Get Adobe Flash player

ابراز نگرانی میرزایی نکو از ویلایی شدن زمین‌های کشاورزی شهرستان دماوند

 

 

 نماینده مردم دماوند در مجلس گفت: اگر به داد کشاورزان دماوندی نرسید زمین‌های کشاورزی دماوند نیز به ویلای خوش‌نشینان تبدیل می‌شود.


قاسم میرزایی نکو در نشست علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با تسلیت ماه محرم، گفت: مردم دماوند و فیروزکوه با تحقق شعار سال، سیب بی‌نظیر دماوند که برندی است بین المللی تولید کردند اما چرا هزینه تولید بیش از فروش است؟ وزرای جهادکشاورزی و صنعت و معادن فکری  اساسی برای چرخه تولید کنند.

عضو کمیسیون شوراهای و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای رسیدن به چرخه تولید هیچ راهی وجود ندارد مگر ایجاد ارتباط با کشورهای مختلف و توسعه صادرات محصولات. اگر به داد کشاورزان منطقه نرسید این زمین‌ها نیز به ویلای خوش‌نشینان تبدیل می‌شود.

وی خطاب به  وزیر آموزش و پرورش متذکر شد: قرار بود برای وضعیت معلمان حق‌التدریس فکری شود. چرا ۱۸۰۰ ساعت حق‌التدریس در سال گذشته به ۴۰۰ ساعت تقلیل پیدا کرده است؟ آیا این فکر کردن است؟ گوش شنوا کجاست؟

نماینده مردم دماوند در مجلس خطاب به  وزیر راه و شهرسازی، تذکر داد: کوچکترین تغییری برای رسیدگی به هزینه‌های کمربندی شمال شهرستان دماوند نشده است و در وضعیت حادثه‌خیز دوربرگردان ورودی رودهن – مهرآباد با وجود تاکیدات و تایید هزینه‌ها هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

وی در تذکری به وزیر نفت، گفت: صبوری کردیم و اجبارا گاز با هزینه‌های کلان از دماوند به لاریجان با هزار واسطه انتقال یافت اما دستور مساعدت حداکثری و دستورهای دیگر شما عینا همانگونه باقی مانده و هیچ اقدامی نشده است. روستاهای دماوند و فیروزکوه با دمای زیر ۳۰ درجه سرما بی‌بهره از گاز هستند، ولی لوله‌های گاز از این منطقه عبور می‌کند.

 

 

 

تبلیغات دماوندوفیروزکوه

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس