Get Adobe Flash player

ستاد برف روبی شهرداری رودهن تشکیل شد

 

 

 شهردار رودهن از تشکیل ستاد برف روبی همزمان با فرا رسیدن فصل سرما با آماده باش کامل تمامی نیروهای ستاد خبر داد و عنوان نمود : با توجه به آغاز فصل سرما و شروع بارش برف و باران و نیاز به ارائه خدمات بهینه به شهروندان ، ستاد برف روبی شهر رودهن تشکیل شد .

مهندس مهدی کچویی ادامه داد : تشکیل تیم قوی و کارآمد یک نیاز در ارائه خدمات لازم به هنگام بارش برف است که این مهم در شهرداری رودهن در قالب ستادی با همت واحد خدمات شهری ، واحد نقلیه ، آتش نشانی و دیگر واحدها محقق می شود .

این مقام مسئول گفت : بر همین اساس در طول فصل زمستان چهار دستگاه ایسوزو کمپرسی ، چهار دستگاه نیسان وانت ، دو دستگاه کمپرسی ۲ محور ، دو دستگاه کمپرسی ۳ محور ،  یک دستگاه نمک پاش ۳ محور همراه با تیغ برف روبی ، یک دستگاه تراکتور به همراه تیغ برف روب ، یک دستگاه بابکت برف روب ، یک دستگاه بابکت راکون برف روبی ،  یک دستگاه آمبولانس و آماده باش کامل واحد خدمات شهری و نقلیه جهت انجام برف روبی و نمک پاشی درفصل زمستان با ستاد برف روبی همکاری خواهند داشت .

وی همچنین از اعضای ستاد خواست استفاده بیش از حد نمک در سطح شهر که موجب از بین رفتن سطح آسفالت معابر  پیاده رو ها می شود و تاثیر منفی بر فضای سبز و خشک شدن درختان دارد ، خودداری کنند .

شهردار رودهن از شهروندان خواست تا در راستای مقابله با هر گونه خطر و اتفاق احتمالی از وسایل نقلیه با زنجیر چرخ در سطح شهر استفاده کنند و مراقب کودکان و افراد مسن در زمان یخبندان و بارش برف باشند .

کچویی در پایان گفت : در راستای ارائه خدمات مطلوب شهرداری رودهن نسبت به تشکیل ستاد برف روبی اقدام نموده است که شهروندان می توانند در صورت نیاز با شماره تلفن ۷۶۵۰۸۱۲۷ تماس حاصل نمایند .

 

 

 

تبلیغات دماوندوفیروزکوه

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس