Get Adobe Flash player

مهدی کچویی:هفتاد میلیارد ریال برای مسکن مهررودهن هزینه شده است

 

 

 شهردار رودهن گفت: طی یک سال گذشته مبلغی بیش از ۷۰ میلیارد ریال برای فعالیت های عمرانی مسکن مهر هزینه شده است و هچنان ادامه دارد.
"مهدی کچویی" در دومین جلسه شورای اداری بخش رودهن در سال ۹۷ گفت: امروز با بدترین شرایط سخت اقتصادی در کشور روبرو هستیم ولی پروژه های عمرانی نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته و درحوزه فرهنگی نیز با همکاری دیگر نهادها فعالیت های خوبی انجام شد.
وی افزود: درمسکن مهر، ۷ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فعالیت عمرانی انجام وعملیات احداث ساختمان آتش نشانی و کلانتری این منطقه نیز آغاز شده است.
شهردار رودهن با بیان اینکه وحدت لازم میان مسئولان بخش رودهن وجود دارد اظهار داشت: همراهی مسئولان و شورای شهر که بیش از ۹۵ درصد موضوعات را مصوب کردند یکی از دلایل پیشرفت و تکامل این بخش و شهر بود و هست.
کچویی ادامه داد: نصب دوربین های مدار بسته در سطح شهر بیش از ۳ میلیارد تومان هزینه دارد و حداقل ۴ دوربین دیگر تا دهه فجر نصب می شود.
وی تصریح کرد: شهرداری و شورای اسلامی قطعه زمینی را در اختیار اداره تامین اجتماعی قرار داده تا مرکز درمانی تامین اجتماعی احداث شود.
شهردار رودهن در پایان گفت: با پیگیری نماینده مردم دماوند و فیروزکوه و رودهن در مجلس شورای اسلامی زمین فوتبال شهرک کریتون که دراختیار ستاد اجرائیات فرمان حضرت امام (ره) قرار داشت به شهرداری و مردم خوب کریتون هدیه شد.

 

 

 

تبلیغات دماوندوفیروزکوه

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس