Get Adobe Flash player

استاندار تهران فردا به شمیرانات و دماوند سفر می‌کند

 

 شمیرانات و دماوند در پنجمین روز از هفته دولت مقصد سفر استاندار تهران جهت کلنگ‌زنی، افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی و خدماتی خواهد بود.


رضا فتحی مسوول روابط عمومی فرمانداری شمیرانات اظهار کرد: استاندار تهران به منظور کلنگ‌زنی، افتتاح و بازدید از چند طرح عمرانی و خدماتی فردا عازم شهرستان شمیرانات می‌شود.

وی اضافه کرد: در این سفر معاونین و تنی چند از مدیران کل استان هم حضور خواهند داشت و استاندار را همراهی می‌کنند.

مسوول روابط عمومی فرمانداری شمیرانات یادآور شد: این سومین سفر استاندار به شمیرانات است که در آن بازدید از طرح‌های در دست اجرا و روند چگونگی اجرای آن‌ها توسط عالی‌ترین مقام اجرایی استان مورد بررسی قرار می‌گیرد.

*سفر عصرگاهی مقیمی به دماوند

فرماندار دماوند نیز در پایان برنامه‌های روز پنجم هفته دولت از سفر استاندار تهران به این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: محمدحسین مقیمی، بعد از ظهر فردا سه‌شنبه ششم شهریورماه جهت افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های عمرانی و خدماتی به شهر دماوند سفر می‌کند.

مجید صفری افزود: استاندار تهران ابتدا از سالن ورزشی کارگران در شهرک امامیه بازدید و آغاز عملیات احداث پمپ بنزین بلوار شورا در شهر دماوند را کلنگ‌زنی می‌کند.

وی گفت: کلنگ‌زنی پارکینگ طبقاتی و پایانه‌ دورن‌شهری میدان ۱۷ شهریور شهر دماوند و افتتاح جایگاه سی.ان.جی فتحعلی در حاشیه محور دماوند - فیروزکوه بعد از ورودی جاده وادان از دیگر برنامه‌های سفر استاندار تهران به دماوند خواهد بود.

 

 

 

تبلیغات دماوندوفیروزکوه

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس