Get Adobe Flash player

شهردار قدس تاکید کرد:ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد شهدا در سطح جامعه

 

 

 شهردار قدس در دیدار با مسئولین بنیاد شهید شهرستان بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا تاکید کرد.

همزمان با 20فروردین ماه روز ملی فناوری هسته ای و روز هنر انقلاب اسلامی(سالروز شهادت سید مرتضی آوینی) رییس و مسئولین  بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس صبح امروز با شهردار قدس دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که جمعی از پرسنل خانواده های شهدا و ایثارگران شهرداری قدس نیز حضور داشتند،محمد صادق کولیوند شهردار قدس ضمن عرض خیر مقدم و تبریک آغاز سال نو بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهدا و ایثارگران در سطح جامعه تاکید کرد.

وی گفت : امنیت و آسایش کنونی در کشور را  مدیون فداکاری و از خودگذشتگی شهدا ی گرانقدر و سرافراز انقلاب اسلامی هستیم و زنده نگه داشتن یاد و خاطر  این عزیزان وظیفه ای همگانی است.

شهردار قدس افزود:  اقتدار، عزت و سربلندی امروز کشور و آرامش و آسایش موجود در جامعه مرهون جانفشانی های شهدا، جانبازان و آزادگان است .لذا ترویج و گسترش  فرهنگ ایثار و شهادت در میان اقشار مختلف جامعه بخصوص نسل جوان و نوجوان به عنوان امری مهم تلقی می شود که خود  نیازمند هماهنگی و برنامه ریزی  دستگاه های اجرایی و مشارکت های مردمی است.

ابراهیم ولایت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس نیز در ادامه این دیدار از مساعدت و همکاری صمیمانه شهردار و مجموعه شهرداری قدس در برگزاری یادواره و بزرگداشت برای مقام شهدا و همچنین ترسیم تصاویر و نصب المانهای متعدد این عزیزان در سطح معابر شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

تبلیغات قدس و ملارد

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما