Get Adobe Flash player

محمد قدس محلاتی شهردار چهاردانگه شد

 

 

 


تکلیف شهرداری چهاردانگه بعد از گذشت پنج ماه بلاتکلیفی بالاخره مشخص و قدس‌محلاتی سکان‌دار شهرداری شد.

از ابتدای شهریورماه سال‌جاری و هم‌زمان با آغاز فعالیت دوره پنجم شورای اسلامی شهر چهاردانگه، با انتخاب و رأی اعضای شورا، شهردار وقت برکنار و محمد عفیفی به‌عنوان سرپرست شهرداری معرفی شد.

با انتخاب سرپرست شهرداری اعضای شورا فرصتی سه ماه پیدا کردند تا برای انتخاب فردی به‌عنوان سکان‌دار شهرداری رایزنی و هم‌فکری کنند که در این مدت گزینه‌های مختلفی انتخاب و در نهایت فردی را انتخاب و به استانداری معرفی کردند، که با عدم موافقت استاندار و عدم صدور حکم اعضای شورا به سر خانه اول برگشتند.

با این اقدام استانداری، اعضای شورای شهر این بار سیدمحمدرضا شهبازی را به‌عنوان سرپرست انتخاب کردند و سکان هدایت شهرداری چهاردانگه را تا زمان مشخص‌شدن شهردار به وی سپردند.

اعضای شورای شهر چهاردانگه درنهایت با استفاده از فرصت‌های به وجود آمده، در جلسه رسمی 96/9/30 با سه رأی از پنج رأی اعضای شورا، محمد قدس محلاتی به‌عنوان شهردار انتخاب و برای اخذ حکم با استانداری تهران معرفی شد.

پس‌ از این انتخاب اعضای شورای شهر، محمدحسین مقیمی استاندار تهران پس از انجام مراحل اداری و اخذ استعلامات لازم، در آخرین روزهای بهمن‌ماه سال‌جاری، با گزینه انتخابی اعضای شورای شهر چهاردانگه موافقت کرد و حکم محمد قدس‌محلاتی را به‌عنوان شهردار چهاردانگه امضا کرد.

در آخرین روز بهمن‌ماه طی مراسمی با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم و خانواده‌های معظم شهدا که در سالن اجتماعات مجموعه شهید همت این شهر برگزار شد، حکم شهردار چهاردانگه توسط مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران به محمد قدس‌محلاتی اعطا شد.