Get Adobe Flash player

تداوم برخورد با مسافربرهاي شخصي غيرمجاز در شهرستان قدس

 

 

 مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني شهرداري شهر قدس، گفت : برخورد با مسافربرهاي شخصي غيرمجاز با جديت ادامه دارد و در سالجاري نيز در برخورد با اين خودروها، از حق فعاليت تاکسيرانان و امنيت شهروندان دفاع مي کنيم .

اصغر چرمی با بیان این مطلب اظهار داشت :  طرح برخورد با مسافربرهاي شخصي طی 2 مرحله در شهرستان قدس  اجرا شده است و امسال نيز با هماهنگي مراجع ذيصلاح با شدت عمل  بيشتري ادامه خواهد داشت.

وي افزود: در دوماهه اول سال جاري و در ادامه اجراي اين طرح، بيش از 30 دستگاه مسافربر شخصي غيرمجاز اعمال قانون  شده است .

مديرعامل تاکسيراني شهر قدس  ضمن هشدار به مسافربرهاي شخصي تصریح کرد : مطابق قانون، مسئوليت و وظيفه حمل و نقل عمومي درون شهري با شهرداري ها است که ناوگان تاکسيراني از جمله عوامل آن است لذا براي حفظ امنيت شهروندان و دفاع از حق فعاليت و معيشت تاکسيرانان که از راه فعاليت در اين عرصه امرار معاش مي کنند، ضروري است که با عوامل مخل در نظم و امنيت حمل و نقل عمومي درون شهري برخورد شود و سازمان تاکسيراني طي ماه های اخير در اجراي اين مهم مصر و جدي بوده است.

چرمی تأکيد کرد: با اجرای طرح مزبور در مرحله اول، خودرو 15 روز توقيف، در مرحله دوم يکماه و در مرحله سوم ضمن توقيف  خودرو، مالک آن نيز به مراجع قضايي معرفي مي شود.

وی در پایان  از شهروندان خواست به منظور تضمين امنيت و آسودگي خاطر خود و خانواده ها یشان جهت سفرهاي درون شهري از تاکسي استفاده نمايند .

 

 

 

تبلیغات قدس و ملارد

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما