Get Adobe Flash player

اجرای طرح استقبال از بهار توسط شهرداری شهر قدس

 

 

 معاون خدمات شهری شهرداری قدس از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار در مناطق مختلف شهر از ابتدای  اسفندماه  سالجاری خبر داد.

رحیم اسدی با بیان این مطلب اظهار کرد : در راستای ایجاد فضای بصری متناسب با بهار و سال نو  طرح نظافت مبادی ورودی شهر، افزایش ظرفیت خدمات و بهبود کیفی از سوی حوزه معاونت خدمات شهری قدس  و پرسنل تلاشگر این مجموعه  از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز و با جدیت دنبال خواهد شد.

وی گفت : این طرح همچون سال های گذشته به منظور ارتقا کمی و کیفی خدمات شهری، ایجاد چهره ای مطلوب و فضایی شاد از سیمای شهر، آماده سازی شهر برای رفال حال شهروندان، تلطیف سیمای بصری و استقبال از مسافرین نوروزی انجام می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری قدس افزود : زیباسازی فضاهای عمومی با رنگ‌آمیزی جداول و مبلمان شهری، تعویض و تعمیر و بروز رسانی تأسیسات شهری، نظافت‌، شستشو، لایروبی انهار و پاکسازی  سطح شهردر 2 منطقه و 4 ناحیه به طور  فعال و مستمر به ‌موازات سایر خدمات شهر در حال انجام است.

رحیم اسدی تصریح کرد : شستشوی دیوارها، پل ها و معابر بر اساس برنامه ریزی انجام شده،حذف زوائد و نازیبائیهای موجود در سطح معابر ،ترمیم روشنایی زیر گذر انتهای بلوار تولید گران ،کاشت گل و گیاه در بلوارها و میادین اصلی شهر از دیگر اقداماتی است که توسط پرسنل حوزه خدمات شهری در آستانه سال نو در حال اجرا می باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد : امیدواریم در سایه همکاری و مساعدت شهروندان و سایر دستگاه های خدمات رسان  شاهد شهری زیبا برای استقبال از بهار و مسافران نوروزی باشیم.

 

 

 

تبلیغات قدس و ملارد

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما