Get Adobe Flash player

کورش میرزایی:عملیات نصب تابلوها و علائم راهنمایی در فرون آباد انجام شد

 

 

 شهردار فرون آباد در بازدید از مراحل نصب علائم ترافیکی سطح شهر گفت: رویکرد مدیریت شهری نصب تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی با هدف ایمنی و روان سازی ترافیک است.

کوروش میرزایی با اعلام این خبر، تابلوهای معابر شهری و ترافیکی را جزیی از مبلمان شهری با کارکرد اطلاع رسانی و هشدار دانست که ساماندهی به آنها تاثیر بسزایی در زیبایی سیما و محیط شهری دارد.

وی با اشاره به اینکه این اقدام باعث افزایش ضریب تسهیل در عبور و مرور خودروها می شود، یادآور شد: تابلوهای مذکور شامل محل سرعتگاه، خطر، توقف ممنوع، سرعت مجاز و … است.

میرزایی رویکرد مدیریت شهری در خصوص نصب تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی را زمینه‌ساز ایمنی و روان سازی ترافیک دانست و اضافه کرد: در این خصوص واحد حمل و نقل و ترافیک زیر نظر معاونت خدمات شهری شهرداری طی یک برنامه عملیاتی با بررسی های میدانی و در راستای ایمن سازی معابر سطح شهر کار نصب تابلوها را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: یکی از موضوعاتی که باید برای حفظ فرهنگ ترافیک مورد توجه قرار گیرد این است که همه ما قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنیم و دیگران را نیز به رعایت این گونه مقررات ترغیب نماییم.

شهردار فرون آباد در خاتمه با بیان اینکه مقرر گردید که علائم ترافیکی در معابر اصلی شهر بلوار شهداء، خیابان شهید اصغری، خیابان ولیعصر (عج)، خیابان ابوذر و … نصب شود، از شهروندان خواست جهت حفظ رفاه خویش و تسهیل رفت وآمد به این علائم توجه ویژه داشته باشند.

 

 

 

تبلیغات پاکدشت

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس