Get Adobe Flash player

کورش میرزایی:عملیات اجرای فضای سبز رفیوژ وسط بلوار شهدای شهر فرون آباد پایان یافت

 

 

 


شهردار فرون آباد از پایان عملیات اجرای فضای سبز رفیوژ وسط بلوار شهدای شهر خبر داد.

مهندس کوروش میرزایی با بیان اینکه گل‌کاری در فضاهای سبز عمومی عاملی برای زیباسازی و جلوه‌دادن به مناظر عمومی است، از پایان عملیات اجرای فضای سبز رفیوژ وسط بلوار شهدای شهر خبر داد.

وی اضافه کرد: جهت اجرای فضای سبز بلوار فوق در مرحله اول نسبت خاکبرداری به تعداد ۴۰سرویس و در مرحله دوم با ۶۰سرویس نسبت به خاکریزی و تسطیح بلوار فوق اقدام و در مرحله بعد و با برنامه ریزی صورت گرفته نسبت به ۷۵۰متر لوله کشی در راستای تامین آب بصورت آبیاری مدرن و تحت فشار اقدام گردید.

وی نوع نهال کاشته شده در این بلوار را از نوع شمشاد، یاس و کاج کامیس پاریس عنوان نمود و ادامه داد: برای ایجاد محیطی جذاب و بانشاط جهت استفاده شهروندان فعالیت‌های گسترده‌ای در زمینه درختکاری و گل‌کاری پارک‌ها، بلوارها و باکس های فضای سبز سطح شهر توسط شهرداری در حال انجام می باشد و امیدواریم با انجام این اقدامات گامی برای تأمین رفاه حال شهروندان و ایجاد چشم‌اندازی زیبا در شهر برداشته شود.

شهردار فرون آباد بیان داشت: سعی شده در انتخاب گونه های مورد نیاز جهت کاشت، از گونه های گیاهی و درختان زیبا، بادوام، کم آب و سازگار با شرایط آب و هوایی شهر استفاده گردد.

وی در پایان با اشاره به این نکته که کلیه این نشاها و تعداد زیادی از گونه های گیاهی که در سطح شهر جهت کاشت مورد استفاده قرار می گیرد در واحد تولیدی گلخانه به دست توانای کارشناسان واحد فضای سبز تولید می شود تاکید کرد: واحد فضای سبز شهرداری توانایی سرویس دهی به شهروندان محترم به منظور تهیه و در اختیار قرار دادن انواع نشاها و بوته ها را دارد.

 

 

 

تبلیغات پاکدشت

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس