Get Adobe Flash player

ایرج گودرزی راد:کیلان با توجه به آغاز فصل بهار نیاز به پاکیزگی بیشتر دارد

 

 

 شهردار کیلان از واگذاری خدمان شهری این شهرداری به بخش خصوصی خبر داد و گفت: چهره کیلان با توجه به آغاز فصل بهار نیاز به پاکیزگی بیشتر دارد.

ایرج گودرزی‌راد با اشاره به واگذاری خدمات شهری شهرداری کیلان به بخش خصوصی اظهار کرد: قراردادی بین شهرداری کیلان و یک شرکت خصوصی برای تنظیف و رفت وروب، پاکسازی و جمع‌آوری زباله‌های حوزه خدماتی شهر کیلان به امضا رسید.

وی افزود: طبق این قرارداد، خدمات این شرکت از ساعت هفت تا 15 در خیابان‌های اصلی، فرعی و معابر شهر کیلان انجام خواهد شد.

شهردار کیلان گفت: تأمین نیروی انسانی مورد نیاز جهت انجام کار بر عهده پیمانکار است و به همین جهت، پیمانکار موظف است که از نیروهای فعلی شهرداری در این خصوص استفاده کند و کلیه قوانین و مقررات کار و تأمین اجتماعی، ایمنی و بهداشت را نسبت به آن‌ها رعایت کند؛ تهیه لوازم و ماشین‌آلات نیز در تعهد شرکت قرار دارد.

گودرزی‌راد تصریح کرد: امیدواریم با ورود این شرکت خصوصی نظافت شهر و رضایت‌مندی مردم تأمین شود و با توجه به آغاز فصل بهار و ورود مسافران و افزایش نیاز به پاکیزگی شهر، از مسؤولان شرکت می‌خواهیم که تمام توان خود را برای پاکیزگی چهره کیلان و جلب رضایت شهروندان این شهر به‌کار گیرند.

وی خاطرنشان کرد: این شرکت از ابتدای اسفندماه سال جاری فعالیت اجرایی خود را آغاز کرده و ماشین‌آلات و کارکنان خود را با لباس‌هایی هماهنگ برای عموم به نمایش گذاشته است.
 
 
 

 

 

 

تبلیغات دماوندوفیروزکوه

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس