Get Adobe Flash player

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس:پیروی از سیره فاطمی موجب تعالی بنیان خانواده می‌شود

 

 

 حسین چناقچی با بیان اینکه دشمن نهاد جامعه زنان را نقطه هدف خود قرار داده است، گفت: پیروی از سیره فاطمی موجب تعالی بنیان خانواده می‌شود.

حسین چناقچی رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس ضمن تبریک فرارسیدن میلاد باسعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن اظهار کرد: حضرت زهرا (س) محبوب‌ترین چهره دینی، تقوایی و اخلاقی  است و همه زنان جهان باید از این بانوی بزرگوار الگوبرداری کنند.

وی بابیان اینکه فاطمه زهرا (س) اسوه و الگوی زنان عفیف و پاک‌دامن است، افزود: در دامن فاطمه (س) دو امام بزرگوار و دو شخصیت ممتاز عالم بشری، حضرت امام حسن (ع)، امام حسین (ع) و نیز زینب کبری (س) که پیام حسینی و پیام عاشورا را در جهان اعلام کرد، تربیت‌یافته‌اند.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس با تأکید بر اینکه برنامه‌هایی که در سطح شهرستان پیش‌بینی‌شده است، باید با ترویج فرهنگ فاطمی در جامعه همراه باشد، تصریح کرد: دشمنان سعی در ترویج سبک زندگی غربی در جامعه ما هستند و بر هم زدن نهاد خانواده را نقطه هدف خود قرار داده است.


چناقچی بیان کرد: حضرت فاطمه (س) در همه ابعاد معنوی و اخلاقی الگوی کامل زنان ما است و باید تلاش کرد تا با کسب معرفت نسبت به فضایل این بانوی بزرگوار و شناخت عمیق، سیره فاطمی و سبک زندگی اسلامی را در زندگی خود جاری ساخت.

وی در خاتمه بابیان اینکه بانوان با انجام رسالت خویش باید کانون خانواده را در برابر آسیب‌های فضای موجود در جامعه مصون سازند، متذکر شد: نقش بانوان در ارتقای فرهنگ جامعه بسیار مؤثر است که بی‌تردید بهره‌گیری از سیره حضرت فاطمه (س) موجب تعالی بنیان خانواده می‌شود.

 

 

 

تبلیغات قدس و ملارد

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما