید تلاش کنیم تا به‌خوبی از این ظرفیت در جهت پیشبرد شهر استفاده کنیم.

سیدمرتضی طباطبایی ظهر امروز در دیدار با امام جمعه پیشوا که به همراه شهردار جدید این شهر صورت گرفت، اظهار داشت: پیشوا از سال 1332 تبدیل به شهر شده و شهرداری در آن استقرار یافته است و از زمان ارتقا به شهرستان، به دلیل فراهم‌ نبودن زیرساخت‌های لازم، با مشکلات بیشتری روبه‌رو شده است.

وی افزود: مردم این منطقه همواره خواسته‌های معقولی همچون نظافت کوچه‌ها، استقرار سطح زباله و برخورداری از پارک‌های محله‌ای را داشته و هیچ‌گاه انتظارات و خواسته‌های غیرمعقولی را مطالبه نکرده‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا به سفر محمدحسین مقیمی به شهرستان پیشوا اشاره کرد و گفت: نبود حتی یک تخت بیمارستانی در یک شهر تاریخی، مذهبی و دانشگاهی با قدمت فراوان، موجب ابراز تعجب استاندار تهران شد.

طباطبایی بیان کرد: تمامی شهرداران و شوراهای اسلامی ادوار گذشته، در جهت تأمین خواسته‌ها و توسعه شهر، بیش‌ازحد توان کار کردند اما زمینه‌های فعالیت در این شهر فراوان و میزان درآمدها پایین است.

وی افزود: پیشبرد همه کارها در گروی مسائل مالی نیست بلکه با ترکیب سه عنصر مدیریت، برنامه‌ریزی و نظارت می‌توان کارهای بزرگی را صورت داد.

رئیس شورای اسلامی شهر پیشوا اظهار کرد: در حال حاضر انتظارات مردم شهر پیشوا با توجه به انتخاب فردی به‌عنوان شهردار که دکترای معماری و شهرسازی دارد و سوابق درخشانی را پشت سر گذاشته، بالا رفته است که امیدوارم باید برنامه‌ریزی مناسب بتوانیم تغییرات بسیاری را در یک سال آینده برای شهر پیشوا رقم بزنیم.

طباطبایی افزود: وحدت میان ادارات و مدیران، از برگ برنده‌های شهرستان پیشواست که علی‌رغم بومی نبودن بسیاری از مدیران، با حضور امام جمعه و نماینده دولت، وحدت و انسجام خوبی میان آن‌ها حاکم است که باید تلاش کنیم تا به‌خوبی از این ظرفیت در جهت پیشبرد شهر استفاده کنیم.

وی گفت: در حال حاضر، ادارات خدمات‌رسان هماهنگی بسیاری خوبی را با شهرداری و شورای اسلامی شهر دارند که امیدواریم با همکاری، هماهنگی و انسجام هر چه بیشتر، هرچه زودتر شاهد رفع مشکلات موجود در شهر پیشوا باشیم.