Get Adobe Flash player

بیژن سلیمانی‌پور:اقدام در حوزه آسیب‌های اجتماعی تنها به ارائه گزارش عملکرد ختم می‌شود

 

 

 

 فرماندار بهارستان گفت:موازی‌کاری در حوزه آسیب‌های اجتماعی سبب شده که اقدامات در این حوزه صرفاً به ارائه گزارش عملکرد محدود شود.

بیژن سلیمانی‌پور امروز در جلسه ستاد آسیب‌های اجتماعی که با حضور زهرا احمدی‌پور رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران و سایر اعضا در استانداری تهران برگزار شد اظهار داشت:باید سطح اعتماد ملی به ویژه در میان جوانان را ارتقا داد.

فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به لزوم الگوبرداری از تجربه کشورهای موفق افزود: باید ضمن احترام به ارزش‌های بومی از الگوی کشورهای موفق در زمینه مقابله با آسیب‌های اجتماعی بهره گرفت.

سلیمانی‌پور تصریح کرد: موازی‌کاری در حوزه آسیب‌های اجتماعی سبب می‌شود که اقدامات در این حوزه صرفاً به ارائه گزارش عملکرد محدود شود.

وی سپس با اشاره به انتزاعی بودن گزارش‌های مربوط به حوزه آسیب‌های اجتماعی گفت: گزارش‌های مربوط به حوزه آسیب‌های اجتماعی کیفی و انتزاعی هستند، این درحالی است که کنترل وضعیت جامعه و چگونگی برخورد با برخی شرایط آن نیاز به بررسی و کار کارشناسانه دارد.

فرماندار بهارستان در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسات علاوه بر اینکه باید از نظرات دستگاه‌ها بهره گرفت، باید با استفاده از نظرات کارشناسان به یک جمع‌بندی جامع و کاملی رسید.