Get Adobe Flash player

شهردار قدس خبر داد:پایان عملیات عمرانی ایجاد سنگفرش رفیوژ میانی بلوار سی متری شورا

 

 

 شهردار قدس، ضمن بیان توجه به بهسازی و بازسازی رفیوژ بلوارها، از اجرای عملیات سنگفرش رفیوژ میانی خیابان سی متری شورا به متراژ 1800 متر مربع خبر داد.

مسعود مختاری ضمن تأکید بر لزوم توجه به حفظ ایمنی شهروندان در پروژه های شهری اظهار داشت: حفظ ایمنی شهروندان یکی از اصلی ترین اهداف و اولویتهای شهرداری در اجرای پروژه های شهری است که در همین راستا این مجموعه، فعالیتهای عمرانی و اجرایی خود را با هدف فراهم نمودن بستری مناسب جهت حفظ ایمنی و در نتیجه جلب رضایتمندی شهروندان انجام می دهد.

شهردار قدس با اشاره به هدف ایجاد و احداث رفیوژها در وسط معابر سواره رو و خیابانها گفت: هدف از احداث این برآمدگی ها و رفیوژها در وسط معابر سواره رو علاوه بر ایجاد فضایی ایمن برای عابرین پیاده در میان تردد وسایل نقلیه و تأمین رفاه حال ایشان، افزایش زیبایی و ارتقای سیما و منظر شهری است.

وی در ادامه بر لزوم توجه به بهسازی و بازسازی رفیوژ بلوارهای سطح شهر افزود: رفیوژ (جزایر میانی) بلوارها از زمان احداث و در طول زمان، دچار فرسايش شده و نياز به مرمت و بهسازی دارند لذا ضرورت توجه به بهسازی و مرمت آن ها احساس می شود.

مختاری خاطر نشان کرد: در همین راستا مستهلک و فرسوده شدن کفپوش های رفیوژهای میانی و همچنین معابر در سطح شهر از جمله معابری که بیشترین تردد را دارند، در دستور کار این شهرداری قرار گرفته است تا با اصلاح، بهسازی و تعویض کفپوش های فرسوده، در جهت بهسازی و ارتقای زیبایی سیما و منظر شهری گام بردارد.

شهردار قدس در خاتمه با اشاره به سنگ فرشهای قدیمی و فرسوده بلوارسی متری شورا درباره عملیات سنگفرش رفیوژ میانی این بلوار گفت: با توجه به لزوم بهسازی و بازسازی رفیوژ میانی بلوار سی متری شورا، رفیوژ میانی این بلوار با 1800 متر مربع به پایان رسیده است.

 

 

 

تبلیغات قدس و ملارد

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما