Get Adobe Flash player

مهندس کوروش میرزایی:فرون‌آباد برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده است

 

 شهردار پرتلاش فرون‌آباد از اجرای پروژه‌های مختلف در شهر فرون‌آباد به‌ویژه اصلاح و ترمیم کمپینگ استراحتگاهی در روزهای پایانی سال‌جاری خبر داد و گفت: فرون‌آباد برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده است.

مهندس کوروش میرزایی از آمادگی شهر فرون‌آباد برای پذیرایی از زائران و مسافران عید نوروز خبر داد و اظهار داشت: عید نوروز بزرگ‌ترین عید ایرانیان است که در ایران اسلامی با آداب و رسوم و سنت خوبی اجرایی می‌شود.

وی افزود: ایرانیان از دیرباز با اخلاق نیکوی میهمان‌پذیری و پذیرایی در دنیا معرفی شده‌اند، خطه شهیدپرور فرون‌آباد نیز از این موضوع مستثنا نیست و با تمام توان در تلاش هستیم تا با برپایی محل‌های مناسب اوقات خوبی را برای مسافران و زائران بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) که از محور امام رضا (ع) گذر می‌کنند را بسازیم.

شهردار دلسوز فرون‌آباد گفت: کمپینگ استراحتگاهی به‌منظور استقبال از زائران و مسافران عزیز برپاشده و هم‌اکنون تجهیز و زیباسازی آن در حال انجام است. آماده‌سازی این استراحتگاه در کنار سایر پروژه‌ها در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.

مهندس میرزایی افزود: کمپینگ استراحتگاهی یکی از مهم‌ترین مکان‌های اسکان مسافران در ایام نوروز است که شهرداری کار بهسازی و آماده‌سازی و ترمیم و اصلاح را با توجه به‌روزهای پایانی سال برعهده‌گرفته است.

وی بیان کرد: نظافت کامل محوطه کمپینگ، رنگ‌آمیزی آلاچیق‌ها و نیمکت‌های موجود، هرس درختان، کاشت نهال، گل‌کاری باکس‌های فضای سبز، رنگ‌آمیزی جدول‌ها، بهبود سیستم‌های روشنایی محوطه استراحتگاه، راه‌اندازی چشمه‌های سرویس بهداشتی و آبخوری‌های محوطه قسمتی از برنامه‌های اجرایی در این محیط آرام است.

شهردار فرون‌آباد گفت: کاشت گل‌های بهاری با تنوع گیاهی که با آب و هوای این شهر سازگار است از دیگر اقدامات انجام‌شده توسط این شهرداری است.

 

 

 

تبلیغات پاکدشت

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس