Get Adobe Flash player

مظلوم ترین شهردار استان تهران ، شهردار کیلان شد/ایرج گودرزی راد مردی که با دستان خالی هنر می کند

 

مهندس ایرج گودرزی راد طی مراسمی به عنوان شهردار کیلان معرفی شد.  

مهندس ایرج گودرزی راد در مراسمی با حضور ناصر محمودی فرد، فرماندار دماوند و جمعی از مسئولین این شهرستان به عنوان شهردار کیلان معرفی شد.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران در مراسم معارفه به عنوان شهردار کیلان طی سخنانی با بیان این که کیلان از شهرهای خوب استان تهران است، گفت: اگر شهرداران این شهر برنامه ریزی های خود را مبتنی بر توسعه صنعت گردشگری داشته باشند، شاهد خروجی قابل قبول و مناسب کیلان خواهیم بود.

هادی رحمتی سپس ضمن تقدیر از شهردار سابق کیلان، اضافه کرد: کسی منکر زحمات مدیریت شهری سابق کیلان نیست، اما باید در جهت شکوفایی ظرفیت های گردشگری کیلان و رفاه بیشتر مردم تلاش کرد.

وی حرکت شهردار در چارچوب قانون را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: شهردار کیلان باید مدیریت بیشتری بر اراضی این شهر داشته باشد و با حاکم کردن انضباط مالی جلوی واگذاری های نگران کننده قبلی را بگیرد.

مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران استفاده از افراد آشنا به مباحث حقوقی در بخش مدیریت اراضی را مورد اشاره قرار داد و گفت: باید گام های موثرتری در جهت شکوفایی استعدادها و ظرفیت های کیلان برداشته شود.

بر اساس این گزارش، گودرزی راد پیش از این شهردار فرون آباد از توابع شهرستان پاکدشت بود.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حسین اردستانی رییس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت و جمعی از مسئولان و روسای ادارات این شهرستان نیز حضور داشتند.

مهندس ایرج گودرزی راد از جمله شهرداران استان تهران می باشد که در شهرهای قبلی ، مظلومانه و با کمترین بودجه ها و با دست خالی ، به عمران و آبادانی پرداخت.

 

 

 

تبلیغات دماوندوفیروزکوه

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس