Get Adobe Flash player

توسعه همکاری دانشگاه آزاد پیشوا و مراکز صنعتی کلید خورد

 

 

 
نشست توسعه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز صنعتی با حضور مسؤلان سازمان مرکزی و شهرک های صنعتی در واحد ورامین- پیشوا برگزار شد.

در این جلسه که داود ثمری مدیرکل ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی، شیبانی رئیس واحد ورامین- پیشوا و قرچک، اسلام زاده عضو هیأت مدیره شهرک صنعتی عباس آباد و مدیران واحد گرمسار حضور داشتند، چالش ها و راهکارهای توسعه همکاری دانشگاه و صنعت بررسی و بر استفاده از ظرفیت های دانشگاهی در حل مشکلات مراکز تولیدی و اجرایی تأکید شد.

در این نشست مشترک، تفاهم نامه همکاری دانشگاه آزاد پیشوا و دپارتمان آموزش و پژوهش شهرک صنعتی عباس آباد به نمایندگی از شهرک های صنعتی کشور به امضاء رسید.

از مهمترین مفاد این تفاهم نامه، اجرای دوره ها و کارگاه های آموزشی کوتاه و بلندمدت مورد نیاز شهرک های صنعتی، حمایت مالی از پروژه و پایان نامه های دانشجویان، حمایت از تجاری سازی و فناوری های نانو، تلاش در خصوص کارآفرینی و اشتغال دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل، ارائه تسهیلات برای تبادل استادان و گذراندن فرصت های مطالعاتی است.

گفتی است؛ در این جلسه در خصوص نحوه برگزاری همایش بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی و صنعت با محوریت چالش ها و راهکارهای توسعه، بحث و تصمیم گیری لازم به منظور برپایی با شکوه این همایش از سوی طرفین اتخاذ شد.