Get Adobe Flash player

مسعود مختاری:پروژه پارلمان شهری قدس بیش از 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

 

 

 مسعود مختاری با اشاره به احداث ساختمان پارلمان شهری، از پیشرفت فیزیکی بیش از 70 درصدی این پروژه خبر داد.

مسعود مختاری با اشاره به نقش مهم نهاد شورا در توسعه پایدار شهری اظهار داشت: شوراهای اسلامی به عنوان نماد حاکمیت دموکراسی و مشارکت مردم در مدیریت امور شهری یکی از نهادهای تصمیم گیرنده و نظارت‌کننده بر امور شهر هستند که در توسعه پایدار شهری نقشی تأثیرگذار و با اهمیتی دارند زیرا این نهادها می توانند به عنوان پارلمان محلی برآمده از مردم و برای مردم، با اهتمام و جدیت در جلب مشارکت و پتانسیل های مردمی و بخش خصوصی، گام‌های مثبتی در زمینه اجرای طرح ها و پروژه های زیربنایی و در نتیجه توسعه عمرانی و زیرساختی شهر بردارند.

شهردار قدس ادامه داد: با توجه به جایگاه حائز اهمیت این نهاد در شهر، لزوم احداث و ایجاد بنایی مناسب جهت استقرار شورای اسلامی احساس می شد که مجموعه مدیریت شهری را برآن داشت تا بر ساخت ساختمان شورای شهر همت بگمارند.

وی با اشاره به عملیات عمرانی و اجرایی ساختمان جدید شورا گفت: ساخت و تجهیز ساختمان شورای اسلامی شهر در بلوار تولیدگران با زیربنای 2500 متر‌مربع در 4 طبقه و یک نیم طبقه در زیر زمین ، 72 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است که با توجه به اینکه ساختمان پارلمان شهری باید دارای شاخص‌های خاص پارلمان باشد از امکانات و فضاهایی نظیر اتاق های تشکیل کمیسیون‌های مختلف، اتاق جلسات، اتاق اعضای شورا و... برخوردار است.

شهردار قدس تصریح کرد: در حال حاضر این پروژه در مرحله اجرای سقف کناف، اجرای سفیدکاری بدنه دیوارها و داربست بندی نما است که با نظارت های صورت گرفته بر آن هستیم با تسریع در روند عملیات اجرایی و عمرانی آن، این پروژه هر چه سریعتر مورد بهره برداری قرار گیرد.

وی در خاتمه با اشاره به افتتاح فرهنگسرای اندیشه در هفته آتشنشانی و ایمنی یاد آور شد: ساختمان قدیم شورای شهر که بلااستفاده و بدون کاربری بود در اقدامی ارزنده به یک مرکز فرهنگی تبدیل شد تا شهروندان بتوانند از ظرفیت‌ها و دوره‌های آموزشی و فرهنگی این فرهنگسرا بهره گیرند.

 

 

 

تبلیغات قدس و ملارد

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما