Get Adobe Flash player

دیدار فرماندار شهرستان پاکدشت از پروژه های عمرانی شهر فرون آباد

 

 

 فرماندار شهرستان پاکدشت در شهر فرون آباد گفت:مدیران سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها را مدنظر قرار دهند.

مهندس هادی تمهیدی در بازدید از پروژه های در حال انجام و در دست اقدام شهرداری که با حضور مهندس کوروش میرزایی شهردار ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد برگزار شد بر دو مقوله سرعت و کیفیت اجرای پروژه ها تاکید کرد و افزود:ضرورت دارد مسئولان با اولویت‌بندی کارها و برنامه ‌ریزی کارشناسی و توجه دقیق به مختصات فنی پروژه‌ها سرعت و کیفیت اجرای پروژه‌ها را مدنظر قرار دهند و در جذب اعتبارات گام بردارند.

وی اظهار داشت:اختصاص بخشی از اعتبارات برای تأمین هزینه‌های مالی طرح‌ها، برنامه‌ها و پروژه‌های مورد نیاز بستگی به سیاست‌ها، ملاک‌ها و برنامه ریزی‌های سطوح فرادستی دارد و بخش دیگر نیز به همت، تلاش و درایت مدیران برمی‌گردد.

وی در پایان از مجموعه مدیریت شهری و شورای اسلامی شهر خواست با نگاهی کارشناسی به نارسایی‌ها و کمبودهای موجود در جذب اعتبارات از بخش‌های ذی‌ربط همت گمارند.مهندس کوروش میرزایی در بازدید از ساختمان آتش نشانی که با حضور مهندس هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر صورت پذیرفت ضمن تقدیر و تشکر و ابراز خرسندی از حضور فرماندار شهرستان پاکدشت جهت بررسی و رفع مشکلات بیان داشت:هیچ زبانی قادر به توصیف از خود گذشتگی های عزیزان آتش نشان نیست.

وی با بیان اینکه تمامی آتش نشانان با تجهیزات محدودی که در اختیارشان است با گذشتن از جان خود و با همت بالایی که دارند به نجات جان هم نوعان خویش اقدام می کنند، اظهار داشت:تنها کسانی که عاشق خدمت به دیگران هستند، این حرفه پر خطر را انتخاب می کنند.

شهردار فرون آباد ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های پرسنل آتش نشانی، افزود: در حوادث زیادی از نزدیک شاهد تلاش های بی دریغ این عزیزان بوده ام و به جرأت می گویم که هیچ زبانی قادر به توصیف از خود گذشتگی های این عزیزان نمی باشد.مهندس هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت، مهندس کوروش میرزایی شهردار، سیداصغرمیرقاسمی رییس، ابراهیم سیری نایب رییس، جلیل سیری و کوروش سیری از اعضای شورای اسلامی شهر فرون آباد با حضور در مقبره شهدای گمنام شهر با مقام عالی شهدا تجدید بیعتی دوباره کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر فرون آباد مهندس هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در گفتگو با خبرنگار واحد روابط عمومی با تاکید بر اینکه ذره‌ای از آرمان‌های شهدا فاصله نخواهیم گرفت، بیان داشت:امروز آمده‌ایم تا با آرمان‌های امام (ره) و شهدا تجدید میثاق دوباره کنیم و بگوییم مسیر مستقیم انقلاب اسلامی را بدون کوچکترین انحرافی طی می نماییم.

در ادامه مهندس کوروش میرزایی شهردار فرون آباد افزود:تاریخ انقلاب اسلامی مملو از فراز و نشیب‌های زیادی بوده و توانسته از این منظر موفقیت‌های بسیاری را برای مردمانش رقم بزند.

وی اظهار داشت: تشخیص به موقع شرایط و ورود از روی اعتقاد در این عرصه برای دفاع از اسلام یکی از مواردی است که رزمندگان و فعالان دوران دفاع آن را به خوبی از خود ظهور و بروز دادند.

 

 

 

تبلیغات پاکدشت

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس