Get Adobe Flash player

بازدید شهردار قدس از عملیات برف روبی معابر سطح شهر

 

 

 

 

 شهردار قدس در بازدید میدانی از سطح شهر در جریان عملیات برف روبی معابر سطح شهر قرار گرفت.


مسعود مختاری در بازدید پیش از ظهر امروز خود از معابر سطح شهر قدس از نزدیک در جریان عملیات برف روبی پرسنل خدمات شهری قرار گرفت و توصیه های لازم را در این خصوص ارایه کرد.


شهردار قدس در این بازدید گفت: تمام نیروهای ستاد برفروبی شهرداری از روز گذشته در آماده باش کامل بسر می برند و با استفاده از تجهیزات لازم از اولین ساعات آغاز بارش برف اقدامات خود را آغاز کرده اند.


مسعود مختاری بازگشایی پل ها و میادین  شهر را که جز معابر شیب دار و پرخطر هستند و با بارش برف امکان یخ زدگی و لغزندگی در این معابر وجود دارد را جز اولویت های ستاد برف روبی شهرداری عنوان کرد و  افزود: از اولین ساعات بارش برف در مرحله اول تمام مسیرهای اصلی و فرعی برف روبی شده و در مرحله دوم نیز با نمک پاشی معابر در برابر یخ بندان ایمن می شود تا عبور و مرور به سهولت انجام شود.


وی گفت : ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین سازمان خدمات موتوری شامل لودر،گریدر و کامیونهای حامل نمک و ماسه با حضور در معابر اصلی و فرعی شهر قدس عملیات برف روبی و پخش نمک و ماسه جهت بازگشایی معابر و تسهیل در تردد وسائط نقلیه و عابرین پیاده را با سرعت عمل بالا انجام می دهند.


 شهردار قدس از مردم خواست تا از پارک کردن خودرو در حاشیه خیابان ها و ریختن برف در معابر و کوچه ها و همچنین تردد غیر ضروری وسائط نقلیه در سطح شهر جهت کاهش بار ترافیکی خودداری کرده و با نیروهای خدماتی شهرداری همکاری کنند.

 

 

 

 

 

تبلیغات قدس و ملارد

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما