Get Adobe Flash player

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان قدس برگزار شد

 

 

 شکراله حسن بیگی،معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در مراسم تودیع و معارفه فرماندار قدس گفت: مدیران موظف به شنیدن انتقادات مردم و پاسخگویی به آن هستند.

مراسم تودیع محمدی فرماندار سابق و معارفه علی اصغر ناصر بخت فرماندار جدید شهرستان قدس بعدازظهر امروز  با حضور شکراله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، محمودی نماینده مردم شهرستان های قدس،ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی،فرماندار تهران،ائمه جماعات، اعضای شورای اسلامی شهر،شهردار  و مدیران دستگاه های اجرایی قدس در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 
شکراله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در این مراسم با اشاره به بخشی از  فرامین حضرت امیر المومنین علی ع به محمدبن ابی بکر و مالک اشتر  فرمانداران بلاد مسلمین   خدمت صادقانه به مردم را از اهم وظایف مدیران و مسئولین بر شمرد و گفت : فرصت خدمت رسانی به مردم بسیار زودگذر است و اگر به دنبال هدفی غیر از رفع مشکلات مردم باشیم قطعا به بیراهه رفته ایم.

وی ضمن دعوت  مسئولان و مدیران به رعایت فروتنی و برخورد مناسب با مردم یادآور شد : نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران زمینه لازم جهت خدمت صادقانه به مردم را فراهم آورده است لذا ضرورت دارد تا  درب اتاق مدیران همیشه به روی مردم باز باشد و مردم  بدون کمترین مانع با مدیران ملاقات کنند و مسئولان نیز با صعه صدر و گشاده رویی پاسخگوی مشکلات آنها باشند.

حسن بیگی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت توجه مسئولان به اجرای دقیق  قانون اشاره کرد و افزود : آنچه که نظام و دولت از ما مسئولان توقع دارد و مانیز به تبع آن از فرمانداران انتظاری داریم آن است که مر قانون عمل کنند.همه ما باید در مقابل قانون خاضع،خاشع و مطیع باشیم ولو اگر در جایی قانون به نفع ما نباشد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران تصریح کرد : ما مدیران و مسئولان مجری قانون هستیم نه مفسر قانون؛ما اجتهاد بر قانون نداریم پس سعی کنیم اعمال،رفتار،کردار و تصمیماتی که می گیریم بر اساس قانون باشد.

وی یادآور شد : اجرای سیاست های دولت یکی از مطالبات دولت از استانداران  و معاونت سیاسی استانداری است و ما نیز به دنبال آن از فرمانداران انتظار داریم که این سیاستها را در سطح منطقه به بهترین شکل ممکن اجرا و بر آن نظارت و اشراف کافی داشته باشند تا به دنبال آن رضایتمندی مردم روز به روز بیشتر و امید به زندگی در آنها افزایش پیدا کند.

 حسن بیگی با اشاره به حضور چشمگیر ملت در راهپیمایی22 بهمن امسال گفت : مردم انقلابی ما همیشه و در همه حال در صحنه حضور دارند و حضور مردم در راهپیمایی امسال بسیار هوشمندانه بود.چرا که به دلیل وقوع پاره از مسائل و اتفاقات در سطح کشور مردم احساس کردند که می باست حضوری پر رنگ تری نسبت به گذشته در راهپیمایی داشته باشند تا ضمن تجدید ببعت با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدا و مقام معظم رهبری به دشمنان نظام و انقلاب بفهمانند که ما تا آخرین نفس بر عهد و پیمان خود پایبند هستیم و از آرمانهای انقلاب و نظام خود دفاع خواهیم کرد.
  
معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران بر ضرورت وحدت رویه و وفاق و همدلی مسئولین با یکدیگر در جهت رفع معظلات و مشکلات مردم و جامعه تاکید کرد و افزود :ما مسئولان در هر رده ای که قرار داریم باید با یکدیگر کاملا هماهنگ بوده و وحدت رویه داشته باشیم و آن را به الگویی تاثیر گذاربرای جامعه تبدیل کنیم چرا که  مردم به رفتار مسئولان خود توجه دارند و وقتی می بینند مسئولان با یکدیگر همدل هستند آنها نیز این روش را پیش خواهند گرفت.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته شده توسط سید مهدی محمدی فرماندار اسبق شهرستان قدس در طول دوران تصدی گری فرمانداری برای علی اصغر ناصر بخت در سمت فرماندار جدید شهرستان قدس آرزوی موفقیت کرد.