Get Adobe Flash player

شهردار شریف آباد:احترام به ارباب رجوع در اولویت کاری

 

 

 

 


صبح امروز و با حضور مهندس کوروش میرزایی، شهردار شریف آباد، جلسه اداری  واحدهای شهرداری شریف آباد برگزار شد.

در این جلسه، شهردار شریف آباد، ضمن تبریک فرا رسیدن 7 دی سالروز تاسیس نهضت سوادآموزی به دستور بنیانگذار انقلاب گفت: از بحث سوادآموزی نباید به سادگی عبور کرد، زیرا اگر همه دوشا دوش هم به این مهم توجه نماییم پیشرفت علمی و فرهنگی در جامعه به وجود خواهد آمد.
در ادامه این جلسه، واحدهای مختلف شهرداری، هر کدام به صورت جداگانه گزارشات واحد خود را به مهندس میرزایی برای پیگیری تقدیم نمودند.
در ادامه جلسه، مهندس میرزایی شهردار شریف آباد ضمن تاکید بر اجرا شدن صحیح پروژه های در دست شهرداری گفت:  تکمیل ساختمان فرهنگسرا  و سالن آمفی تئاتر و  جایگاه سی ان جی برای بهره برداری و استفاده شهروندان سرعت بگیرد

وی افزود: باتوجه به ترانزیتی بودن محور مواصلانی  امام رضا (ع ) نظافت بزرگراه در محدوده شهری و همچنین تابلوهای ترافیکی و راهنما  با دقت بیشتری انجام پذیرد.

میرزایی با بیان آمادگی همیشگی واحد خدمات شهری گفت: خدمات مراکز رفاهی  مهیا بودن نمازخانه و سرویس بهداشتی برای تامین رفاه مسافرین وعلی الخصوص زائران حرم ملکوتی ثامن الحجج آقا علی بن موسی الرضا( ع) در اولویت کاری خود قرار دهد.

همچنین به شرکت عموم پرسنل در مراسم بزرگداشت 9 دی هم در مسجد جامع شهر و هم مصلی امام خمینی( ره)  شهرستان پاکدشت تاکید کرد

 

 

 

 

تبلیغات پاکدشت

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس